Автор Тема: Ловко избягване на арена правилата.  (Прочетена 6144 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re:Ловко избягване на арена правилата.
« Отговор #30 -: Юли 08, 2009, 11:07:04 am »
Аз мисля да деактивирам арените и готово.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

vall

  • Гост
Re:Ловко избягване на арена правилата.
« Отговор #31 -: Юли 08, 2009, 11:24:36 am »
 Не разбрахте ли че има някаква програма , тя лъже системата за ратинга и позволява на играчите да пусната  отбор с ретинг 1400 с такъв които има 1950.
 Я ми кажи , както се вижда горе на скреена , ако тези 100 и косур арени за направени с отбори със съответния ратинг ,  т.е  150 разлика наи-много(нагоре надолу)
150 игри по 3 ратинг средно е 450 , които зна4и 1950 ратинг. Дори и  в най големия си оптимизъм не мога да приема 4е от толкова игри не са играли една с отбор  с висок райтинг. На този райтин при загуба от друг отбор отиват с 25-30 нагоре или надолу. А ако приемеме че са играли последните само с отбори с висок ратинг то това значи че щяха да са на 2200+....
 Абсолютно съм убеден че манипулират арените си така че да влизат само те и по 2 ратинг да има дава стига . С този ратинг вече само правят 10 игри и чакат. Няма да ги видите в арените докато не се облекат фулл.
 И това пред очите на всички .
Колкото 300/2 това каде си го виждал .....  аз знам  каде ... преди там кадето играех 400 на 1 след 2 седмици фейк арени.
 Крематориа има 1950 ратинг с 30 тина  35 игри(може и малко повече да са)   от които маи 5-6 загуби ... и от каде е тоя голям ратинг с малко игри ? ми ясно от отбори с ратинг като техния или по-голям.ЗАЩОТО ГИ ПУСКА САМО С ТАКИВА
П.С
  Накрая всички ще страдаме заради някакви идиоти , които мислят единствено за картинките. Те обаче никога няма да са наистина добри , а просто ще придизвикват смях като ги срещаме. Халал да им е , да се радват там.
 
« Последна редакция: Юли 08, 2009, 11:28:35 am от vall »

Неактивен Ze70R

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 83
  • EVO Karma: -35
Re:Ловко избягване на арена правилата.
« Отговор #32 -: Юли 09, 2009, 02:58:28 am »
Не спираите арените Пеичо , Ще избягат доста хора !! Виж некои да поеме наглеждането има всеки ден като Observer,или ГМ които ще следи само това .При такива бъгвания или както във близз при Win traiding им слагаи Perm като го вметнеш в правилата така че после да нема излишно хленчене.Арените са едно от наи забавните неща , а и до колкото е написано сървара е ПвП и в момента има възходящо развитие.По този начин ще го окуците.

Които е на друго мнение да сподели или да си предложи идеата

Неактивен breaky

  • Knight
  • *
  • Публикации: 34
  • EVO Karma: -3
Re:Ловко избягване на арена правилата.
« Отговор #33 -: Юли 09, 2009, 09:24:52 pm »
Аз също съм против спирането на арените.Предложението на Ze70r според мен е добро за GM ,който да наглежда от време на време провеждането на арените и да се отнася подобаващо с нарушителите.Спирането на арените ще бъде голяма крачка назад в развитието на сървъра,който в последните няколко месеца набира яко скорост и влизат доста хора.

Неактивен dae

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 737
  • EVO Karma: -11
  • One sick bastard. Dyxless, The proud one.
Re:Ловко избягване на арена правилата.
« Отговор #34 -: Юли 09, 2009, 09:32:24 pm »

Колкото 300/2 това каде си го виждал .....  аз знам  каде ... преди там кадето играех 400 на 1 след 2 седмици фейк арени.
 
Това го видях на 1 крадец, които беше с 1 крадец в отбор и двамата имаха пълен Vengeful комплект и мачкаха наред... Говоря ти за Близзард !!
Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят ХАОСА... A.C.A.B.
If you wake up at a different time and in a different place, could you wake up as a different person ?Тя ми вика "ама аз си имам гадже" ... то и аз си имам телевизор вкъщи, ама ходя на кино нали !?!?!

Неактивен Ballista

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 393
  • EVO Karma: 21
Re:Ловко избягване на арена правилата.
« Отговор #35 -: Юли 09, 2009, 10:32:51 pm »
Не спираите арените Пеичо , Ще избягат доста хора !! Виж некои да поеме наглеждането има всеки ден като Observer,или ГМ които ще следи само това .При такива бъгвания или както във близз при Win traiding им слагаи Perm като го вметнеш в правилата така че после да нема излишно хленчене.Арените са едно от наи забавните неща , а и до колкото е написано сървара е ПвП и в момента има възходящо развитие.По този начин ще го окуците.

Които е на друго мнение да сподели или да си предложи идеата
Моито предложение е ако може арена предметите да се направят с чест ( honor ) и маркове от WSG примерно, за да имат стимул и 2-те фракций да правят повече ПвП по Battlegraunds. Цената на 1 предмет от порядака на 20-30к чест и 50-60 марки
мисля че ще е добра. 20 БГ-та ( спечелени ) = 60 марки , 20 БГ-та средно по 1- 1.5к хонор и се сабират за 1 предмет материалите  :freak:

Неактивен dae

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 737
  • EVO Karma: -11
  • One sick bastard. Dyxless, The proud one.
Re:Ловко избягване на арена правилата.
« Отговор #36 -: Юли 09, 2009, 10:38:47 pm »
Апфффф... Много евтинко така ... В близзард вървят по 60к чест на предмет от преди сезона ...  :clover:

П.П. Оформи си добре предложението и го постни там където му е мястото...  :clover:
Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят ХАОСА... A.C.A.B.
If you wake up at a different time and in a different place, could you wake up as a different person ?Тя ми вика "ама аз си имам гадже" ... то и аз си имам телевизор вкъщи, ама ходя на кино нали !?!?!

Неактивен puhata

  • Knight
  • *
  • Публикации: 39
  • EVO Karma: -2
Re:Ловко избягване на арена правилата.
« Отговор #37 -: Юли 10, 2009, 01:13:43 pm »
Аз мисля Alein , че не е нужно спирането на арените ако е възможно въстанови ги пак ... норошителите са на лице нека да им се трият геоите и това е ...  :up: А тея които са си правили арените чесно по тоя начин губят много пък и wow без арени .... гадно ...  :freak:  :fun: Надявам се скоро да ги пуснете  :smart: