Автор Тема: Въпроси.  (Прочетена 215451 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Въпроси.
« -: Април 16, 2007, 01:29:29 pm »
Всеки въпрос на който не сте намерили самостоятелно отговор относно играта, можете да го зададете тук.
« Последна редакция: Октомври 21, 2008, 09:57:50 am от alein »
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Sw3e7*Boy

  • Гост
Re: Въпроси.
« Отговор #1 -: Април 16, 2007, 02:58:26 pm »
Искам да попитам как да развивам магии  :question2: Героя ми е Human-rogue

NEL_FIRE

  • Гост
Re: Въпроси.
« Отговор #2 -: Април 16, 2007, 03:41:23 pm »
Искам да попитам как да развивам магии  :question2: Героя ми е Human-rogue


значи за да развиеш магии трябва да отидеш в някой град,в който има Трейнъри (Rogue Trainer,Hunter Trainer,Paladin Trainer,Mage Trainer,Shaman Trainer,Warrior Trainer и Demon Trainer   там всяко научаване на магия струма опр. Copper,Silver или Gold.Можеш да им качваш нивата като станеш по-голям левъл и я научиш същата магия,но по-голямo ниво. Успех!  ;-)
« Последна редакция: Април 16, 2007, 03:51:05 pm от NEL_FIRE »

Sw3e7*Boy

  • Гост
Re: Въпроси.
« Отговор #3 -: Април 16, 2007, 03:42:33 pm »
Искам да попитам как да развивам магии  :question2: Героя ми е Human-rogue


значи за да развиеш магии трябва да отидеш в някой град,в който има Трейнъри (Rogue Trainer,Hunter Trainer,Paladin Trainer,Mage Trainer,Shaman Trainer,Warrior Trainer и Demon Trainer   там всяко научаване на магия струма опр. Copper,Silver или Gold.Можеш да им качваш нивата като станеш по-голям левъл и я научиш същата магия,но по-голяма ниво. Успех!  ;-)
Нищо не разбрах ама айде ... някой ако може да обясни като за начинаещи  :question:

NEL_FIRE

  • Гост
Re: Въпроси.
« Отговор #4 -: Април 16, 2007, 03:53:22 pm »
Искам да попитам как да развивам магии  :question2: Героя ми е Human-rogue


значи за да развиеш магии трябва да отидеш в някой град,в който има Трейнъри (Rogue Trainer,Hunter Trainer,Paladin Trainer,Mage Trainer,Shaman Trainer,Warrior Trainer и Demon Trainer   там всяко научаване на магия струма опр. Copper,Silver или Gold.Можеш да им качваш нивата като станеш по-голям левъл и я научиш същата магия,но по-голяма ниво. Успех!  ;-)
Нищо не разбрах ама айде ... някой ако може да обясни като за начинаещи  :question:

еми по др начин казано-отиваш в града си 1-вия , че там най-молко магазини и др., намираш Rogue Trainer цъкваш на него избираш си магия и даваш Train(Learn) ся разбра ли :)

Dragun

  • Гост
Re: Въпроси.
« Отговор #5 -: Април 16, 2007, 07:42:19 pm »
ми ... аз съм ПАЛАДИН обаче немога да нося MACE , AXE  и немога да намеря weapon master дет да "ме научи" да ги нося ...  :blink:

NEL_FIRE

  • Гост
Re: Въпроси.
« Отговор #6 -: Април 16, 2007, 07:48:18 pm »
ми ... аз съм ПАЛАДИН обаче немога да нося MACE , AXE  и немога да намеря weapon master дет да "ме научи" да ги нося ...  :blink:

търси в некой главен град (Capital City)

Неактивен MeKeTa

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2392
  • EVO Karma: 133
  • .:Security System Admin:.
    • Горна Оряховица
  • ISP: evolve or die
  • Side: For The Horde
  • Герой: Aspirin
Re: Въпроси.
« Отговор #7 -: Април 16, 2007, 10:46:15 pm »
ми ... аз съм ПАЛАДИН обаче немога да нося MACE , AXE  и немога да намеря weapon master дет да "ме научи" да ги нося ...  :blink:

Градът е  Stormwind веднага като влезеш в дъното в дясно.

X-ecutioner

  • Гост
Re: Въпроси.
« Отговор #8 -: Април 17, 2007, 06:36:06 am »
Искам да разбера може ли да бъдат създавани гилдии на този сървър ?

Опитах се да създам гилдия като си купих Guild Charter и се опитах да поканя трима играчи да подпишат, но при нито един от тях не се получи. Не мисля, че го правя неправилно, защото ми изписва Requesting for <NickName>'s sign, но те не получават никаква покана, абсолютно нищо. :blink:
« Последна редакция: Април 17, 2007, 07:08:05 am от X-ecutioner »

Неактивен pres

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 4361
  • EVO Karma: 24
Re: Въпроси.
« Отговор #9 -: Април 17, 2007, 07:18:47 am »
Трябва да сте близо един до друг и просто на екрана на другия играч излиза въпроса дали иска да се запише (така беше на старата версия поне)

X-ecutioner

  • Гост
Re: Въпроси.
« Отговор #10 -: Април 17, 2007, 07:28:51 am »
Трябва да сте близо един до друг и просто на екрана на другия играч излиза въпроса дали иска да се запише (така беше на старата версия поне)

Точно така мисля, че трябва да се получи и аз, но явно има някакъв проблем.

ПП: Стоя точно пред тях, когато се опитвам да ги поканя и  ми изписва, че ги каня (както ми изписва и когато поканя някой в party), но те не получават поканата поради някаква причина, затова искам някой, който се занимава със сървъра да ми обясни как стоят нещата. :blink:

Неактивен MeKeTa

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2392
  • EVO Karma: 133
  • .:Security System Admin:.
    • Горна Оряховица
  • ISP: evolve or die
  • Side: For The Horde
  • Герой: Aspirin
Re: Въпроси.
« Отговор #11 -: Април 17, 2007, 09:44:45 am »
Искам да разбера може ли да бъдат създавани гилдии на този сървър ?

Опитах се да създам гилдия като си купих Guild Charter и се опитах да поканя трима играчи да подпишат, но при нито един от тях не се получи. Не мисля, че го правя неправилно, защото ми изписва Requesting for <NickName>'s sign, но те не получават никаква покана, абсолютно нищо. :blink:

За момента е бъгнато правенето на гилдии.Знам го този проблем и ще се постарая да го оправя.Ако много държиш да имаш гилдия потърси ме в играта или ми напиши на ЛС как искаш да ти се казва гилдията и името на героя ти.

Неактивен Immortal

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 147
  • EVO Karma: 5
Re: Въпроси.
« Отговор #12 -: Април 17, 2007, 07:25:37 pm »
Пощата ми е нещо прецакана.. немога да си пращам писма.. моля погледни я.  :blush:
Maiya

YURITO

  • Гост
Re: Въпроси.
« Отговор #13 -: Април 17, 2007, 09:38:32 pm »
защо настройките на видеото не могат да се променят. Като рестартирам играта се връщат старите

Неактивен MeKeTa

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2392
  • EVO Karma: 133
  • .:Security System Admin:.
    • Горна Оряховица
  • ISP: evolve or die
  • Side: For The Horde
  • Герой: Aspirin
Re: Въпроси.
« Отговор #14 -: Април 17, 2007, 09:46:54 pm »
защо настройките на видеото не могат да се променят. Като рестартирам играта се връщат старите

Изтрий всичко в папката WTF.