Автор Тема: Бъгави дракончета  (Прочетена 7094 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен azzazel

  • Knight
  • *
  • Публикации: 3
  • EVO Karma: -1
  • evo user
Re:Бъгави дракончета
« Отговор #15 -: Май 11, 2010, 07:49:12 pm »
samo da vi kaja 4e az u4ili6te otdavna sum zavur6il za razlika ot pikljovci kato vas i tva 4e ne shva6tate ideqta mi si e va6a rabota ;) to 4ovek kato si e prost nqma kak da shvane kakva e ideqta za6toto vie gledate edin kamu4e ot edna kartina a az cqlata ama kakvo li vi obqsnqvam kato edva li 6te razberete i osobeno Lakish kojto zapo4va temata s obida na geroq na nqkoj 4e bil magare ili ne znam si kvo tam a ne vidi svoq kojto ne e mn po razli4en ama s hora na koito razvitieto e sprqlo na 4 godini nqma kvo da govorq :D:D:D

Неактивен BulgarianSS

  • EVOWOW Fan
  • Challenger
  • *
  • Публикации: 2655
  • EVO Karma: -87
  • Искам да стигна -1000 репутация !
    • Star Gate of EvO
  • ISP: Pernik Lan
  • Side: For The Horde
  • Герой: Skins
Re:Бъгави дракончета
« Отговор #16 -: Май 11, 2010, 08:29:30 pm »
Каквото и да обясняваш,резултата е един - това е бъг и не го ползвай.
Плюс това пиши на български,когато се опитваш да критикуваш някой.

Откъс от правилата:
2.1 Писането на български език с кирилица е задължително.
« Последна редакция: Май 11, 2010, 10:17:53 pm от BulgarianSS »
"Stay Foolish, Stay Hungry"

Неактивен curvylan

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 856
  • EVO Karma: -12
  • скаран с пунктуация,граматика и логика
Re:Бъгави дракончета
« Отговор #17 -: Май 11, 2010, 08:43:59 pm »
Дай ми снимка на дипломата си.Всички сте преуспели чичковци ама идва гранд ? Кво се занимавате с игра???Щом си завършил даскало сиг знаеш поне да пишеш с . и главни букви.А иначе за тея индивиди треа се баннат за по месец според мен
Чалгата не е музика,а заболяване.

Неактивен BulgarianSS

  • EVOWOW Fan
  • Challenger
  • *
  • Публикации: 2655
  • EVO Karma: -87
  • Искам да стигна -1000 репутация !
    • Star Gate of EvO
  • ISP: Pernik Lan
  • Side: For The Horde
  • Герой: Skins
Re:Бъгави дракончета
« Отговор #18 -: Май 11, 2010, 10:17:12 pm »
Не мога да ти разбера поста,по какъв повод е.
Иначе бан 2-3 дни мисля че ще му е достатъчен,за да осъзнае че не трябва да го прави :)
"Stay Foolish, Stay Hungry"

Неактивен lakich

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 152
  • EVO Karma: -15
  • i will make you an offer that you can't refuse
Re:Бъгави дракончета
« Отговор #19 -: Май 12, 2010, 03:43:26 am »
samo da vi kaja 4e az u4ili6te otdavna sum zavur6il za razlika ot pikljovci kato vas i tva 4e ne shva6tate ideqta mi si e va6a rabota ;) to 4ovek kato si e prost nqma kak da shvane kakva e ideqta za6toto vie gledate edin kamu4e ot edna kartina a az cqlata ama kakvo li vi obqsnqvam kato edva li 6te razberete i osobeno Lakish kojto zapo4va temata s obida na geroq na nqkoj 4e bil magare ili ne znam si kvo tam a ne vidi svoq kojto ne e mn po razli4en ama s hora na koito razvitieto e sprqlo na 4 godini nqma kvo da govorq :D:D:D
:loll:
П.с.Sweeny и ти ли се оборудва с дракончета  :sneaky:
По добре ГАДЕН отколкото ГЛАДЕН

Неактивен n0.mercy?

