Автор Тема: Помощ за един куест - Taming the beast  (Прочетена 4951 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен monlew

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 789
  • EVO Karma: -22
  • Panika
Re:Помощ за един куест - Taming the beast
« Отговор #15 -: Юни 04, 2009, 08:27:11 pm »
Човече, виждам, че не си прост - добре се справяш граматика.Ама не можем за всеки куест да ти помагаме.Вместо това си намери от познат или от форума аддон(добавка) Quest Helper или Carbonite.Atanas1914 е качил карбонит, много полезен адон за куестове.Иначе, тези мобове, които не намираш, са около Thunder Bluff, долу, обиколи го целия и ще намериш.

Неактивен Sparrow

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 945
  • EVO Karma: -49
  • Mithrandir's Follower
Re:Помощ за един куест - Taming the beast
« Отговор #16 -: Юни 04, 2009, 08:40:09 pm »
За повече информация wowhead.com thottbot.com Пишеш си името на куеста и ти излиза всичко за него.
Master of doom, by doom mastered! - Nienor Niniel for Turin Turambar Dagnir Glaurunga.
As long as we are alive we will hope! - Gandalf.
...and Tolkien shall never die! - Me.

Неактивен jamesbg

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 462
  • EVO Karma: 29
Re:Помощ за един куест - Taming the beast
« Отговор #17 -: Юни 05, 2009, 11:25:49 am »
Това е къде се намират котките от куеста: http://www.wowhead.com/?npc=3566

Ще се отклоня малко от въпроса, но мисля че може да съм ти полезен с моя скромен опит:
1. Избери си подходяща категория за стила ти на игра: Cunning : Utility - PvP, Ferocity : DPS - Raids, Tenacity : Tank - Solo  http://petopia.brashendeavors.net/index.php
2. След това си избери Families. Тъй като съм Елф започнах с котки(могат да стават невидими и да се придвижват като такива - но са слабички). На 52ри я смених с вълк(52ри) - хапе много яко има "Furious Howl" - това му го слагаш на автомат и дига много силата на меле и рендж атаките. С две думи ако го хванеш на твоя левъл(не по-нисък!), ще ти помага много - мобове на твоя левъл ще ги убива почти самичък(с леко лекуване ако се наложи) дори и при специализация само на ММ да си, димек рядко моб ще достигне до теб жив - което си е в плюс защото ловеца си е доста слабичък - стигне ли те някой пиши се умрял! С две думи за ловец гледай само пета и далекобойното оръжие - там ти е силата!
3. Експериментирал съм с различни модели от една фамилия и трябва да ти кажа че почти няма значение - избери си го по красота и левъл! С каквито и параметри да е, след опитомяването се приравняват до някакви стандартни. Ходихме да търсим един рядък вълк с убийствени параметри елитка, умряхме по три пъти докато стигнем до него(заобграден е с мнооооого гадове) и като го опитомих - нищо! падна му всичко и стана като на обикновен, та няма смисъл да се мъчиш в тая посока. По важно е да го хванеш на твоя левъл, защото ако е 5 под твоя ще наваксва бавно. Тъй като ще е по-силен от теб, за опитомяването викни някой приятел да те лекува и/или слагай каквото имаш за забавяне та докато го хващаш да не умреш.
4. Между различни фамилии обаче има разлики които е добре да огледаш. Няма проблем да сменяш пета през две минути, талантите остават и просто ги нареждаш наново.

