Автор Тема: Няколко BUG-a  (Прочетена 1910 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

kris

  • Гост
Няколко BUG-a
« -: Февруари 03, 2008, 12:56:04 pm »
По време на игра се сблъсках с няколко неработещи куеста, ще започна report на тях един по един
1. Куест How to Break Into the Arcatraz
    Start at: A'dal (Shartam city)
    Ends at: A'dal (Shartam city)
    Objective: Да се намерят Top Shard of the Arcatraz Key и Bottom Shard of the Arcatraz Key
    Top Shard of the Arcatraz Key пада от Warp Splinter в Botanica
    Bottom Shard of the Arcatraz Key пада от Pathaleon the Calculator в The Mechanar
Проблема е там че когато убиеш босовете те не пускат ключа (официален drop rate е 25%, но сме пробвали достатъчно пъти за да твърдя че не ги пуска)

2. Куест The Caverns of Time
    Start at: Andormu (inside the caverns of time)
    Ends at: Andormu (inside the caverns of time)
    Objective: Призовава така наречения Custodian, който трябва да ти разкаже историята на Caverns of  time и да ти отвори куест линията там. Проблема е че Custodian не бива призован, по този начин се блокират куест линиите в The old Hillsbard и във Black Morras

3. Куест The Master's Touch
   Starts at: Khadgar (Shartam city)
   Ends at: Medivh (Black Morras)
   Objective: Да се занесе до Medivh, Restored Apprentice's Key (Provided). Проблема е че когато се отиде до него ти дава сива питанка (т.е Куеста не може да се изпълни), когато говориш с него той ти казва че иска Restored Apprentice's Key а ти го нямаш. Да но Restored Apprentice's Key е във Keyringa и явно е наличен. Пробвах преместване в инвентара, отново не се получава.

За сега тези куести ми идват на ум ако се сблъскам с нещо друго ще репортна.

P.S. В момента сървара е offline, ако причината е евентъален upgrade, след него е възможно инфото ми да е неактуално.

TIOPUNISHER

  • Гост
Re: Няколко BUG-a
« Отговор #1 -: Февруари 04, 2008, 01:45:53 pm »
заради  1q  немога да дигна репотацияа у zangarmarsh  e  дано админа да го оправи мерси пред.....

Неактивен ShadowEyeS

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1537
  • EVO Karma: -41
  • Legendary... That is what they used to call me.
Re: Няколко BUG-a
« Отговор #2 -: Февруари 04, 2008, 01:50:58 pm »
заради  1q  немога да дигна репотацияа у zangarmarsh  e  дано админа да го оправи мерси пред.....

Добре ще е да кажеш кой е тоя Куест.