WOTLK > Warrior

Arms/prot?

(1/4) > >>

dinkotr:
Здравейте,
Не съм много вещ все още с воина ми и ме вълнува какво мислите за подобен билд?
Другият ми въпрос е ползвате ли Heroic Strike? Питам, защото мн воини предпочитат 3% пари пред Improve Heroic Strike? На мен лично HS ми е една от основните магии.

dinkotr:
То по удобна от HS няма,като я наблъскаш в макроси. Въобще не те ангажира. Другото, което е, че HS не ти бърка GCD(огромен плюс), а с подобен билд получаваш и 15% повече крит към HS. При достатъчно rage тя ти каства през 3 сек( базирано на wepa) и при 30% критикъл шанс на героя + 15% става 45% крит! Last Stand+ Enrage Regeneration( с gliph) получаваш до 70% кръв за 15 сек. Миля че и за пвп не е лош билда. Надявам се и други да изкажат мнение. Възможно е да бъркам някъде, но ми се струва, че стандартният билд arms/fury не е много по- добър вариант за пвп.

devistator:

--- Цитат на: dinkotr в Март 24, 2012, 03:02:19 pm ---То по удобна от HS няма,като я наблъскаш в макроси. Въобще не те ангажира. Другото, което е, че HS не ти бърка GCD(огромен плюс), а с подобен билд получаваш и 15% повече крит към HS. При достатъчно rage тя ти каства през 3 сек( базирано на wepa) и при 30% критикъл шанс на героя + 15% става 45% крит! Last Stand+ Enrage Regeneration( с gliph) получаваш до 70% кръв за 15 сек. Миля че и за пвп не е лош билда. Надявам се и други да изкажат мнение. Възможно е да бъркам някъде, но ми се струва, че стандартният билд arms/fury не е много по- добър вариант за пвп.

--- Край на цитат ---

 Здравей, ако може да ми обясниш следното нещо, като акцентираш на тези 15%:
30% критикъл шанс на героя + 15% става 45% крит
 

dinkotr:
  :-? с таланта Incite увеличавам крита на HS с 15%. Как се отразява на стандартният ти крит, който дадох (примерно) 30%? Не го ли увеличава с 15% за HS? Аз така мисля, но пак казвам не съм много вещ :blush: И един въпрос: работи ли таланта Unbridled Wrath?

devistator:

--- Цитат на: dinkotr в Март 24, 2012, 08:25:11 pm ---  :-? с таланта Incite увеличавам крита на HS с 15%. Как се отразява на стандартният ти крит, който дадох (примерно) 30%? Не го ли увеличава с 15% за HS? Аз така мисля, но пак казвам не съм много вещ :blush: И един въпрос: работи ли таланта Unbridled Wrath?

--- Край на цитат ---

Да, така е, но явно не съм се изразил правилно, извинявай за което. Колко точно точки предвиждаш за прот? И това навярно би афектирано талнт като Cruelty, което са 5% крит и/или Armored to the Theeth, a Blood Craze отпада?
 Дай линк на билда за който говориш, пробвай да използваш това:

http://talent.mmo-champion.com/?warrior#,,12213

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия