Автор Тема: Проекти по които се работи.  (Прочетена 21749 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Проекти по които се работи.
« -: Юни 13, 2009, 05:25:40 pm »
До колкото някои са забелязали, в момента имам малко повече свободно време за wow сървъра.

Виждам, че той се разви доста повече от това, което беше преди и смятам за напред да го развиваме с мекета.

Според моите впечатления до няколко месеца ще трябва да отделя финанси за за купване на нова машина и преместване на част от натоварването на нея.(в момента до 350 онлайн потребитела натоварването е голямо но се държи добре и няма лагове.)

Разработвам идеята за sms срещу злато, като награда за дарението което сте направили и до седмица 2 ще бъде активна(ако не ми излезе нещо по-важно като задача)
Примерно: пращате смс на цена 1.20 или 2.40 и получавате в играта 50 злато. За големите левели това не е много, но за левел 1-30 си е цяло съкровище.
Целта не е да е много златото а просто да го получите като жест на благодарност от наша страна.
Надявам се, че по този начин ще се съберат дивиденти за поддръжката на машината.
Част от парите, ще отидат при фирмата в която се хоства сървъра. (evo.bg)
Ще се събират пари за в бъдещо закупуване/ъпгрейдване на хардуер.
Замислил съм и частична сума да изпратя като дарение на Project-Silvermoon и Mangos, за да продължават с развитието си, с цел вашето забавление. Никой не ме задължава да го правя, но би било справедливо спрямо това което правят за нас.

Всички sms "дарения" ще са по собственно желание.

Разбира се, че мекета и аз не работим за тоя дето духа. Както бях споменал, смятам да си купя Бентли  :smart: Мекета да си избере марка ;) Само да не е 140 метрова яхта  :freak:

Друго по което се работи:

В момента съм пуснал 2-ри realm на мой личен сървър, където ще тестваме v3.1.3. Ако някой изяви желание да разглежда как е там ip-то на реалма е 85.217.129.3 или hosting.alein.net (всички герои там няма да се запазят - това е само тестова платформа)

Анти-Чийт системата също е на лице. За сега още не съм я активирал на 100% функционалност и само записва всички тъпи изпълнения на тъпи играчи.
Не си мислете, че щом ме няма онлайн, не виждам какво става... Така е не виждам но мога да чета логове. ;)
« Последна редакция: Февруари 10, 2010, 12:40:42 pm от alein »
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен Sparrow

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 945
  • EVO Karma: -49
  • Mithrandir's Follower
Re:Проекти по които се работи.
« Отговор #1 -: Юни 13, 2009, 05:32:36 pm »
Мога ли да дам скромното си и не дотам обективно мнение? Хайде, ще го дам пък ако трябва го премахнете. Преди време, когато бяхте пуснали система за дарение, много хора даряваха (надявам се) от сърце, а не за айтеми. Да, но в 1 момент дойде период в който всичко опираше до това да се събере сет. Доста от "донаторите" правиха "донейта" с тази си цел. Тук в началото отново ще има отворени сърца за тази инициатива, но ще дойде момент в който никой няма да праща СМС, по простата причина, че не му се нрави "сделката". Разбирате ли, някои хора биха помогнали, ако им се помогне и на тях. Да не кажа, че повечето са такива. Аз лично ще даря 10 лева за развитието на сървър (минимум), но не на веднъж. И преди исках да има такава система, но не за предметите разбира се. Самата идея за "поддръжка" на поддръжниците е много добра и ми харесва. Надявам се съвръра да продължава да се развива.

П.С. Алеин, а аз ще ти подаря един Boing 747.
Master of doom, by doom mastered! - Nienor Niniel for Turin Turambar Dagnir Glaurunga.
As long as we are alive we will hope! - Gandalf.
...and Tolkien shall never die! - Me.