  • Knight
  • *
  • Публикации: 11
  • EVO Karma: -4
  • evo user
Re:Бъгави дракончета
« Отговор #20 -: Май 12, 2010, 05:39:15 pm »

П.С. Снощи на wsg с/у Quen бяхме аз,Extra, още 1-2 + 100 дракончета и на ударжа  :lol:  :up:
Той е мощен  :freak: :freak:


Неактивен The Aspect

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2679
  • EVO Karma: 166
  • Sweet Desire
    • Night Legion
  • ISP: BGLan
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Winlight, Frozenrose
Re:Бъгави дракончета
« Отговор #22 -: Май 13, 2010, 12:45:30 am »
Ха-ха то е забавно ако гледаш сеир само  :woot: , ама ако те подгонят надали ще ти е толкова забавно  :freak:.Така де имал си късмета ....  :fun:
I'm everything you can imagine. And a little more.
   Winlight          Frozenrose          Saladin          Chaoswizard

Неактивен klimatika

  • Knight
  • *
  • Публикации: 33
  • EVO Karma: 8
  • evo user
Re:Бъгави дракончета
« Отговор #23 -: Май 17, 2010, 04:09:27 am »
И понеже всички се базикате с типа който може и да е малко неграмотен, но все пак добре ги казва нещата.Lakich само да те питам ти ходил ли си на училища ?Нищо не си разбрал щото сигурно си хорда и не искаш да разбираш. "Ти ходил ли си на училище?Знаеш ли че във ферман като твоя има знаци като !.,?Както и да е аз нищо не разбрах от двата ти поста."  Я виж ти колко грешки имаш и тогава говори и то за един ред. :) И аз може да имам ама имам само 8 клас така че на мен ми е простено!  :freak: BulgarianSS към тебе имам 2 реплики.Едната е че няма тема която да съм прочел и ти да не си писал пост там.
Втората е по долу прилагам снимка която може да обсъдим ако искаш.http://prikachi.com/files/1587109x.jpg Имам и други, но тази за сега е достатъчно добра нали ? :)
И да ти кажа верно бъгави са.Така е.Чесно казано обаче когато дойдат 5 човека да те гриндят и то хора на доста по висок левел не дракончета,ами и Не знам какво ще пусна за да се спася от нещо за което, в Близард да речем, се дава бан!!!Сега като пиша тоя ред се замислих и ти Ъпнах още една снимка с един от ВАШИТЕ ХОРДИ дето ползва нещо което отдавна е описано като забранено.http://prikachi.com/files/1587110N.jpg Един меч чието име не си спомням.Но ти понеже пишеш навсякъде ще се сетиш и за темата.И да вече е репортнат има си тема и всички е както си трябва.И той го ползва с цел да качи мъничко Онор Пойнт!
curvylan  човека ти казва, че е пораснал, а не че е преуспял! :) Аз съм на 32 и играя игри от времето в което ти не си бил дори далечна мечта! И сигурно ще играя такива докато съм жив! :) Да ти обяснявам повече няма смисъл.Няма да разбереш.И не ревете срещу Азазел щото пича може да пише от работа и там да няма кирилица.

[прикачен файл изтрит от администратор]
« Последна редакция: Май 17, 2010, 04:24:08 am от klimatika »

Неактивен BulgarianSS

  • EVOWOW Fan
  • Challenger
  • *
  • Публикации: 2655
  • EVO Karma: -87
  • Искам да стигна -1000 репутация !
    • Star Gate of EvO
  • ISP: Pernik Lan
  • Side: For The Horde
  • Герой: Skins
Re:Бъгави дракончета
« Отговор #24 -: Май 17, 2010, 06:09:27 am »
BulgarianSS към тебе имам 2 реплики.Едната е че няма тема която да съм прочел и ти да не си писал пост там.
Втората е по долу прилагам снимка която може да обсъдим ако искаш.http://prikachi.com/files/1587109x.jpg Имам и други, но тази за сега е достатъчно добра нали ? :)

