Автор Тема: Ужасен бъг със демиджа на мобовете  (Прочетена 11604 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен AlyYeah

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 104
  • EVO Karma: -6
Преди няколко часа имаше някакъв ъпдейт, след който мобовете бият невероятни критикали.Искрено се надявам по-скоро да го оправите.Не може аз да съм 80ти левел и елитен 68 да ми набие 6800 демидж, като отделно набива някакъв вид каст 3000 демидж.Да подчертая проблема е забелязан и от няколко други героя в сървъра. :doh:
A words, just a word til' you mean what you say ...and løve isn't løve til' you give it away.

Goio

  • Гост
Re:Ужасен бъг със демиджа на мобовете
« Отговор #1 -: Юни 14, 2009, 01:19:10 pm »
Да наисина е така, снощи ми биеха само критикали всички мобове! Пък и ми се струва че демиджа на мобовете като цяло е завишен - Не че се правя на разбирач но допреди 2 месеца играех Близз и моб на моят левел беше ъпсурд да ми вземе повече от 20% хеалт (говориме за сам моб), тук с 3-4 удара ме свалят! :blink: :unsure: :no:

П.С.: Забелязах че след ъпдейта се е оправило правилото за линията на погледа - един вид не можеш да кастваш през хълмове и други препиятствия даден моб! :up:
« Последна редакция: Юни 14, 2009, 01:22:22 pm от Goio »

Неактивен dae

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 737
  • EVO Karma: -11
  • One sick bastard. Dyxless, The proud one.
Re:Ужасен бъг със демиджа на мобовете
« Отговор #2 -: Юни 14, 2009, 01:26:49 pm »
Има си дума на български за LoS и се нарича полезрение ...  :clover:
Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят ХАОСА... A.C.A.B.
If you wake up at a different time and in a different place, could you wake up as a different person ?Тя ми вика "ама аз си имам гадже" ... то и аз си имам телевизор вкъщи, ама ходя на кино нали !?!?!

Goio

  • Гост
Re:Ужасен бъг със демиджа на мобовете
« Отговор #3 -: Юни 14, 2009, 01:36:16 pm »
 :woot: :up: :doh: написах го така за по добро разбиране от страна на потрбителите - все пак благодаря за забележката  :up:!

Неактивен dae

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 737
  • EVO Karma: -11
  • One sick bastard. Dyxless, The proud one.
Re:Ужасен бъг със демиджа на мобовете
« Отговор #4 -: Юни 14, 2009, 01:43:21 pm »
Тя не е лично към теб, и не е забележка а просто отбелязвам как е думата :)  :clover:
Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят ХАОСА... A.C.A.B.
If you wake up at a different time and in a different place, could you wake up as a different person ?Тя ми вика "ама аз си имам гадже" ... то и аз си имам телевизор вкъщи, ама ходя на кино нали !?!?!

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re:Ужасен бъг със демиджа на мобовете
« Отговор #5 -: Юни 14, 2009, 02:44:23 pm »
Някой който играе в близард има ли впечатление от dmg-то на мобс?

Не съм пипал настройките за dmg-то. Всичко си е по подразбиране.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен dae

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 737
  • EVO Karma: -11
  • One sick bastard. Dyxless, The proud one.
Re:Ужасен бъг със демиджа на мобовете
« Отговор #6 -: Юни 14, 2009, 02:51:03 pm »
Аз съм играл там, но тук скоро не съм за съжаление ...
Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят ХАОСА... A.C.A.B.
If you wake up at a different time and in a different place, could you wake up as a different person ?Тя ми вика "ама аз си имам гадже" ... то и аз си имам телевизор вкъщи, ама ходя на кино нали !?!?!

Goio

  • Гост
Re:Ужасен бъг със демиджа на мобовете
« Отговор #7 -: Юни 14, 2009, 02:55:46 pm »
Аз играех допреди 2 месеца! Според мен по големия проблем са критикалите въпреки че и демиджа е завишен! Не ми се дават за една проверка 20 сетина лева въпреки че и там съм мейдж и съм горе долу същия левъл! Ако мога ще измисля нещо и ще пусна пост, но определено мобовете тук са сбъркани относно демидж и крит минимум с 2х!

Неактивен Sparrow

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 945
  • EVO Karma: -49
  • Mithrandir's Follower
Re:Ужасен бъг със демиджа на мобовете
« Отговор #8 -: Юни 14, 2009, 03:06:31 pm »
Стори ми се странно и реших да проверя с малък левел герой, който няма особено добри айтеми. На 14 левел ме уби rare моб, който правеше 400 дмг нормален. Бях паладин и то със щит. Мисля, че наистина има проблем. Няма как да се убие този моб дори със хийл. Вярно е, че по-натам във левелите става малко по-лесно, но за новите си е чисто изпитание.
Master of doom, by doom mastered! - Nienor Niniel for Turin Turambar Dagnir Glaurunga.
As long as we are alive we will hope! - Gandalf.
...and Tolkien shall never die! - Me.

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re:Ужасен бъг със демиджа на мобовете
« Отговор #9 -: Юни 14, 2009, 03:18:35 pm »
Rate.Creature.Normal.Damage = 1
Rate.Creature.Elite.Elite.Damage = 1
Rate.Creature.Elite.RAREELITE.Damage = 1
Rate.Creature.Elite.WORLDBOSS.Damage = 1
Rate.Creature.Elite.RARE.Damage = 1
Rate.Creature.Normal.SpellDamage = 1
Rate.Creature.Elite.Elite.SpellDamage = 1
Rate.Creature.Elite.RAREELITE.SpellDamage = 1
Rate.Creature.Elite.WORLDBOSS.SpellDamage = 1
Rate.Creature.Elite.RARE.SpellDamage = 1

Както виждате настройката си е на 1 всичко.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Stormscream

  • Гост
Re:Ужасен бъг със демиджа на мобовете
« Отговор #10 -: Юни 15, 2009, 04:26:44 pm »
начи аз съм 50-ти левел и такова нещо като завишен дмг няма...това,че някой хора си тръгват напред без да презареждат и искат да убият 50 моба наведнъж си е друг въпрос,един пич в играта ами пише да хдоа да му помогна да убие елитната котка в ств,отивам той е 49 левел ...аз сам си я киллвам....незнам как е в близард,но тук си убивам по 4 гадинки моят левел...

Goio

  • Гост
Re:Ужасен бъг със демиджа на мобовете
« Отговор #11 -: Юни 16, 2009, 09:56:00 am »
Значи ей от такива постове ми се отщява да пиша във форумите! Снощи бях в един познат който играе в близзард има всички класове до 70 лвл правихме си опити - чисто голи с нормален гиър и така на татък значи крита на мобовете в нортренд е около 10 - 15 %! Като мейджа без проблеми си килва по 2-3 моба без да са му взели и 50% от кръвта - тук съм на 4 удара от един моб на моя левъл та дори и по малък като 3 са критикал!

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re:Ужасен бъг със демиджа на мобовете
« Отговор #12 -: Юни 16, 2009, 10:35:29 am »
Gio, дай ми линкове към тези мобове, защото вчера поиграх около 30 мин и не съм забелязал никакви проблеми и то при мобове 60-65 левел, бия си по 2-ма до 3-ма без проблем. Ако станат 5 вече може и да имам затруднения. Не са ми критвали толкова колкото ти споменаваш.

Другото което не виждам никой друг да има подобен проблем.
Давай по-спокойно и ще разберем от какво е ;). Това е форум за дискутиране на проблемите, не да се дразниш от постингите на хората (просто ги оборвай с факти.)

пп: Лично аз попаднах на 1 моб в Wetlands мисля че беше. В един замък/полу-разрушен трябваше да обия някакъв елит. Оказа се че преди него имаше някакъв нормален моб 40 лв/демон.(даже мисля беше сумон на някакъв друг моб) който ми вкара 1800 дмг. с 1 удар ;) Оказа се че самия моб е бъгнат.

Ей го на прикачената снимка.

[attachment deleted by admin]
« Последна редакция: Юни 16, 2009, 10:53:07 am от alein »
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен Muse

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 55
  • EVO Karma: 0
  • Eyes are filled with lust to kill
Re:Ужасен бъг със демиджа на мобовете
« Отговор #13 -: Юни 16, 2009, 01:42:20 pm »
Така,ето едно видео което показва сравнение на Dmg`a между evo и други сървъри..не искам да правя никаква рекламация за това ще кажа само че единият сървър  е по blizz и от този в смисъл че rait`овете са малко по малки при другия са повишени но това не е прецедент за каквото и да било,правят се fix`ове по 1-2 пъти на седмицаи гледат хората там да е максимално близо до blizz сървърите точно както тук,макар че всички знаем че това е невъзможно.Та искам да кажа ,че dmg`а в действителност е повишен.Не знам как,кога,защо,по-какъв начин но е така и други хора могат да го потвърдят.Просто го погледнете,коментарите оставям на вас. http://www.youtube.com/watch?v=sB1-VcInzf4
(Предварително се извинявам за качеството на самото видео.Не е особено добро но dmg`a си се вижда.)  :clover:
Silence..needed

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re:Ужасен бъг със демиджа на мобовете
« Отговор #14 -: Юни 16, 2009, 02:22:21 pm »
Е то ти нямаш никакви дрехи бе?

пп: На всички мобове ли ти правят подобен деймиж? То не мога да видя кой левел са, ама виждам че единия е с 12к кръв.
« Последна редакция: Юни 16, 2009, 02:25:49 pm от alein »
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database