Автор Тема: multi-profs  (Прочетена 9538 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Мanaburn

  • Knight
  • *
  • Публикации: 49
  • EVO Karma: 1
  • evo user
Re:multi-profs
« Отговор #30 -: Ноември 24, 2009, 08:26:54 pm »
Малко въпроси преди да съм съгрешил и да ме Баносат  :freak:
1.Имам Хербализам и Инскриптор.Искам да махна Хербализма и да дигна Тейлор?(проблем ли е)
2.Ако имам на единия си герой Миньор с БС примерно а на другия герой имам Хербализам и Алхимия но сменя хербата със Ювелирство и копая с героя на , който имам Миньор това проблем ли е???

Ако за това се банваше - целия сървър щеше да си отиде.

Неактивен valio_

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2399
  • EVO Karma: 171
  • Forum Nightmare
Re:multi-profs
« Отговор #31 -: Ноември 24, 2009, 08:52:01 pm »
Ако за това се банваше - целия сървър щеше да си отиде.
дали ?
аз си имам само по две комбиниращи се професии на героите
Blade with whom i lived, Blade with whom now i died,
 serve right and justice one last time, seek last heart of evil, still one life of evil,
 cut well old friend, and then farewell

Неактивен spooky

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1276
  • EVO Karma: 138
  • Като я няма Тръпката , мерси ти за Трътката
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Venerra,Oziris
Re:multi-profs
« Отговор #32 -: Ноември 24, 2009, 11:58:46 pm »
Ако за това се банваше - целия сървър щеше да си отиде.
Може и да си прав но като гледам постовете по горе предпочитам да питам за да съм сигурен.Не ми се губи ацц за глупости  :clover:
Uno Sanctum

Неактивен SiraoN

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 70
  • EVO Karma: 5
  • evo user
Re:multi-profs
« Отговор #33 -: Декември 01, 2009, 03:58:41 am »
Като цяло проблема е с Enchanting-a. Давам пример примерно сте бил досега с Enchanting и Jewelcrafting. Та дадения играч решава да си махне Enchanting и да сложи някоя друг професия. Та той няма друг избор освен да си търси други пръстени преди да го махне защото тези ще са с Enchant, а както е известно единствения начин да си добавиш Enchant Ring е чрез Enchanting. Та именно това е проблема и така се принуждават Enchanter-те да ходят да си търсят пръстени. Банването не е точно решението на проблема в този случай, но е наложителен заради злоупотреби. Лично преди време(преди да дойда да играя в този сървър) съм виждал играш с Herbalism и Alchemy който пре спокойно се разхождаше със всички възможни бонуси от професии.

Неактивен SeanAstin

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 58
  • EVO Karma: 3
  • Shushumiga
Re:multi-profs
« Отговор #34 -: Декември 07, 2009, 09:25:49 pm »
  Смятам че съгрешилите е най-добре да не ползват тези итеми които са бъгнати или да им се отнемат принудително :excl:
Днес "щракнах един Таурен уориър с 4 професии (видими), а именно BS, Ench, JC i LW бонуси.. само кажете и имате снимките..

 Името му е Co предполагам че и той както всики други които ги ползват не са разбрали..

Дебна Kryptonite  :-) последно като го гледах (преди систем съобщението беше с 3 проф бъфа)  поздрави.. ;-) 
Нищо лично просто си ми като трън  гащите по BG-та :puppyeyes:


S 2 osnovni profesii e - Ench i JC, koito qvno sa ti se nabili na o4i. Drugite 2 profesii, a imenno LW ( ench na gashtite s Res i Stamina) i BS (socket na Belta) mogat da se dobivat s targoviq
Rini shi va izrini!

Неактивен BerserkeR880203

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 218
  • EVO Karma: 8
  • evo user
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Plex
Re:multi-profs
« Отговор #35 -: Декември 08, 2009, 03:30:22 am »

S 2 osnovni profesii e - Ench i JC, koito qvno sa ti se nabili na o4i. Drugite 2 profesii, a imenno LW ( ench na gashtite s Res i Stamina) i BS (socket na Belta) mogat da se dobivat s targoviq
  Въххх... за толко невеж ли ме имаш.. гордея се с голямото си познание за играта ( и го обогатявам все повече) така че като казвам  Ench, JC, BS и LW, значи имам в напредвит, че използват екстрите от професията, а не горе изброените от теб неша.. не е нужно да показвам снимки за да ти доказвам правотата си, защото въпросният човек мисля че е PvE играч и по никакъв начин не ми пречи да ги ползва (макар че като бях 40-55lvl в STV и Un'goro Crater ме тормозеше ама беше отдавна  :-) )
Fight with Honor.. and Glory will come with you!
Plex.. for the win!