Автор Тема: Gryphon Master  (Прочетена 2050 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен darthv

  • Knight
  • *
  • Публикации: 16
  • EVO Karma: 0
  • evo user
Gryphon Master
« -: Юни 09, 2009, 09:38:44 pm »
Незнам дали това е правилното място но, искам да попитам позволено ли е да се убиват Gryphon Master-ите, и има ли някакви санкции за това.

Неактивен Sparrow

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 945
  • EVO Karma: -49
  • Mithrandir's Follower
Re:Gryphon Master
« Отговор #1 -: Юни 09, 2009, 09:42:11 pm »
Прочети в правилата. Ако няма такова значи е позволено.
Master of doom, by doom mastered! - Nienor Niniel for Turin Turambar Dagnir Glaurunga.
As long as we are alive we will hope! - Gandalf.
...and Tolkien shall never die! - Me.

Неактивен darthv

  • Knight
  • *
  • Публикации: 16
  • EVO Karma: 0
  • evo user
Re:Gryphon Master
« Отговор #2 -: Юни 09, 2009, 09:50:06 pm »
Нищо не пише, значи е позволено. Не ми се струва много коректно спрямо по малките левъли :evilmad:

Неактивен N0MAD

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 554
  • EVO Karma: -31
  • Love me,hate me,you won't break me
Re:Gryphon Master
« Отговор #3 -: Юни 09, 2009, 10:58:37 pm »
ами например биеш се с 2ма от противниковата фракция и те пращав в грифон мастъра.
няколко пъти така съм го убивал по погрешка само с масовата.
Не е честно но какво да се прави за това има няколко зони в които можеш да дигаш.

Неактивен darthv

  • Knight
  • *
  • Публикации: 16
  • EVO Karma: 0
  • evo user
Re:Gryphon Master
« Отговор #4 -: Юни 10, 2009, 12:24:29 am »
По погрешка да, ама моя си го убиха съвсем нарочно, така можеш де трепеш трейнъри и тн. квот ти падне и да пречиш на останалите да играят нормално....

Неактивен N0MAD

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 554
  • EVO Karma: -31
  • Love me,hate me,you won't break me
Re:Gryphon Master
« Отговор #5 -: Юни 10, 2009, 07:19:36 am »
PvP(player versus player) това означава че е позволено почти всичко дажеи убиване на трейнъри и грифон мастъри

Неактивен Sparrow

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 945
  • EVO Karma: -49
  • Mithrandir's Follower
Re:Gryphon Master
« Отговор #6 -: Юни 10, 2009, 09:53:58 am »
По принцип не е това целта на играта (да си пречите да дигате), но не е изключено да се прави. Работата е там, че има законна и незаконна пречка. Тоест мога да ида в SW да избия всичко живо и няма да съм направил нищо непозволено, но да пускам бъгове, за да преча на другите е непозволено.
Master of doom, by doom mastered! - Nienor Niniel for Turin Turambar Dagnir Glaurunga.
As long as we are alive we will hope! - Gandalf.
...and Tolkien shall never die! - Me.

Неактивен jamesbg

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 462
  • EVO Karma: 29
Re:Gryphon Master
« Отговор #7 -: Юни 10, 2009, 11:12:39 am »
По погрешка да, ама моя си го убиха съвсем нарочно, така можеш де трепеш трейнъри и тн. квот ти падне и да пречиш на останалите да играят нормално....
А добър ден  :clover: Смисъла на играта е : ВОЙНА между двете фракции, а на ВОЙНА всичко е позволено - замислял ли си се? Стига сте плакали, има си правила сървъра и те са да не се ползват бъгове и хакове - всичко останало което си е нормално в играта се играе кой както може. Избърши си сълзите и грабвай меча!

Sparrow, "преченето да вдигат" не е ли част от войната? Или предлагаш да дойдеш да ми помагаш? Както се "пречи" на 20ка, така се пречи и на 60тка ... в Outland е голямо мазало("новодошлите" ходят по едни и същи куестове и битките са много начесто), точно минаваш портала и те чакат с големите брадви - да седна да плача че не мога един куест да мина без да ме убият три пъти ли?! Такава е играта и който иска да я играе ... да си прави сметка че не е самичък на терена  :doh: ... но малките левъли се улисват че вечно ще си берат цветята сами и като почнат да ги трепят им е малко кофти първите пъти  :freak:
« Последна редакция: Юни 10, 2009, 11:31:06 am от jamesbg »

Неактивен Sparrow

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 945
  • EVO Karma: -49
  • Mithrandir's Follower
Re:Gryphon Master
« Отговор #8 -: Юни 10, 2009, 08:30:58 pm »
Ами не точно. По-интересно е да се биеш с някой, а не да му пречиш с прецакване по тоя начин. Работата е там, че 1 дигащ герой не е склонен към ПвП. Той няма какво да направи срещу тебе, но не казвам че пък не трябва да му пречиш. Това е до човек. След време като "пораснат" и те бият, тогава няма какво да правиш, нали? Ето какво е моето заключение: Да пречиш до там, че той да не пречи на теб ;). Това е все едно да го трепеш, за да не вдига, като по този начин печелиш хонор и килове. Така си помагаш на теб в бъдни времена. Само че да възпрепятстваш някой да си научи магиите е... малко жалко.
« Последна редакция: Юни 11, 2009, 06:15:50 pm от Sparrow »
Master of doom, by doom mastered! - Nienor Niniel for Turin Turambar Dagnir Glaurunga.
As long as we are alive we will hope! - Gandalf.
...and Tolkien shall never die! - Me.

Неактивен jamesbg

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 462
  • EVO Karma: 29
Re:Gryphon Master
« Отговор #9 -: Юни 11, 2009, 02:19:58 pm »
Дигащ-недигащ :chair:

... а за убиване на тренери специално, вярвам че рядко се прави. По скоро се убиват летища и разни които дават куестове по поляните в смесени територии и минавайки от там - БУМ, ей така за кеф му пуснеш песа да го наръфа. Не е болка чак толкова - след малко се раждат и играта продължава  :clover: