Автор Тема: Conflagrate Bug Abuse  (Прочетена 11411 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен lakich

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 152
  • EVO Karma: -15
  • i will make you an offer that you can't refuse
Re:Conflagrate Bug Abuse
« Отговор #75 -: Май 03, 2010, 02:47:57 am »
http://prikachi.com/files/1552338p.jpg
Видях го да влиза в арена с тея таланти.Дали е изпозвал - незнам! :clover:
Другият път като ще репортваш нещо за конфла гледай да се вижда в комбат лога или ако е бъгнат горе в дясно да се вижда даззе ефекта  :doh: Един си замина друг  го замести  :down:
По добре ГАДЕН отколкото ГЛАДЕН

Неактивен AshbringeRR-.-

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 299
  • EVO Karma: 4
  • evo user
Re:Conflagrate Bug Abuse
« Отговор #76 -: Май 03, 2010, 02:57:13 am »
Другият път като ще репортваш нещо за конфла гледай да се вижда в комбат лога или ако е бъгнат горе в дясно да се вижда даззе ефекта  :doh: Един си замина друг  го замести  :down:
Виж приятел незнам какво против мен имаш , но комбат лога ми е бъгнат и изобщо прочете ли ми поста?
Аз когато ме убие някой на WSG си правя извод , че е добър а ти явно си правиш извод , че трябва да му пречиш и хейтваш по всевъзможни начини. PEACE  :clover:
Anarch... rogue powah ;)

Неактивен lakich

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 152
  • EVO Karma: -15
  • i will make you an offer that you can't refuse
Re:Conflagrate Bug Abuse
« Отговор #77 -: Май 03, 2010, 12:12:17 pm »
Виж приятел незнам какво против мен имаш , но комбат лога ми е бъгнат и изобщо прочете ли ми поста?
Аз когато ме убие някой на WSG си правя извод , че е добър а ти явно си правиш извод , че трябва да му пречиш и хейтваш по всевъзможни начини. PEACE  :clover:
А ти прочете ли моя?Когато някои като теб ми скача само когато сам на 5к за мен е мишка  :dohh: Като ще постваш поствай доказателства не чуждите таланти!
П.П Много си се вживял в ролята на фотограф  :loll:
П.П Днес ще ресна на дестро да направя няколко тестчета ако може и някои друг лок да тесва ще съм благодарен!
« Последна редакция: Май 03, 2010, 12:16:27 pm от lakich »
По добре ГАДЕН отколкото ГЛАДЕН

Неактивен hunts

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 389
  • EVO Karma: -36
  • Карма, карма, колко да е карма?
Re:Conflagrate Bug Abuse
« Отговор #78 -: Май 03, 2010, 12:45:12 pm »
За Deathbone съм 99% сигурен, че ползваше conflagrate на арена 2в2, когато играеше с Kryptonite. Уби парта ми с 16к крит. Няма как да го докажа, но самия факт, че беше сложил таланта след conflagrate за арени ми е достатъчен. Все пак видях, че вече го е махнал, така че от моя страна няма проблем. Лакич, conflagrate още е бъгав, колкото и да го тестваш.
Blackthorn lvl 80 Warlock

Неактивен AshbringeRR-.-

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 299
  • EVO Karma: 4
  • evo user
Re:Conflagrate Bug Abuse
« Отговор #79 -: Май 03, 2010, 01:10:50 pm »
А ти прочете ли моя?Когато някои като теб ми скача само когато сам на 5к за мен е мишка  :dohh: Като ще постваш поствай доказателства не чуждите таланти!
П.П Много си се вживял в ролята на фотограф  :loll:
П.П Днес ще ресна на дестро да направя няколко тестчета ако може и някои друг лок да тесва ще съм благодарен!
Самия факт , че съм с геар от 3.1.3 какво ти говори? и то недовършен самия факт , че имам 300 ресилиенс и пак те убивам какво ти говори? :freak:
На мен ми говори само едно.. както и да е пак неискам да се заяждам. PEACE  :clover:
Anarch... rogue powah ;)

Неактивен lakich

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 152
  • EVO Karma: -15
  • i will make you an offer that you can't refuse
Re:Conflagrate Bug Abuse
« Отговор #80 -: Май 03, 2010, 03:59:09 pm »
Самия факт , че съм с геар от 3.1.3 какво ти говори? и то недовършен самия факт , че имам 300 ресилиенс и пак те убивам какво ти говори? :freak:
На мен ми говори само едно.. както и да е пак неискам да се заяждам. PEACE  :clover:
Ела ме убий когато не съм на 3 4 или 5к даже и публика можеш да си викнеш  :dohh: :dohh:
По добре ГАДЕН отколкото ГЛАДЕН

Неактивен Healzi

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 432
  • EVO Karma: -94
  • evo user
Re:Conflagrate Bug Abuse
« Отговор #81 -: Май 03, 2010, 10:46:38 pm »
Ела ме убий когато не съм на 3 4 или 5к даже и публика можеш да си викнеш  :dohh: :dohh:
Лаки, точно това е ПВП-то. Интрига, кеф като убиеш и другия се ядоса. Давам ти пример: Сабираме се 3ма човека и убиваме 1 после му пишем рофл. Обаче той се реска и идва с цялата си гилдия. Ние се ядосваме псуваме и какво ли не и викаме нашата гилдия. Ако ни бият казваме нещо от сорта: Хаха видя ли тия нуубове само по 100 могат, ами ако паднем започваме: Абе вие сте недоразвити как може тия нуубове да ни бият и т.н.  :clover:

Неактивен Loonatic

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 359
  • EVO Karma: 9
  • Evolve or die.
  • Side: For The Horde
Re:Conflagrate Bug Abuse
« Отговор #82 -: Май 03, 2010, 11:00:24 pm »
Лаки, точно това е ПВП-то. Интрига, кеф като убиеш и другия се ядоса. Давам ти пример: Сабираме се 3ма човека и убиваме 1 после му пишем рофл. Обаче той се реска и идва с цялата си гилдия. Ние се ядосваме псуваме и какво ли не и викаме нашата гилдия. Ако ни бият казваме нещо от сорта: Хаха видя ли тия нуубове само по 100 могат, ами ако паднем започваме: Абе вие сте недоразвити как може тия нуубове да ни бият и т.н.  :clover:

-50 карма, браво Healzi скоро световен рекорд  :freak:

Неактивен Healzi

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 432
  • EVO Karma: -94
  • evo user
Re:Conflagrate Bug Abuse
« Отговор #83 -: Май 03, 2010, 11:36:52 pm »
-50 карма, браво Healzi скоро световен рекорд  :freak:
Карми :X още не сте се осъзнали... Не съм тука за някакви детски картички на ЮГИО или карми, поставяни най-често от хейтърчета а за да обсъждам теми и да контактувам с другите

Неактивен Loonatic

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 359
  • EVO Karma: 9
  • Evolve or die.
  • Side: For The Horde
Re:Conflagrate Bug Abuse
« Отговор #84 -: Май 04, 2010, 01:24:18 pm »
Карми :X още не сте се осъзнали... Не съм тука за някакви детски картички на ЮГИО или карми, поставяни най-често от хейтърчета а за да обсъждам теми и да контактувам с другите

Грешно ме разбираш.Не аз ти давам -, напротив, просто ми става смешно, ето сега даже хоп, след поста ми кармата ми падна? Защо ли? Аз съм хейтъра, като ти веднага се впрягаш, беше просто шега..