Автор Тема: ЪЪЪЪ проблемче на байтъл граунд  (Прочетена 2690 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен valio_

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2399
  • EVO Karma: 171
  • Forum Nightmare
ЪЪЪЪ проблемче на байтъл граунд
« -: Април 17, 2008, 11:41:35 pm »
Днес се събрахме да направим един байтъл ( уарсонг гулч)
Всичко беше добре докато по едно време някой ми кастна спел подобен на феар на уарлока (върши същата работа но не се сещам как беше името) Та проблема беше че като ми пуснаха тоя спел изведнъж пропаднах под земята и така си падах доста време докато явно не излязох от обсега на картата и умрях Когато обаче ме пусна до спирит хеалъра не можех да се възродя дори не можех да се мръдна и от това пострада отбора ми
Може ли някой да погледне за да не стават такива неща в бъдеще ?
Blade with whom i lived, Blade with whom now i died,
 serve right and justice one last time, seek last heart of evil, still one life of evil,
 cut well old friend, and then farewell

Неактивен Shunae

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 772
  • EVO Karma: -9
  • WOW Beta Tester
Отговор: ЪЪЪЪ проблемче на байтъл граунд
« Отговор #1 -: Април 18, 2008, 01:19:07 am »
Polymorph ли е магията?

X-ecutioner

  • Гост
Отговор: ЪЪЪЪ проблемче на байтъл граунд
« Отговор #2 -: Април 18, 2008, 04:48:39 am »
Това ми се е случвало и на мен. Няма значение какъв е спела. Не е от него проблема.

Според мен проблема идва от това, че след като умреш заради пропадане в текстурите играта те телепортира до най-близкото гробище, а ако най-близкото гробище е на вражеската фракция се получава бъг. Хийлъра не те резъректва не можеш да правиш абсолютно никакво движение.

След около десетина минути (поне при мен) те телепортира до гробището на твоята фракция и можеш да се съживиш нормално след 10-20 секунди.

Аз си го обяснявам с това, че след като умреш заради пропадане в текстурите, ако играта те телепортира във вражеско гробище, реално не те телепортира. Ти виждаш, че си във вражеското гробище над текстурите, но не можеш да се движиш, защото реално "духът ти" продължава да си пропада под текстурите. След като "духът ти" пропадайки влезе в периметъра на твоето гробище играта веднага те детектва като мъртъв и те телепортира там, както си му е реда (независимо дали си умрял, заради пропадане в текстурите или някой от вражеската фракция те е убил).

ПП: Теб къде те телепортира след като умря заради пропадане в текстурите ? В гробище на вражеската фракция или на твоята ?
« Последна редакция: Април 18, 2008, 05:08:31 am от X-ecutioner »

Неактивен valio_

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2399
  • EVO Karma: 171
  • Forum Nightmare
Отговор: ЪЪЪЪ проблемче на байтъл граунд
« Отговор #3 -: Април 18, 2008, 01:33:03 pm »
мегията не беше полиморф над главата ми се появи същия череп както когато се използва феар но тва не беше феар не сам много сигурен но меже би беше на уариор тая дето плаши враговете  :confused:
а що се отнася до това къде ме телепортира беше гробището на моята фракция
в началото не можех да се мърдам после натисках ескейп два пъти и вече можех да се движа размърдах се малко около спирита уж да ме възроди ама не стана отидох си за тялото ама то беше някаде под земята и не можех да го взема
Blade with whom i lived, Blade with whom now i died,
 serve right and justice one last time, seek last heart of evil, still one life of evil,
 cut well old friend, and then farewell

Неактивен ShadowEyeS

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1537
  • EVO Karma: -41
  • Legendary... That is what they used to call me.
Отговор: ЪЪЪЪ проблемче на байтъл граунд
« Отговор #4 -: Април 18, 2008, 03:24:14 pm »
Мн пъти ми е ставал тоя проблем. Не знам на какво се дължи, но не е от спела. Просто или умираш "прекалено" бързо или просто не те засича като умрял.

SnapSTeR

  • Гост
Отговор: ЪЪЪЪ проблемче на байтъл граунд
« Отговор #5 -: Април 18, 2008, 09:21:19 pm »
Мн пъти ми е ставал тоя проблем. Не знам на какво се дължи, но не е от спела. Просто или умираш "прекалено" бързо или просто не те засича като умрял.
Смърт със скоростта на светлината(добро заглавие за книга)..
И при мен се е случвало доста пъти :)
А би ли се оправило ако,докато падаме напишем .start?Не съм пробвал,но по принцип би трябвало да стане..или .g start...там к'фо беше :)

Неактивен ShadowEyeS

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1537
  • EVO Karma: -41
  • Legendary... That is what they used to call me.
Отговор: ЪЪЪЪ проблемче на байтъл граунд
« Отговор #6 -: Април 18, 2008, 09:33:57 pm »
lol.... и ще те пусне като Deserter у хоума ти..

SnapSTeR

  • Гост
Отговор: ЪЪЪЪ проблемче на байтъл граунд
« Отговор #7 -: Април 19, 2008, 10:19:23 pm »
lol.... и ще те пусне като Deserter у хоума ти..
Е пак по-добре е от бъгнат герой :)))

Неактивен ShadowEyeS

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1537
  • EVO Karma: -41
  • Legendary... That is what they used to call me.
Отговор: ЪЪЪЪ проблемче на байтъл граунд
« Отговор #8 -: Април 20, 2008, 01:03:31 pm »
Не е бъгнат... Треа да чакаш просто.

P.S. Не се пише "байтъл":

BATTLE
['bætl]
бой, битка, сражение, прен. борба
« Последна редакция: Април 20, 2008, 01:05:16 pm от ShadowEyeS »

Неактивен pres

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 4361
  • EVO Karma: 24
Отговор: ЪЪЪЪ проблемче на байтъл граунд
« Отговор #9 -: Април 21, 2008, 06:59:30 am »
Ако си жив, и .start ще помогне
Ако си умрял, /g .start или /raid .start , пишеш или в Raid, или в Guild чата ".start", защото само там можеш да пишеш в Spirit form

X-ecutioner каза останалото, нямам какво да добавя, както винаги е напълно прав


И, ShadowEyeS, явно много се оповаваш на речника по английски. Не съди хората кой как какво пише, защото и те ще съдят теб (или в частност - аз ще те съдя).