Автор Тема: Reks  (Прочетена 5906 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Amethyst

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 61
  • EVO Karma: -3
  • I'm gone
Re:Reks
« Отговор #30 -: Януари 16, 2010, 01:17:20 pm »
Grim toll ? 600 и кусур рейтинг.
Пенетрйшъна работи

То и на wow emu беше така :) Тогава стр и аг не работеха от итеми, но от буфове имаха ефект.Грим Тола е точно буф, при него армор пен си работи, но не и от итеми :)
Bones in the water and dust in my lungs, absorbing archaic like a sponge.The ultimate way is the way you control, but can you stay if you detach your soul.Bury the present and squeeze out the past, the ones you endear to never last.

Неактивен Angerfist

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 893
  • EVO Karma: 5
  • One sick Bastard. Iceheart
Re:Reks
« Отговор #31 -: Януари 16, 2010, 01:38:49 pm »
Не си подготвена :)

Ти си още по-подготвен... 600 АрП от камънаци не можеш да събереш... Аз съм слагал и агилити гемове, но имам максимум 400 ArP от гемове. А вие нямате итемите с толкова сокети че да наблъскате 500% АрП гемове...
Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят ХАОСА... A.C.A.B.

If you wake up at a different time and in a different place, could you wake up as a different person ?Тя ми вика "ама аз си имам гадже" ... то и аз си имам телевизор вкъщи, ама ходя на кино нали !?!?!

Неактивен fakfakfak

  • Knight
  • *
  • Публикации: 10
  • EVO Karma: -1
  • evo user
Re:Reks
« Отговор #32 -: Януари 16, 2010, 05:46:46 pm »
400арп от камани,гримм толл 600 и кусур и мисля 4е 1к арп е достатъ4но та да вкарва този "невиждан" дмг
П.С Невидях 1 пик с легендарния дмг

Неактивен djugs

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 132
  • EVO Karma: -2
  • evo user
Re:Reks
« Отговор #33 -: Януари 16, 2010, 10:13:05 pm »
Темата отдавна е изчерпана кво пишете още , да има за кво да се карате ли ? пффф  :doh: :doh:

Неактивен peio

  • Knight
  • *
  • Публикации: 20
  • EVO Karma: 0
Re:Reks
« Отговор #34 -: Януари 17, 2010, 09:42:19 am »
armor penetration , не е сложно ... 3 страници глупости за кофата е темата ...
Never retreat , never surrender !
Phor ...

Неактивен monlew

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 789
  • EVO Karma: -22
  • Panika
Re:Reks
« Отговор #35 -: Февруари 15, 2010, 03:55:41 pm »
@Angerfist
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Al%27Akir&cn=Mulag - поразмишлявай над този персонаж.

Неактивен Angerfist

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 893
  • EVO Karma: 5
  • One sick Bastard. Iceheart
Re:Reks
« Отговор #36 -: Февруари 16, 2010, 09:13:36 am »
Тоя е с гиър от цитаделата.. Криппариан и аз бяхме с гиър от преди цитаделата... Има 1 тайна обаче, че не ти трябват 100% Armor reduce.. И какво толкова да му размишлявам ? Бухал е само ArP, нещо което аз сметнах, че за моя герой не е нужно. Имам си 1 табличка и изчисленията в нея ми показват, че с Agility правя повече DPS (както и стана) ...  :clover:
Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят ХАОСА... A.C.A.B.

If you wake up at a different time and in a different place, could you wake up as a different person ?Тя ми вика "ама аз си имам гадже" ... то и аз си имам телевизор вкъщи, ама ходя на кино нали !?!?!