Автор Тема: Хората играещи в официалните сървъри на WoW  (Прочетена 2323 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Караконджул

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1178
  • EVO Karma: -136
  • Вагабонт
Идеята ми е да се преброим, да споделим впечатления, кой къде и с какво "разцъква". Не на последно място разбира се, ако можем да си бъдем полезни едни на други.
В друг форум ме бяха помолили да напиша впечатленията си от Катаклизъм, обаче все не ми остава време (от безалкохолни сбирки :mrgreen: ) да драсна няколко реда.

Като човек, който е загубил стотици (хиляди  :no: ) часове в прайвет релми и още пресен, пресен в офи мога да кажа, че играта е О-Г-Р-О-М-Н-А :flehan:

Най - мразим някой да ми умнее!

Неактивен Караконджул

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1178
  • EVO Karma: -136
  • Вагабонт
Re: Хората играещи в официалните сървъри на WoW
« Отговор #1 -: Май 15, 2012, 10:19:30 pm »
Хайде да си ги пишете тези на лични или поне не в темата ми, за да не ви подкарвам по домова книжка. Моля!

Right!
« Последна редакция: Май 15, 2012, 10:52:12 pm от The Aspect »

Най - мразим някой да ми умнее!

Неактивен jamesbg

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 462
  • EVO Karma: 29
Re: Хората играещи в официалните сървъри на WoW
« Отговор #2 -: Май 22, 2012, 11:49:13 am »
Хаха да, абсолютно Ката е в космоса спрямо WOTLK верно е. Но не подценявай пиратките на Ката - почти същото е гаранция /има сървъри доста напред с материяла.

За Близзард какво да кажа, след няколко месеца ще ти омръзне ... същите недомислици, бъгове, дисбаланс като в пиратките ... и вероятно ще се преместиш пак в последните. Въпрос на време е да се осъзнаеш че си даваш напразно парите за нещо което го има "почти" същото безплатно. Приятна игра все пак де ... аз играх почти 2 години в Близзард преди да мина пак в пиратка, колко съм им спамил форума ... мерси вече, никой не те бръсне за слива, а дизайнерите им са големи идиоти ... ще се убедиш сам след време. :clover:

Неактивен Караконджул

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1178
  • EVO Karma: -136
  • Вагабонт
Re: Хората играещи в официалните сървъри на WoW
« Отговор #3 -: Май 22, 2012, 12:56:57 pm »
Друже, огромно благодаря затова, че ми отваряш очите :flehan: Иска ми се да споменеш част от камарата бъгове, които си открил, за да знам, какво се случва.
Нека споделя, че знам за даването на пари ей така, но дали ще изпия бутилка Уиски и да не ми стигнат пари за шоколад  или ще ги дам за месец игра ми е все тая. Това не е абонамент, който трябва да плащаш на деня, а когато те радва го правиш, когато не, не. В момента ми е интересна, поря ги кат' риби, а когато ми писне заебавам. Та в този аспект, не ме мисли. Обади, как пиратките са на почти същото ниво, като в близзард :mrgreen:

Най - мразим някой да ми умнее!

Неактивен nixxer

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 921
  • EVO Karma: 47
  • Цървул :D
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Nightwalker
Re: Хората играещи в официалните сървъри на WoW
« Отговор #4 -: Май 22, 2012, 01:03:59 pm »
Най-вероятно има предвид,че  се доближават до близард от към ПВП. Наистина ако си само ПВП ориентиран, пиратките има какво да ти предложат, като за без пари.
The pain is my best friend.

Неактивен nettshow

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 682
  • EVO Karma: -16
Re: Хората играещи в официалните сървъри на WoW
« Отговор #5 -: Май 22, 2012, 07:38:00 pm »
Според мен с всеки следващ пач играта става по-лесна, появяват се повече олигофрени и от там става се по-лошо :doh: