Автор Тема: Да върнем ево към живот  (Прочетена 13409 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен zeraful

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1506
  • EVO Karma: 56
  • Само забравените мечти са неосъществими! ;>
  • ISP: Blizoo
  • Герой: Scream
Re: Да върнем ево към живот
« Отговор #45 -: Януари 25, 2014, 04:27:00 pm »
То това е ясно, че е трудно постижимо, но в крайна сметка ЕВО в момента може да предложи само хардуерен ресурс. Трябва да се види, какво би могъл да получи в замяна.... Все пак каквото и да е, ще е по-добре от 25 човека онлайн в час пик.

В момента, както и винаги, колкото и да е тъжно, но това е истината, Ево не може да предложи абсолютно нищо на който и да е от по-развитите сървъри. Какъв хардуерен ресурс? Да говорим конкретно за монстър. Ти сам го каза, донейта който "тече" там е, по дяволите, огромен. Този хардуерен ресурс, който може да им предложи Ево, те могат да си го позволят, от донейта им за месец, без да налага да правят някакви допълнителни инвестиции, за собствена сметка. Единственото, което един такъв сървър, може да ги заинтересова е увеличаването на популацията и на клиентите. Какви клиенти точно може да им предложи Ево в момента? Пак питам, кой нормален човек ще си даде част от клиентите и печалбите, за облаги, които и сам може да си осигури, визирам огромния хардуерен потенциал ( :no:), които Ево, може да им осигури.
Аз, лично, просто от любопитство си свалих 4.3.4 и си направих регистрация в монстъра, за да вида cata-та. Трябва да си кажа честно, че с лека ръка захвърлих достата часове загубено време в игра, в този сървър и не малката цифра пари, които съм дал за сървъра, само заради огромната популация в монстър. Защото за разлика от тук, там да чакаш повече от 2 минути за rbg и 5 минути за rdf, е... почити не се случва. 3,500+ хора по всяко едно време си е един сериозен довод. А вие искате да им предложите 20те, няма и толкова, хора тук, за процент от донейта им и за ползване на софтуера и името им, за да загубят част от тяхните клиенти, за да ги "цеди" Алейн?
Прав е HamHum, то не става само да ядеш парите, които в един момент течаха като водопад, трябва да мислиш и за в бъдеще. Да си говорим истините, Алейн разбира от сорса на сървъра, толкова колкото лесбийка от секс с мъже, чували са че има такова нещо, че е хубаво, обаче не са го пробвали. Истината е, че вместо тези пари да се изяждат, от целия донейт които се изсипа в сървъра, трябваше част от него да се задели за "наемане" на хора за разработка на cata, а не да се ядът тези пари и да чака и да се надява, че Тринити ще му оправят сървъра, че да може да продължи донейта. Сам на няколко пъти каза, че донейта не стигал за наемането на разработчик. А колко ентусиасти, готови да изхабят хиляди часове свободно време, само заради глупавото <GM> пред името им, имаше? И какво направи ти? Половината не ги допусна да се пробват дори, а човека които почити 1 година ти оправяше умрелия сървър, да визирам Воло, заради който толкова време се наядена на донейт, какво стана с него? Отказа се, защото човека с голямото его, реши да отменя едно правилно наложено от него наказание, защо? Защото ти си шефа и реши да се докажеш. Не те видя за нищо, просто искам да кажа, че способностите ти като администратор на сървър, у като да речем на бизнесмен с усет за инвестиция, са меко казано смехотворни. Не, не хакери, не хора които псуват, не бъгерите са виновни, че сървъра умря. Виновен си ти, Пейчо, само и единствено ти, заради калпавото ти управление на сървъра и хилядите нескопосани твой взети решения, на които аз само за 2 години игра в този сървър, станах свидетел. Да не говорим за златното ти правило, че донаторите са неприкосновени и не могат да бъдат барани. За тях правила няма. Колко пъти са ти били докладвани такива и ти нищо не си правил? Аз лично на няколко пъти, по мейла, съм ти докладвал нарушители и на следващият ден същите са правили абсолютно същото нещо. Защо? Защото като им дадеш инспект, виждаш как на техния герой има едно 100 лева, който предният ден Пейчо е изял и изпил в някое кръчма. Единствено ти уби златната си мина, единственото ти си пропиля шанса още 5-6 години да ядеш парите на децата.
Знам, че сега най-вероятно поста ми ще бъде изтрит, акаунта и геройте ми, за които съм дал повече от 600 лева, ще бъдат изтрити. Да, 600 лева може да не е сериозна сума, но ги дадох защото сървъра ми харесваше, харесваше ми да си губя времето вътре и чувствах, че така по някакъв начин го поддържам, за да мога да си прекарвам хубави моменти вътре. Обаче, честно казано не ми дреме, не ми дреме защото тези неща вече ги няма. Няма ги приятните моменти, с стотиците познати, в сървъра, който избягаха. Няма ги приятните моменти, да се шегуваме с познати след бг-та или дуели, защото същите избягаха. Няма ги приятните моменти, след поредният райд, райдове които се правиха един след друг и така по 10 на ден, с познати и приятели, защото същите избягаха. И това никога няма да се върне. И тези хора няма да се върнат, защо? Защото няма при кого, няма защо, няма какво да им предложи сървъра. А защо сървъра няма какво да им предложи? На това отговорих по-горе.

Искам да благодаря на цифрата приятни хора, които намерих в сървъра и с които беше огромно удоволствие и чест да си губя времето. И най-вече говоря за хората от гилдията BloodShed, които бяха и все още са адски готини и приятни хора, с които винаги ми е било кеф да си говоря. Благодаря ви, приятели. Дано някога, някъде се засечем пак. :)
« Последна редакция: Януари 25, 2014, 04:31:57 pm от zeraful »
    

Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate!

Неактивен curvylan

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 856
  • EVO Karma: -12
  • скаран с пунктуация,граматика и логика
Re: Да върнем ево към живот
« Отговор #46 -: Януари 25, 2014, 09:25:38 pm »
Ко ? Ти нещо си се объркал "всичкия им ресурс" ли рече за Hots, лъжеш се.
Особено пък Мъглите на Пандариа е вече стар експанд който ни доскуча та си чакаме ние новия експанд ....новото винаги е интересно. Хората им омръзна от излагациите с 5.3 (който пач е перфектен за някой да си облича алт герой) и малко по съсипаха пвп баланса.....но хора винаги има. Някой хора си взимат почивка от wow...дори и аз си бях взел месец почивка ...върнах се сега само да си направя рейд прогреса 14/14 херойк си взимам пак пучивка за около 2-3 месеца.

Това което се опитвам да ти обясня е да гледаш когато има нещо ново като пач или експанд тогава гледай цифрите след това всеки си взима почивка като изгринди новото и чака за още по ново.

Ко,не.Я поразгледай сайтове катo twitch да видиш интереса,който предизвиква yoy,че те имат по-малко гледаемост от minecraft  :doh: последния турнир кога беше и колко хора го видяха?Последния път,когато близард обявиха,че има увеличение в playerbase-a?Далеко далеко назад,ако си мислиш,че новия експанд е нещо различно дълбоко се лъжеш,играта затъва с всеки изминал пач,а хората играещи я,стават все по-малко,сигурен признак,че на близард не им се продължава с доенето на крава,която не може да напълни кофата,иначе изобщо нямаше да оповестяват heroes of the storm.
Чалгата не е музика,а заболяване.

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re: Да върнем ево към живот
« Отговор #47 -: Януари 26, 2014, 07:12:42 pm »
Всяко нещо с времето си.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database