Това е ГМ,приятелю,незнам какво искаш да обсъждаме?
"Stay Foolish, Stay Hungry"

Неактивен lakich

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 152
  • EVO Karma: -15
  • i will make you an offer that you can't refuse
Re:Бъгави дракончета
« Отговор #25 -: Май 17, 2010, 01:07:00 pm »
Lakich само да те питам ти ходил ли си на училища ?
Да съм ти позвoлил да ме питаш???
Нищо не си разбрал щото сигурно си хорда и не искаш да разбираш.
Спирам да те награждавам с вниманието си!  :dohh:
По добре ГАДЕН отколкото ГЛАДЕН

Неактивен klimatika

  • Knight
  • *
  • Публикации: 33
  • EVO Karma: 8
  • evo user
Re:Бъгави дракончета
« Отговор #26 -: Май 17, 2010, 01:42:08 pm »
Това е ГМ,приятелю,незнам какво искаш да обсъждаме?

 ГМ което е активно и 10 секунди преди снимката беше убило играч от Алианса.Мисля че не е много чесно някой да получава права и да ги използва за собствена облага.А и не съм сигурен че е ГМ.Но нали и двамата сте хорди та вероятно е ти да знаеш че е такъв  :freak:

Да съм ти позвoлил да ме питаш???Спирам да те награждавам с вниманието си!  :dohh:

Имаше един човек дето обясняваше нещо за картината и камъчето :) за съжаление точно ти няма да го разбереш скоро!Повече просто няма смисъл да ти казвам каквото и да е. :)

Неактивен BulgarianSS

  • EVOWOW Fan
  • Challenger
  • *
  • Публикации: 2655
  • EVO Karma: -87
  • Искам да стигна -1000 репутация !
    • Star Gate of EvO
  • ISP: Pernik Lan
  • Side: For The Horde
  • Герой: Skins
Re:Бъгави дракончета
« Отговор #27 -: Май 17, 2010, 08:21:21 pm »
ГМ което е активно и 10 секунди преди снимката беше убило играч от Алианса.Мисля че не е много чесно някой да получава права и да ги използва за собствена облага.А и не съм сигурен че е ГМ.Но нали и двамата сте хорди та вероятно е ти да знаеш че е такъв  :freak:


Много се вживяваш по тази игра,играй като мен по 2-3 часа дневно макс и живота ще ти е много по-хубав..
Ако алианса го е нападнал,какво очакваш? Да седи и да го гледа ли? Преди време хордите спореха по същият глупав въпрос - защо Алеин ги е убил..защо пък на мен веднъж не ми се случи да ме убие ГМ,а не играя от малко време тук.

П.П.
Всичко това няма общо с темата,мисля да спрем да спамим и да изчакаме отговор от някое от ГМ-тата за смотаните дракони.
"Stay Foolish, Stay Hungry"

Неактивен Abrucci

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 703
  • EVO Karma: 24
  • Most Powerful
Re:Бъгави дракончета
« Отговор #28 -: Май 20, 2010, 11:06:17 am »
А и не съм сигурен че е ГМ.
Щом мислиш,че не е ГМ,сигурно знаеш как може да се получи толкова(300к+) така че сподели ако обичаш  ;-)

Неактивен curvylan

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 856
  • EVO Karma: -12
  • скаран с пунктуация,граматика и логика
Re:Бъгави дракончета
« Отговор #29 -: Май 20, 2010, 12:58:39 pm »
Щом мислиш,че не е ГМ,сигурно знаеш как може да се получи толкова(300к+) така че сподели ако обичаш  ;-)

С бъфф...от ГМ  :freak: бтв преди време (нз дали сега е така) гмтата имаха некъф спелл на тях дето като ги хитнеш те убиваше от раз (един път така са самоубих) тъй че не са знае дали оня не е стрелял с базуката наобратно.
Чалгата не е музика,а заболяване.