Автор Тема: Ужасен бъг със демиджа на мобовете  (Прочетена 11606 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Goio

  • Гост
Re:Ужасен бъг със демиджа на мобовете
« Отговор #30 -: Юни 17, 2009, 06:11:36 pm »
Аз вече казах моето мнение....
Може проблема да е в ядрото на емулатора от скоро играя в частни сървъри и лека полека почвам да се запознавам с такъв вид емулатори, ако някой е играл на такъв с тази версия да пише - но пак казвам ако някой си мисли че в близард демиджа и крита са така да отиде някъде да види за какво става на въпрос!

П.С.: Въпреки че има мобове (предимно елити) които са осакатени  :freak: :devil: - в близз не може посмъртно да се минат соло на същия левъл! Осакатяването най вече е от кастването на определени техни магии и липсващи умения!

Това е от мен аз спирам до тук, изчерпах се, пък и който е искал да ме разбере - ме е разбрал!

Поздрави Гойо!

Неактивен Muse

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 55
  • EVO Karma: 0
  • Eyes are filled with lust to kill
Re:Ужасен бъг със демиджа на мобовете
« Отговор #31 -: Юни 17, 2009, 06:17:28 pm »
Ти изобщо поинтерисувал ли си се по въпроса,консултирал ли си се с някого изобщо?
Виж се как говориш на пук само..от къде взе тази информация че мобът има 80-90% crit chance i 800-1000 normal dmg.
Или.."то па тоя какво се е разревал сега толкова за тоя dmg,дай го одрежем на бързо пък ако много му знае устата си му знаем лесното"
Има ли смисъл изобщо от репортване на нередности в сървърът?Знам,от скоро съм тук.Не знам кой какво прави,но това е просто абсурдно да му кажеш на това нещо нормално.
а да и ако  е възможно вземи пусни един link към информацията от която така обилно черпиш знания във връзка с играта,та да вземем и ние малко да се понаучим и да не ви занимаваме с глупавите си теми.
Silence..needed

Неактивен Sparrow

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 945
  • EVO Karma: -49
  • Mithrandir's Follower
Re:Ужасен бъг със демиджа на мобовете
« Отговор #32 -: Юни 17, 2009, 06:26:02 pm »
Хайде сега по-спокойно. Ти ми пусни клипче как в близард сваляш 4 моба на 80 левел, които на мейдж с малко армор ти правят 400, а не 800 демидж. Ако не можеш, тогава няма с какво да се обосновеш.
Master of doom, by doom mastered! - Nienor Niniel for Turin Turambar Dagnir Glaurunga.
As long as we are alive we will hope! - Gandalf.
...and Tolkien shall never die! - Me.

Неактивен Muse

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 55
  • EVO Karma: 0
  • Eyes are filled with lust to kill
Re:Ужасен бъг със демиджа на мобовете
« Отговор #33 -: Юни 17, 2009, 06:37:33 pm »
То при него не вярвам че ако се обосновеш ще има изобщо някакво значение,съдейки по постовете му.Така му харесва така си го прави човека.Боли го оная му работа какво мислят другите по въпроса..всеки знае който не му  харесва-знае вратата ..да ходи да си плаща по 50лева и да играе в близард та  мобовете да му праят нормален dmg..общо взето и аз се изчерпах,каквото искат да правят.
Silence..needed

Неактивен MeKeTa

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2392
  • EVO Karma: 133
  • .:Security System Admin:.
    • Горна Оряховица
  • ISP: evolve or die
  • Side: For The Horde
  • Герой: Aspirin
Re:Ужасен бъг със демиджа на мобовете
« Отговор #34 -: Юни 17, 2009, 06:43:14 pm »
Ти изобщо поинтерисувал ли си се по въпроса,консултирал ли си се с някого изобщо?
Виж се как говориш на пук само..от къде взе тази информация че мобът има 80-90% crit chance i 800-1000 normal dmg.
Или.."то па тоя какво се е разревал сега толкова за тоя dmg,дай го одрежем на бързо пък ако много му знае устата си му знаем лесното"
Има ли смисъл изобщо от репортване на нередности в сървърът?Знам,от скоро съм тук.Не знам кой какво прави,но това е просто абсурдно да му кажеш на това нещо нормално.
а да и ако  е възможно вземи пусни един link към информацията от която така обилно черпиш знания във връзка с играта,та да вземем и ние малко да се понаучим и да не ви занимаваме с глупавите си теми.
Не виждам къде видя нормален минимален dmg да е 800-1000.
creature id| mindmg  |  maxdmg|
27260      |  485,45 | 806,6  |

Пуснах ти магиите, за да прочетеш на коя магия колко % dmg дава. И примерно ако те удря с cleave по-малко от 900-1000 няма да ти прави. Проблем може да има в някоя от другите магии, но там не зависи нито от теб, нито от мен, нито от близард, а от пича който пише код в ядрото на мангоса.

п.п.: И ако продължаваш да ми нервничиш такъв, няма да се задържиш много при нас.  :clover:

Неактивен Muse

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 55
  • EVO Karma: 0
  • Eyes are filled with lust to kill
Re:Ужасен бъг със демиджа на мобовете
« Отговор #35 -: Юни 17, 2009, 06:51:17 pm »
Добре,благодаря.Просто някак си доста пренебрежително ми се стореха постовете ти.Предполагам и за критовете си има обяснение..но както и да е.Извинявам се проявената нервност. :snap:
Silence..needed

Неактивен AlyYeah

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 104
  • EVO Karma: -6
Re:Ужасен бъг със демиджа на мобовете
« Отговор #36 -: Юни 30, 2009, 12:14:38 pm »
Алейн, МеКет направете си герой около 20 левел , искам да проверите моб с име Imp Minion намира се в Redridge горе където се намират мобовете Blackrock Champions.Искам да проверите колко ще ви набие този моб . :doh:
A words, just a word til' you mean what you say ...and løve isn't løve til' you give it away.

Неактивен darthv

  • Knight
  • *
  • Публикации: 16
  • EVO Karma: 0
  • evo user
Re:Ужасен бъг със демиджа на мобовете
« Отговор #37 -: Юни 30, 2009, 06:39:59 pm »
Например http://www.wowhead.com/?npc=4846 и останалите Shadowforge, че са пет шест вида ме свалят с два шамара. Аз съм 45 Warlock с 10 лв. по-горе от тях. От инат на 3-4 път успях да убия един, но смятам че не е нормално...

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re:Ужасен бъг със демиджа на мобовете
« Отговор #38 -: Юли 01, 2009, 05:25:48 pm »
Например http://www.wowhead.com/?npc=4846 и останалите Shadowforge, че са пет шест вида ме свалят с два шамара. Аз съм 45 Warlock с 10 лв. по-горе от тях. От инат на 3-4 път успях да убия един, но смятам че не е нормално...

Това в някакъв ins ли е? До колкото виждам правят и Shadow Damage.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен Sparrow

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 945
  • EVO Karma: -49
  • Mithrandir's Follower
Re:Ужасен бъг със демиджа на мобовете
« Отговор #39 -: Юли 01, 2009, 06:25:20 pm »
Не е в инстанс. Намират се до едно такова като някаква мина. Като влезнеш в мината (доста навътре) отиваш в 1 инстанс, но тези мобове не са в инстанса, дори не са елити.
Master of doom, by doom mastered! - Nienor Niniel for Turin Turambar Dagnir Glaurunga.
As long as we are alive we will hope! - Gandalf.
...and Tolkien shall never die! - Me.

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re:Ужасен бъг със демиджа на мобовете
« Отговор #40 -: Юли 02, 2009, 10:41:27 am »
Е на мен ми правят по 100-120 дмг????
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен darthv

  • Knight
  • *
  • Публикации: 16
  • EVO Karma: 0
  • evo user
Re:Ужасен бъг със демиджа на мобовете
« Отговор #41 -: Юли 02, 2009, 04:40:23 pm »
Явно нещо ми е бъгнат героя. На мен ми правят по 330 шадоу и резист на почти всичко което му пускам. http://img195.imageshack.us/img195/4839/wowscrnshot070209152114.jpg
на 49 л. без пета не можах да го убия :blink:
Ако някой е имал подобен проблем да пише, случва ми се и с други мобове, както и на PvP някои класи с по 4-5 л. по малки с един удар ме смъкват на 20%

Неактивен dae

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 737
  • EVO Karma: -11
  • One sick bastard. Dyxless, The proud one.
Re:Ужасен бъг със демиджа на мобовете
« Отговор #42 -: Юли 04, 2009, 06:46:47 pm »
 Скрийна говори сам за себе си ...  :doh: :doh: :doh:

[attachment deleted by admin]
Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят ХАОСА... A.C.A.B.
If you wake up at a different time and in a different place, could you wake up as a different person ?Тя ми вика "ама аз си имам гадже" ... то и аз си имам телевизор вкъщи, ама ходя на кино нали !?!?!

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re:Ужасен бъг със демиджа на мобовете
« Отговор #43 -: Юли 05, 2009, 08:25:31 pm »
Тези ги знам, защо изобщо ги закачате тея? Бъгнати са и са от спел който е проблемен.

Просто не ги удряйте тези. Даже не са за куест.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен WeatBug

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 311
  • EVO Karma: -5
Re:Ужасен бъг със демиджа на мобовете
« Отговор #44 -: Юли 06, 2009, 03:48:11 am »
73 са тези  :down: :down: аз съм 73 лв паладин на ретри ... по 3 такива с валям без проблеми  :woot: с 8к хп сам ... направете си извод