Автор Тема: RIP Evo  (Прочетена 2694 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен brino

  • EVOWOW Fan
  • Emperor
  • *
  • Публикации: 354
  • EVO Karma: -35
RIP Evo
« -: Януари 27, 2014, 11:54:24 pm »
Як сървър беше!Много приятели и супер моменти ще останат тук!Също така и доста нерви и време съм изгубил,но бих казал,че не съжалявам за тях.Както всичко си има своя край,така и уоу.Проблема не е в сървъра просто вече никои не играе за жалост..Близко 4-5 години съм играл тук и имам безкрайно много спомени свързани с него както повечето играчи,защото ево не беше поредния уоу сървър имаше характер и индивидуаност като никой друг..Имаше свойте моменти(3.1.3) когато се чакаше по 1 час да влезеш вътре и свойте падения като нямаше и 10 човека вътре,но пак успяваше да се съвземе някак си.Този път смятам,че е различно защото вече други игри станаха актуални и самата игра се "изхаби".. за мое голямо съжаление.Всичко което можеше да се направи в тази игра го направихме и то заедно в един прекрасен сървър.
Поздрави и късмет за напред!
Fllipy
P.S: Ще постна едно клипче,което съм направил за доброто старо време!  :clover:
 http://vbox7.com/play:e77bfb73aa
When life puts you into a tough situation, dont say "why me?" Just say "try me.."
<<Аз съм момче със широки дънки,без никакви мозъчни гънки!>>

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re: RIP Evo
« Отговор #1 -: Януари 27, 2014, 11:58:18 pm »
Не мисля че ти си човека който казва кога сървъра е офф/рип/етц
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database