Автор Тема: Буг?  (Прочетена 2152 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Healzi

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 432
  • EVO Karma: -94
  • evo user
Re:Буг?
« Отговор #15 -: Април 22, 2010, 04:29:03 pm »
браво hell4o хубаво разследване. почти ме убеди, че не ползва бъг.само да ми обясниш и тая част с 5-те минути cooldown на показаните от теб предмети и как на снимките има пуснати по 5-6 дракона :)
Брей тея дракончета механикъл само много бият.. Мойте 100 да критнат се радвам ..

Неактивен valio_

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2399
  • EVO Karma: 171
  • Forum Nightmare
Re:Буг?
« Отговор #16 -: Април 22, 2010, 04:33:20 pm »
Брей тея дракончета механикъл само много бият.. Мойте 100 да критнат се радвам ..
на 80-ти левел нищо не е.но на това момче в танарис 2-3 дракона са му напълно достатъчни
Blade with whom i lived, Blade with whom now i died,
 serve right and justice one last time, seek last heart of evil, still one life of evil,
 cut well old friend, and then farewell

Неактивен hell4o

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 251
  • EVO Karma: -4
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Georgidwarfa
Re:Буг?
« Отговор #17 -: Април 22, 2010, 06:53:31 pm »
браво hell4o хубаво разследване. почти ме убеди, че не ползва бъг.само да ми обясниш и тая част с 5-те минути cooldown на показаните от теб предмети и как на снимките има пуснати по 5-6 дракона :)

Бъг е, едно време на TBC имаше същия бъг, но с танкчетата (tonk) Нямаха CD и можеха да се пускат по едно и също време. Признавам си, че тогава когато биех някой елит ги ползвах, но срещу други играчи не. :D Аз съм зле в PvP и за това си играех на Protection от първия левъл. :)
Georgidwarfa - TankPaladin - Dwarf 80lv     Zelikus - BalanceDruid - Tauren 80lv