Неактивен NNDHG

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 197
  • EVO Karma: 0
  • Born to SPAM
Re:Помощ за един куест - Taming the beast
« Отговор #18 -: Юни 05, 2009, 11:41:16 am »
http://www.wowhead.com/?npc=15067 на мен ми е интересно този пет дали още може да се хване.май бях чул че е премахнат или нещо такова.някой има ли по-точна информация

Неактивен jamesbg

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 462
  • EVO Karma: 29
Re:Помощ за един куест - Taming the beast
« Отговор #19 -: Юни 05, 2009, 11:51:27 am »
Параметрите му са впечатляващи, но както споделих: към настоящия момент след опитомяването, ще му се смъкнат стойностите до на обикновена котка! Гаранция! Пробвал съм с няколко елитки(котки и вълци около 50ти левъл). Така че не си струва изморявката, освен ако не те кефи на външен вид  :cap:

П.С> в този ред на мисли, това бъг ли е или е така и на официалните сървъри?
« Последна редакция: Юни 05, 2009, 11:55:55 am от jamesbg »

Неактивен Revan95

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 88
  • EVO Karma: 1
  • evo user
Re:Помощ за един куест - Taming the beast
« Отговор #20 -: Юни 05, 2009, 01:51:49 pm »
Това е къде се намират котките от куеста: http://www.wowhead.com/?npc=3566

Ще се отклоня малко от въпроса, но мисля че може да съм ти полезен с моя скромен опит:
1. Избери си подходяща категория за стила ти на игра: Cunning : Utility - PvP, Ferocity : DPS - Raids, Tenacity : Tank - Solo  http://petopia.brashendeavors.net/index.php
2. След това си избери Families. Тъй като съм Елф започнах с котки(могат да стават невидими и да се придвижват като такива - но са слабички). На 52ри я смених с вълк(52ри) - хапе много яко има "Furious Howl" - това му го слагаш на автомат и дига много силата на меле и рендж атаките. С две думи ако го хванеш на твоя левъл(не по-нисък!), ще ти помага много - мобове на твоя левъл ще ги убива почти самичък(с леко лекуване ако се наложи) дори и при специализация само на ММ да си, димек рядко моб ще достигне до теб жив - което си е в плюс защото ловеца си е доста слабичък - стигне ли те някой пиши се умрял! С две думи за ловец гледай само пета и далекобойното оръжие - там ти е силата!
3. Експериментирал съм с различни модели от една фамилия и трябва да ти кажа че почти няма значение - избери си го по красота и левъл! С каквито и параметри да е, след опитомяването се приравняват до някакви стандартни. Ходихме да търсим един рядък вълк с убийствени параметри елитка, умряхме по три пъти докато стигнем до него(заобграден е с мнооооого гадове) и като го опитомих - нищо! падна му всичко и стана като на обикновен, та няма смисъл да се мъчиш в тая посока. По важно е да го хванеш на твоя левъл, защото ако е 5 под твоя ще наваксва бавно. Тъй като ще е по-силен от теб, за опитомяването викни някой приятел да те лекува и/или слагай каквото имаш за забавяне та докато го хващаш да не умреш.
4. Между различни фамилии обаче има разлики които е добре да огледаш. Няма проблем да сменяш пета през две минути, талантите остават и просто ги нареждаш наново.

Ок,мерси за помощта ! Но може ли да ми обясниш тези термини,които написа какво значат,защото съм нов в УоУ... ?

Неактивен Sparrow

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 945
  • EVO Karma: -49
  • Mithrandir's Follower
Re:Помощ за един куест - Taming the beast
« Отговор #21 -: Юни 05, 2009, 07:52:42 pm »
Параметрите му са впечатляващи, но както споделих: към настоящия момент след опитомяването, ще му се смъкнат стойностите до на обикновена котка! Гаранция! Пробвал съм с няколко елитки(котки и вълци около 50ти левъл). Така че не си струва изморявката, освен ако не те кефи на външен вид  :cap:

П.С> в този ред на мисли, това бъг ли е или е така и на официалните сървъри?
Всички атрибути се изравняват вече, като нормални за левела на животните на твоя левел. Тоест като гепиш 6 левел прасе, ще има същите атрибути като на 75 левел прасе.
Master of doom, by doom mastered! - Nienor Niniel for Turin Turambar Dagnir Glaurunga.
As long as we are alive we will hope! - Gandalf.
...and Tolkien shall never die! - Me.