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re:Проекти по които се работи.
« Отговор #2 -: Юни 13, 2009, 05:41:32 pm »
Предметите които са на сайта също ще си ги има, но там нарочно съм наслагал такива цени, които да не поддтикват закупуването им а само ако някой е примрял за тях ;)
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен MeKeTa

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2392
  • EVO Karma: 133
  • .:Security System Admin:.
    • Горна Оряховица
  • ISP: evolve or die
  • Side: For The Horde
  • Герой: Aspirin
Re:Проекти по които се работи.
« Отговор #3 -: Юни 13, 2009, 06:27:21 pm »
Да ви издам малка тайна, скоро ще има и много разнообразни евенти. Стига да слушате :cap: :clover:

п.п.: Ford Mustang Premium GT 2009 - си избирам  :freak:  :drive2:

Неактивен Xdiv

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 264
  • EVO Karma: -27
Re:Проекти по които се работи.
« Отговор #4 -: Юни 14, 2009, 11:01:53 am »
С голямо очакване ще дочакам тези евенти  :freak: Само да запитам дали няма да е по-дорбре ако 1.20 СМС-а е за 50г за малките левели...да се направи един смС за гоелмите левели  :freak: :freak: :freak:
...избери си план, избери си вход, избери си нещо и спри да бъдеш идиот, не разбираш, че за тебе хвърляме пот...

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re:Проекти по които се работи.
« Отговор #5 -: Юни 14, 2009, 01:21:31 pm »
С голямо очакване ще дочакам тези евенти  :freak: Само да запитам дали няма да е по-дорбре ако 1.20 СМС-а е за 50г за малките левели...да се направи един смС за гоелмите левели  :freak: :freak: :freak:

Може да се направи, ако си под определен левел да получиш по-малко злато. Ако си по-голям да получиш повече.
Ще видим, нищо не се знае.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен Darknesss

  • Knight
  • *
  • Публикации: 8
  • EVO Karma: 0
  • The Darkness
Re:Проекти по които се работи.
« Отговор #6 -: Юни 15, 2009, 12:56:59 pm »
Аз не играя от доста време WOW - в самия сървър играя от 2-3 месеца и съм много доволен. Досега не съм срещал смс кампании и за предмети, и за злато, и за дарения, но идеята ми се струва приятна. Вярно е, че някои ще правят даренията само и единствено заради златото или предметите, но в крайна сметка нали парите отиват за сървъра.Съгласен съм с вашите идеи и ги подкрепям....  :up: :up: :up:
ПС:Ще е яко да се пооправи DK-a , защото без Unholy съм доста слаб(не пиша само за себе си).Все пак каквото и да стане в бъдеще с DK-a, ще продължа да играя в сървъра...
Dsss

Неактивен NarutoTheHunter

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 111
  • EVO Karma: -19
  • Бах са в злето :)
  • ISP: БТК
  • Side: For The Alliance
Re:Проекти по които се работи.
« Отговор #7 -: Юни 15, 2009, 01:11:11 pm »
Аз не играя от доста време WOW - в самия сървър играя от 2-3 месеца и съм много доволен. Досега не съм срещал смс кампании и за предмети, и за злато, и за дарения, но идеята ми се струва приятна. Вярно е, че някои ще правят даренията само и единствено заради златото или предметите, но в крайна сметка нали парите отиват за сървъра.Съгласен съм с вашите идеи и ги подкрепям....  :up: :up: :up:
ПС:Ще е яко да се пооправи DK-a , защото без Unholy съм доста слаб(не пиша само за себе си).Все пак каквото и да стане в бъдеще с DK-a, ще продължа да играя в сървъра...
Тва е братовчед ми и аз съм съгласен с него(длъжен съм братовчед ми е :freak: :lol: :freak:) за DK-то и за всичко ама ще е добре ако се оправят и талантите на Frost щото всеки път като релогна с него (DK-то) и трябва да си дигам талантите на ново и не е много приятно да се занимавам по 10 мин да си ги оправям.
« Последна редакция: Юни 15, 2009, 01:24:56 pm от NarutoTheHunter »
Crazy_Ninja

Do It

  • Гост
Re:Проекти по които се работи.
« Отговор #8 -: Юни 29, 2009, 01:19:52 pm »
До колкото някои са забелязали, в момента имам малко повече свободно време за wow сървъра.

Виждам, че той се разви доста повече от това, което беше преди и смятам за напред да го развиваме с мекета.

Според моите впечатления до няколко месеца ще трябва да отделя финанси за за купване на нова машина и преместване на част от натоварването на нея.(в момента до 350 онлайн потребитела натоварването е голямо но се държи добре и няма лагове.)

