WOTLK > Основна Дискусия

Бъга на Viper

(1/3) > >>

Kuch3t0:
Разбрах че на Viper героя ще бъде изтрит поради това че той се е възползвал от някакав бъг на мага. Според мене това е доста несправедливо, защото той нема вина, за бъга от който се е вазползвал. Ако бях на негово място и аз бих го направил. Ако бъга е оправен предлагам да му варнете героя, зашото не е никак приятно да ти го изтрият и то на 60 лвл. Ако не на 60 поне му го варнете на 40.

Immortal:
Абе пич преди време когато почнахме да играем аз и брат ми просто нямаше ОНЪР, аз също щях да си купя епичния сет от ОРГ, но закъснях със един ден и сложиха ОНЪРА ( пачнаха сървъра ). ТОВА НЕ Е БЪГ -> БЪГ Е ИЛИ ПО ТОЧНО НЕКОМПЕТЕНТНОСТ НА ПРОГРАМИСТИТЕ, ЧЕ НЕ РАБОТЯТ ПОЛОВИНАТА ТАЛАНТИ НА ГЕРОИТЕ. ВЪоБще не виждам смисъл да се спори, на наебан сървър едни бъгове те преебават други ти помагат... точка.  :freak: Какво да направи Viper, че е бил 30 лвл и е имал 30 злато да си купи шибания сет ? ( и не питай от къде е имал 30 злато щот тфа ще покаже, че още един човек не знае как се играе играта )  :freak:

admin:

--- Цитат на: Immortal в Май 08, 2007, 03:21:37 pm ---Абе пич преди време когато почнахме да играем аз и брат ми просто нямаше ОНЪР, аз също щях да си купя епичния сет от ОРГ, но закъснях със един ден и сложиха ОНЪРА ( пачнаха сървъра ). ТОВА НЕ Е БЪГ -> БЪГ Е ИЛИ ПО ТОЧНО НЕКОМПЕТЕНТНОСТ НА ПРОГРАМИСТИТЕ, ЧЕ НЕ РАБОТЯТ ПОЛОВИНАТА ТАЛАНТИ НА ГЕРОИТЕ. ВЪоБще не виждам смисъл да се спори, на наебан сървър едни бъгове те преебават други ти помагат... точка.  :freak: Какво да направи Viper, че е бил 30 лвл и е имал 30 злато да си купи шибания сет ? ( и не питай от къде е имал 30 злато щот тфа ще покаже, че още един човек не знае как се играе играта )  :freak:

--- Край на цитат ---


--- Цитат ---9. Забранява се използването на бъг от играта с цел вдигане на левели,правене на пари или събиране на итеми. При намирането на такъв бъг използвайте раздела Bug tracker. При неспазването на това правило ще Ви бъдат вземати всички предмети и пари.Също така и администратор или GM,по преценка,може да Ви смъкне левела. При повторно неспазване на правилото ще бъдете вкарани в "затвора" или баннати от сървъра!
--- Край на цитат ---

Immortal:
alein искаш да кажеш, че това че е нямало онър е бъг ? Просто пача е бил такъв без онър... след това сложи такъв, при който се появи онър.  :-)

admin:

--- Цитат на: Immortal в Май 08, 2007, 05:28:28 pm ---alein искаш да кажеш, че това че е нямало онър е бъг ? Просто пача е бил такъв без онър... след това сложи такъв, при който се появи онър.  :-)

--- Край на цитат ---

И като е бил без онър какво? Или искате да ви ресетна всичките герои?

Хората се сърдят защото той се е възползвал от тази грешка или бъг или недостатък - както искаш така го наричай.
Това че се е възползвал и си е премълчал е нарушение.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия