Автор Тема: Shadowfury, Counter Spell; Honor system; Re-equip Weapons on Rogue;  (Прочетена 1471 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ShadowEyeS

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1537
  • EVO Karma: -41
  • Legendary... That is what they used to call me.
Значи... Поствам в една тема за да не прая 301 теми.

Shadowfury - На пръв поглед всичко си е нормално, но.. има 1 но... Когато се бия с шаман и пусна магията в максималния си range тя трябва да изкърти тотемите с 5/5 life около шамана. Е да... дори превишава range на които те са разположени, но дори и не ги докосва с дмг. Това трябва да се погледне....

Counter Spell - Не толкова за магията колкото за таланта. Improved Counter Spell. Таланта дава на 2/2 100% да заглушиш целта си (silence както се казва) при което не и дава да прави магии за 4 секунди. Да.. таланта си работи, но заличава ефекта на магията. А какво прави магията ? Нещо подобно... Когато някой се лекува (heal) и пуснеш магията, тя спира каста на heal-а и не позволява да се правят магии от този род (в случая Holy магии) за 8 до 10 секунди. Да но таланта заличава това... Със таланта магията би трябвало да спира каста и правенето на такива магии за 8 секунди и да заглуши целта за 4 секунди, като след свършването на silence-а целта може да прави магии (например Shadow) но не и Holy (както в случая) до приключването на каунтър спел магията.

Honor system - В Patch Notes пише, че в новия патч хонор системата ще се обнови малко, и ще може да използваш честта си още като си я получил без да чакаш до следващия ден. Тук не е така.

Re-equip Weapons on Rogue - Писал съм за роуг защото не знам дали друг клас има такъв проблем. Когато логна в роуга и нападна чудовище правя 1/2 от нормалния си дмг.... Пример: Нормално правя 1к крит с Sinister Strike но така правя 500... След като си преоблека оръжията и релогна всичко си идва на мястото. Мисля че това се дължи на друг бъг. Expertice рейтинга.. Когато сложиш 2 оръжия той се бъгва и показва 0/124455123256 рейтинг.... Това трябва да се види, защото не ми е приятно постоянно да ре-екип и релог.... И още нещо... бъг като при уориъра.... След като влезна в Stealth Stance и седя 1-2 минути така и се върща в нормалното си положение, но без да излиза от стелт. Какво искам да кажа... Че action bar-а от стелт положение изчезва и идва този от нормално положение и така не мога да си направя ambush например. Това също трябва да се види.


Неактивен NMP

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 63
  • EVO Karma: -8
  • "MI PRO MI PWN !"
Отговор: Shadowfury, Counter Spell; Honor system; Re-equip Weapons on Rogue;
« Отговор #1 -: Май 03, 2008, 01:03:14 pm »
За CS незнам ,но Ice Veins на мага също е бъгнат след упдейта.Дава 20% спел хасте ,обаче не дава 100% избягване на слоу каст при удар от противника.Надявам се ,че сте ме разбрали и ако може да се направи нещо по въпроса...тт
IM VURTNE! FFS

Неактивен ShadowEyeS

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1537
  • EVO Karma: -41
  • Legendary... That is what they used to call me.
Отговор: Shadowfury, Counter Spell; Honor system; Re-equip Weapons on Rogue;
« Отговор #2 -: Май 03, 2008, 01:18:10 pm »
Като сме почнали... Спел хейст трябва да намаля и cooldown-а на магиите... Да ама не го прави.

Неактивен Wild HoG

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 73
  • EVO Karma: 1
Отговор: Shadowfury, Counter Spell; Honor system; Re-equip Weapons on Rogue;
« Отговор #3 -: Май 03, 2008, 01:29:04 pm »
Ами аз мисля ,че тотемите немогат да се бият със AoE тип магии .пробвай с mage-a си да им направиш Arcane Explosion мисля ,че няма да стане... Но поправете ме ако бъркам
;o

Неактивен ShadowEyeS

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1537
  • EVO Karma: -41
  • Legendary... That is what they used to call me.
Отговор: Shadowfury, Counter Spell; Honor system; Re-equip Weapons on Rogue;
« Отговор #4 -: Май 03, 2008, 02:03:19 pm »
Убивам ги. Пък и няма логика да не се трепят с АоЕ.
« Последна редакция: Май 03, 2008, 02:05:06 pm от ShadowEyeS »