Разработвам идеята за sms срещу злато, като награда за дарението което сте направили и до седмица 2 ще бъде активна(ако не ми излезе нещо по-важно като задача)
Примерно: пращате смс на цена 1.20 или 2.40 и получавате в играта 50 злато. За големите левели това не е много, но за левел 1-30 си е цяло съкровище.
Целта не е да е много златото а просто да го получите като жест на благодарност от наша страна.
Надявам се, че по този начин ще се съберат дивиденти за поддръжката на машината.
Част от парите, ще отидат при фирмата в която се хоства сървъра. (evo.bg)
Ще се събират пари за в бъдещо закупуване/ъпгрейдване на хардуер.
Замислил съм и частична сума да изпратя като дарение на Project-Silvermoon и Mangos, за да продължават с развитието си, с цел вашето забавление. Никой не ме задължава да го правя, но би било справедливо спрямо това което правят за нас.

Всички sms "дарения" ще са по собственно желание.

Разбира се, че мекета и аз не работим за тоя дето духа. Както бях споменал, смятам да си купя Бентли  :smart: Мекета да си избере марка ;) Само да не е 140 метрова яхта  :freak:

Друго по което се работи:

В момента съм пуснал 2-ри realm на мой личен сървър, където ще тестваме v3.1.3. Ако някой изяви желание да разглежда как е там ip-то на реалма е 85.217.129.3 или hosting.alein.net (всички герои там няма да се запазят - това е само тестова платформа)

Анти-Чийт системата също е на лице. За сега още не съм я активирал на 100% функционалност и само записва всички тъпи изпълнения на тъпи играчи.
Не си мислете, че щом ме няма онлайн, не виждам какво става... Така е не виждам но мога да чета логове. ;)
Началник, всичко е много хубаво но замислял ли си се за реклама. Аз открих сървъра случайно и ми хареса, че целият екип работи по проблемите на хората. Не е като в DF - там си казваш проблема и те заплашват с бан. Идеята за даренията също е хубава, но искренно се моля да не се стига до там, че да могат да се купуват предмети с реални пари - става тъпо, който има cash лудее на воля... Ще започна да рекламирам сървъра по форуми и блогове, абе навсякъде където мога. Искам 1000 - 1500 души  :angel: нищо повече. Успех в събирането на средства, със сигурност и аз ще пусна поне един СМС.
Поздрави!

Неактивен Legolascho

  • Knight
  • *
  • Публикации: 27
  • EVO Karma: -1
Re:Проекти по които се работи.
« Отговор #9 -: Юли 05, 2009, 05:38:14 pm »
абе имам една питанка кога ще минава сървъра на 3.1.3 че видя ко праят старите песове  :lol:

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re:Проекти по които се работи.
« Отговор #10 -: Юли 05, 2009, 05:41:10 pm »
абе имам една питанка кога ще минава сървъра на 3.1.3 че видя ко праят старите песове  :lol:

Нямам точно определена дата. Когато преценя че трябва да минем на 3.1.3 тогава.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен Legolascho

  • Knight
  • *
  • Публикации: 27
  • EVO Karma: -1
Re:Проекти по които се работи.
« Отговор #11 -: Юли 05, 2009, 07:51:46 pm »
"the sooner the better" според мен ,но в крайна сметка тва е мое егоистично мнение  :wink: нали трябва малко да поблъскат в наксрамас да им се порадва келчо  :lol:

Неактивен NNDHG

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 197
  • EVO Karma: 0
  • Born to SPAM
Re:Проекти по които се работи.
« Отговор #12 -: Юли 06, 2009, 08:51:52 am »
Koe му е по добрето.Има страшно количество бъгове все още.

Неактивен Sparrow

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 945
  • EVO Karma: -49
  • Mithrandir's Follower
Re:Проекти по които се работи.
« Отговор #13 -: Юли 06, 2009, 10:46:41 am »
Koe му е по добрето.Има страшно количество бъгове все още.
Бе не знам кое му е страшното количество, при положение, че 1 фр си плейка 1 фънка, а проблеми няма. Самите таланти на героите му си работят (с изключение на някои по-сложни)... И все пак, наистина, ако има толкова бъгове по-добре да се изчака.
Master of doom, by doom mastered! - Nienor Niniel for Turin Turambar Dagnir Glaurunga.
As long as we are alive we will hope! - Gandalf.
...and Tolkien shall never die! - Me.

Неактивен NNDHG

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 197
  • EVO Karma: 0
  • Born to SPAM
Re:Проекти по които се работи.
« Отговор #14 -: Юли 06, 2009, 11:13:51 am »
Toчно сложните таланти са тези на които се крепи героя.