Автор Тема: Аз съм 'гъзе', а ти ?  (Прочетена 21083 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Loz

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 133
  • EVO Karma: 4
Отговор: Аз съм 'гъзе', а ти ?
« Отговор #15 -: Юни 19, 2008, 12:35:12 pm »
ХАхаххаха....125-100 от Reckleness=25%! На Fury??? и с 1 кило бъфове??
Моя warrior (arms/fury) вади 33% чист крит шанс без нито 1 бъф...дори нямам пълен т6...е нз кво гъзе си ама... :mrgreen:
 
E, както виждаш всеки е поствал с колкото се сети бъфове скрийн за максимален ефект... само не разбрах лудите хийлъри защо просто не вкарат един Lay on Hands и ей ти го на още по-голям heal  :-).

И кое точно дава на Гизанс 126% crit. ...

Неактивен Snatch

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 247
  • EVO Karma: 7
  • Die, Die, Die My Darlin'
Отговор: Аз съм 'гъзе', а ти ?
« Отговор #16 -: Юни 19, 2008, 01:34:41 pm »

Неактивен Damage

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 59
  • EVO Karma: 0
Отговор: Аз съм 'гъзе', а ти ?
« Отговор #17 -: Юни 19, 2008, 10:38:05 pm »
Е това е новия рекорд по Att power почти 6300 ;) разбира се може повече с Enhance shaman наоколо и някоя друга колба но ми се струва прилично ;D

Затваряш очи за момент ... но момента вече го няма !

Неактивен Rogueasassin

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 77
  • EVO Karma: -1
Отговор: Аз съм 'гъзе', а ти ?
« Отговор #18 -: Юни 22, 2008, 11:18:13 pm »
Ми ето един уориър на друг сървър

По малко от всичко  :-)....без бъфове съм.

[attachment deleted by admin]
« Последна редакция: Юни 22, 2008, 11:20:37 pm от Rogueasassin »

Abroit

  • Гост
Отговор: Аз съм 'гъзе', а ти ?
« Отговор #19 -: Юни 25, 2008, 02:40:43 pm »
Може би не съм рекордьор, но все пак си е личен рекорд :). Тогава не бях наблегнал толкова на додж, но вече се зарибих и искам да стигна 60% :).

Неактивен ShadowEyeS

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1537
  • EVO Karma: -41
  • Legendary... That is what they used to call me.
Отговор: Аз съм 'гъзе', а ти ?
« Отговор #20 -: Юни 26, 2008, 07:23:47 pm »
Пробвай 75-80%.

Rashid

  • Гост
Отговор: Аз съм 'гъзе', а ти ?
« Отговор #21 -: Юни 27, 2008, 04:04:40 pm »
Над 1 000 интелект си е мания....

Неактивен Wild HoG

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 73
  • EVO Karma: 1
Отговор: Аз съм 'гъзе', а ти ?
« Отговор #22 -: Юни 28, 2008, 12:29:33 am »
ае какъв е смисъла да стакваш толкова много интелект ? То като стакваш толкова много интелект си гимпваш хийлинга и спирит-а .Примерно един прийст със правилен gemming може да има 310 mp/5 while casting 2200 бонус хийлинг и т.н.Като гледам от Хийлинг метрите ти трябва re-gemming . с толкова малко бонус хийлинг няма смисъл от толкова голям мана пуул :P . Ама какво ли ти обяснявам ,ти си знаеш
;o

Неактивен venomanser94

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 75
  • EVO Karma: -18
Отговор: Аз съм 'гъзе', а ти ?
« Отговор #23 -: Юни 30, 2008, 07:50:31 pm »
chance za crit  :-)

[attachment deleted by admin]

Rashid

  • Гост
Отговор: Аз съм 'гъзе', а ти ?
« Отговор #24 -: Юли 01, 2008, 08:52:22 pm »
ае какъв е смисъла да стакваш толкова много интелект ? То като стакваш толкова много интелект си гимпваш хийлинга и спирит-а .Примерно един прийст със правилен gemming може да има 310 mp/5 while casting 2200 бонус хийлинг и т.н.Като гледам от Хийлинг метрите ти трябва re-gemming . с толкова малко бонус хийлинг няма смисъл от толкова голям мана пуул :P . Ама какво ли ти обяснявам ,ти си знаеш
Пич не гледай хеалиб метрите на Супремус,на тоя бос няма кво да се хелфа,има голямо значение колко мана имаш.с 475 мп5 и 18 000 мана спамиш безкрайно.Освен това 2та приеста преди мен имаха доста повече геар тогава.На босове на който трябва да се хеалфа супер много  и да се спами буквално нон стоп сам минавал другите хеалери по 2,дори сам пулвал агрото от прекалено много хеалинг на Блоодбойл,та знам си от личен опит че не ми трябва да си променям геара и стратегията повярвай ми:)


Неактивен Damage

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 59
  • EVO Karma: 0
Отговор: Аз съм 'гъзе', а ти ?
« Отговор #25 -: Юли 03, 2008, 07:44:40 pm »
Хехе пулвал агро с хиилър това е възможно само ако танка седи с гръб към боса .... моля ти се ... Умишлено сме пробвали с Merrlin а той има нечовешки healing колко Greater heal-a мога да поема за 1 Mangle bear ... е 4 как ти звучат ???? тоест не може да стане това , а ако танка ти е warrior е абсурд Devastate да ти рефреш 5 stack-а на sunder и ти да змеш агро ... ок !Пък и Blessing of salvation нищо не означава за теб обзалагам се ... Да не говорим че на тоя boss healer-ите на танка са друиди защото Supremus прекарва доста време в чисто обикаляне в "Gaze" фазата и HoT ти заема даже и малкото място за хиилинг където можеш да се намъкнеш ...Имай си 18к мана и гледай как един паладин с 9к ти се смее защото може да каства Flash of light седмици наред без да му мръдне маната ... + това Wild hog ти каза Priest disc+holy се играе Spirit based защото ... ъмм не знам може да е заради 35% бонус healing от спирит ?

Ама кво да те учим...
Аз само отбелязвам че в Blizz 1000 интелект за healer = G-kick и 4500 gold за re-enchant и re-gem защото няма да издържиш повече от 11-13 минути даже на тоя елементарния бос ...

OOM=G-kick  :clover:
« Последна редакция: Юли 03, 2008, 07:46:22 pm от Damage »
Затваряш очи за момент ... но момента вече го няма !

Rashid

  • Гост
Отговор: Аз съм 'гъзе', а ти ?
« Отговор #26 -: Юли 03, 2008, 09:27:26 pm »
Пи4 , говоря ти за близард не ти говоря за този сървър.Аре иди в видео секцията и си земи си свали филмчетата ми за целия блак темпъл да видим дали гкик и не ми говори за неща за които не знаеш.На супремус не сам пулвал агрото с хеалинг щото няма кво да се хеалва просто,пулвах го на Блоодбойл щото дуржах реню на 10 човека и нагоре през цялата битка,а там боса си има специфика...не ми говори за г-кикове,с 3 гилдии сам чистил БТ и МХ и винаги сам си бил 1ви по хеалинг на босовете...

Неактивен dae

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 737
  • EVO Karma: -11
  • One sick bastard. Dyxless, The proud one.
Отговор: Аз съм 'гъзе', а ти ?
« Отговор #27 -: Юли 03, 2008, 10:42:09 pm »
Той е първи пред другите приестове , шамани друиди които са седели и са праскали филм ... дааа бе вярвам ти ... Приест с толкова мана не става за нищо ... разбирам да имаш и подобаващ хеалинг ама ... На Гутбойл си дърпал агрото във фазате без агро нали ?!? Там дето няма агро и е като солариан ... Аре не ми говори глупости ...
Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят ХАОСА... A.C.A.B.
If you wake up at a different time and in a different place, could you wake up as a different person ?Тя ми вика "ама аз си имам гадже" ... то и аз си имам телевизор вкъщи, ама ходя на кино нали !?!?!

Rashid

  • Гост
Отговор: Аз съм 'гъзе', а ти ?
« Отговор #28 -: Юли 04, 2008, 10:34:27 am »
пич истегли си гледай филмчетата дали не хеалвам и не ме занимай с глупости .И ти казах не се обаждай като не си компетентен,Тъй наречената фаза без агро почва когато блоодбойл пусне Фел Раидж на един човек и бие само по него,но след това си идва обикновенната фаза 1 мин през която е възможно да пулнеш агрото.Не смятам да споря повече сериозно.Аз прасках филма и го обработвах после така че не ми пиши глупости.Знам как става по тея  форуми не смятам пак да прая 10 страници спор с някой малоумник както ми се е случвало в началото на тази игра.

Неактивен dae

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 737
  • EVO Karma: -11
  • One sick bastard. Dyxless, The proud one.
Отговор: Аз съм 'гъзе', а ти ?
« Отговор #29 -: Юли 04, 2008, 07:20:37 pm »
Не ти а аз споря с малоумник ... Ако си добър приест не трябва никога да обръщаш бос ... Кой бил малоумен ...
Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят ХАОСА... A.C.A.B.
If you wake up at a different time and in a different place, could you wake up as a different person ?Тя ми вика "ама аз си имам гадже" ... то и аз си имам телевизор вкъщи, ама ходя на кино нали !?!?!