Автор Тема: Въпрос към всички шамани.  (Прочетена 2788 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

totiko

  • Гост
Въпрос към всички шамани.
« -: Февруари 24, 2009, 05:41:32 pm »
Здравейте преди 2 дни започнах на сървара Таурен шаман и вече съм 32 левел . Опитах се да изпълня 2 куеста за огнения и водния тотем , но неможах ... Убих и огнения и водния елемен но нито единия не ми пусна итем .

Бих искал да попитам какво не работи на шамана да си знам ? Аз открих няколко скила и таланти които не работят но предполагам че има още доста .

totiko

  • Гост
Re:Въпрос към всички шамани.
« Отговор #1 -: Февруари 24, 2009, 08:06:22 pm »
Забравих да питам дали въобще работят water i fire  тотемите ? И ако бачкат да ми кажете как да си ги оправя.

Panika

  • Гост
Re:Въпрос към всички шамани.
« Отговор #2 -: Февруари 25, 2009, 02:14:32 pm »
Като шаман, правил навремето куестовете - да работеха.Има уловка във огнения тотем, тоест не бързай с елементала.Трябва да си вземеш куест итемите и да нямаш други куестове.Водния и той работеше, но за сега не знам.

Неактивен The_rocK

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 167
  • EVO Karma: 3
Re:Въпрос към всички шамани.
« Отговор #3 -: Февруари 26, 2009, 12:33:20 am »
Куестовете за всички тотеми работят , прочети внимателно какво , къде и как трябва да го направиш.Кои скилове си открил , че не работят ?При мен само Elemental Matery от време на време създава проблеми , но всичко друго е нормално  :-)

Неактивен piem_qko_bira

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 714
  • EVO Karma: 52
  • Side: For The Horde
Re:Въпрос към всички шамани.
« Отговор #4 -: Февруари 26, 2009, 11:48:18 am »
Да работят си, преди 1-2 седмици вдигах един шаман и нямах никакви проблеми.
If somebody gives you something - get it! If somebody wants to get you - run! If they don`t give you this thing - get and run! :beer:

Неактивен Razputin

  • Knight
  • *
  • Публикации: 14
  • EVO Karma: 3
Re:Въпрос към всички шамани.
« Отговор #5 -: Март 10, 2009, 02:59:21 pm »
Като шаман, правил навремето куестовете - да работеха.Има уловка във огнения тотем, тоест не бързай с елементала.Трябва да си вземеш куест итемите и да нямаш други куестове.Водния и той работеше, но за сега не знам.
ДА. "навремето" и аз съм го правил този за огнения тотем - но конкретно за хордата преди 2-3 месеца не работеше. Не се сещам да се е променило нещо от тогава.
За али мисля, че работи.

Panika

  • Гост
Re:Въпрос към всички шамани.
« Отговор #6 -: Март 10, 2009, 03:11:07 pm »
"Навремето" и аз се мъчих, защото имаше уловка

SkyDevil

  • Гост
Re:Въпрос към всички шамани.
« Отговор #7 -: Март 29, 2009, 04:21:49 pm »
Може ли някой да ми обясни по-подробно как да мина куеста за огнения тотем,направих всичко, убих и елементала после изпълних куеста до край изписа ми, че съм взел тотема и там още некав предмет,който изискваше огнения тотем,след това проверих в чантата си и ги нямаше, а NPC-то за куеста продължава да ми дава онази отвара,която ми позволява да виждам елементалите.Айде някой по-навътре в нещата да ми обясни как се минава тук този куест.Защото до сега несъм играл wow и и изпълнявам каквото пише за да се изпълни,ама не се получава.

SkyDevil

  • Гост
Re:Въпрос към всички шамани.
« Отговор #8 -: Март 29, 2009, 11:02:57 pm »
Може ли някой да ми обясни по-подробно как да мина куеста за огнения тотем,направих всичко, убих и елементала после изпълних куеста до край изписа ми, че съм взел тотема и там още некав предмет,който изискваше огнения тотем,след това проверих в чантата си и ги нямаше, а NPC-то за куеста продължава да ми дава онази отвара,която ми позволява да виждам елементалите.Айде някой по-навътре в нещата да ми обясни как се минава тук този куест.Защото до сега несъм играл wow и и изпълнявам каквото пише за да се изпълни,ама не се получава.

Искам да се извиня за написаното,минах куеста,всичко е било то недоглеждане.

Panika

  • Гост
Re:Въпрос към всички шамани.
« Отговор #9 -: Март 30, 2009, 03:25:07 pm »
И в крайна сметка къде ти беше грешката ^^