Автор Тема: Diablo 3 REAPER OF SOULS  (Прочетена 5411 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Sapphiron

  • EVOWOW Fan
  • Duelist
  • *
  • Публикации: 1035
  • EVO Karma: -96
  • It is too personal....
  • ISP: BTK
  • Side: For The Horde
  • Герой: Sapphiron
Diablo 3 REAPER OF SOULS
« -: Декември 22, 2013, 01:51:03 pm »
Както подсказва заглавието това е тема относно новия експанджън на д3. Като цяло  д3 в много отношения не е лоша и ми допадна ,но бързо омръзва. Обаче новия експанджън освен ,че предлага изцяло нов клас и зони,гадини и т.н. има и промяна в това ,че по-лесно ще се намират игри. Ще има нещо като списък с гилдии или кланове не ми стана точно ясно и ще е засилена отборната игра ,което мен ме радва. Отделно това ,което най-много ме дразнеше до сега в д3 (БЕЗКРАЙНОТО ФАРМЕНЕ) е оправено! С новия пач дропа ще бъде драстично намален ,но ще имаш винаги сигурен дроп за твоя клас! Това ще рече ,че вече няма да ти падат по милярд болуци ,а ще ти падат от 1-2 до 3 макс итема от босс ,като първия път като го убиеш имаш гарантиран на 100% дроп на legendary със статс за твоя клас!До колкото съм запознат тази система за дроп ще важи и при повторно убиване на дадения бос ,но вече шанса за дроп намаля както и бонусите стават по-рандом и т.н.
Отделно момента да си намериш гилдия/клан в диабло 3 и да правите отборни игри е доста интересен.
Аз лично се чудя дали да си я  закупя... Даже я намерих за 69лв.тук https://www.ozone.bg/igri/pc/diablo-iii-reaper-of-souls-pc ,което си е оферта предвид оригиналната цена от 40 евро в официалния сайт http://eu.battle.net/en/int?r=d3 . Като говорим за официалния сайт ,близард предлагат 2 различни пакета (Standart or Deluxe edition). С делукса получаваш няколко интересни бонуса (може да разгледате в линка на близард). Единственото ,което аз не мога да разбера за момента е тази част " and a full complement of Maltheal-inspired weapons." ,това какво ще рече ? Получавам дадени оръжия,но за кой левел ще са и реалния ли ще са или само скинове като head set-oвете от deluxe edition-a ? Бих се радвал да прочета вашето мнение като цяло и някой ако може да ми даде инфо за делукс-а. Ако се намира друг зарибен може да почнем да я разцъкваме заедно ^^
L2P -Learn To Play _!_
I am Paladin

Неактивен zeraful

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1506
  • EVO Karma: 56
  • Само забравените мечти са неосъществими! ;>
  • ISP: Blizoo
  • Герой: Scream
Re: Diablo 3 REAPER OF SOULS
« Отговор #1 -: Декември 22, 2013, 02:36:26 pm »
И аз напоследък все по-често се усещам, че d3rof ми хваща окото и се замислям, но се притеснявам, че това ще ми изяде изцяло свободното време. Всъщност за чисто начало какво се изисква? D3+D3rof, или при закупуването на ROS може да се започне игра? Също така при закупуването на играта, след това заплаща ли се месечен абонамент, както при WOW, или от там нататък игралният абонамент е безплатен?
    

Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate!

Неактивен Sapphiron

  • EVOWOW Fan
  • Duelist
  • *
  • Публикации: 1035
  • EVO Karma: -96
  • It is too personal....
  • ISP: BTK
  • Side: For The Horde
  • Герой: Sapphiron
Re: Diablo 3 REAPER OF SOULS
« Отговор #2 -: Декември 22, 2013, 02:57:16 pm »
И аз напоследък все по-често се усещам, че d3rof ми хваща окото и се замислям, но се притеснявам, че това ще ми изяде изцяло свободното време. Всъщност за чисто начало какво се изисква? D3+D3rof, или при закупуването на ROS може да се започне игра? Също така при закупуването на играта, след това заплаща ли се месечен абонамент, както при WOW, или от там нататък игралният абонамент е безплатен?
За да играеш RoS ти трябва самата игра д3 ,RoS е нещо като пач към нея  :-) .Diablo 3 НЯМА месечен абонамент и точно за това си позволих да си я купя още в началото pre-order. Честно казано мен точно за това ми привлича вниманието ,плащаш 1 път и играеш един добър продукт ,без бъгове  и т.н. Ако се навиеш може да я пробваме и разцъкаме. В момента имам барб като main hero ,що горе долу добре gear-нат. Само не мога да ти кажа колко ще ти струва всичко(играта + RoS)
L2P -Learn To Play _!_
I am Paladin

Неактивен zeraful

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1506
  • EVO Karma: 56
  • Само забравените мечти са неосъществими! ;>
  • ISP: Blizoo
  • Герой: Scream
Re: Diablo 3 REAPER OF SOULS
« Отговор #3 -: Декември 22, 2013, 03:35:35 pm »
Парите не са ми фактор или проблем, въпроса е че ще ми изяде голяма част от малкото свободно време, а аз не съм сигурен, че искам точно това да се получи. Инъче понякога, от кука, се заглеждам в каналите на D3SoS, които се stream-ват в twitch.tv и за разлика от оригинала, който меко казано беше доста зле на основа на очакванията ми, RoS е меко казано доста приятна изненада.
    

Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate!

Неактивен Sapphiron

  • EVOWOW Fan
  • Duelist
  • *
  • Публикации: 1035
  • EVO Karma: -96
  • It is too personal....
  • ISP: BTK
  • Side: For The Horde
  • Герой: Sapphiron
Re: Diablo 3 REAPER OF SOULS
« Отговор #4 -: Декември 22, 2013, 03:50:24 pm »
Eми да RoS ,се очаква да е доста по-добре. Като цяло бих го почнал ако си намеря с някой да го разцъквам. Писнало ми е сам да рина някакви дънджъни и прочие, винаги са ме влечели онлайн игрите и народа ....
L2P -Learn To Play _!_
I am Paladin

Неактивен IvoArsov

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1596
  • EVO Karma: -22
  • Типичен пернишки орк
Re: Diablo 3 REAPER OF SOULS
« Отговор #5 -: Декември 22, 2013, 04:16:27 pm »
При Deluxe Edition получаваш някъв пет , а "Maltheal-inspired weapons" са просто скинове . Тоя пич Maltheal е някъв нов персонаж . И цялата тая шарения за 20 евро повече от стандартния пакет ... не , благодаря . В момента има PTR ( Public Test Realm ) на пач 2.0 (в който са включени дроп 2.0 и новата Парагон система)  , който е орязана версия на експанжъна (каквото е RoS) . Ако имаш Д3 , можеш да го разцъкваш . Изцяло е променено , докато до сега за итеми се биеха елити , сега вече се бият босовете , което е добре . Само тва с легендарните за първоначално килване на някой не работи за сега , сигурно го работят още или ше го видим чак на експанжъна .
Все си мисля, че като махнат Real Money Action House , ше ни треснат един месечен абонамент , щото трябва да се издържат отнекъде ... или пък ше направят някъв магазин я за скинове , я за материали за крафтвания , което е по - добрия вариант .
Най - обичам леба , и да е*а.- коцкарски мироглед

"Който се смее последен ... стреля първи" - Airsoft мъдрост

Неактивен Sapphiron

  • EVOWOW Fan
  • Duelist
  • *
  • Публикации: 1035
  • EVO Karma: -96
  • It is too personal....
  • ISP: BTK
  • Side: For The Horde
  • Герой: Sapphiron
Re: Diablo 3 REAPER OF SOULS
« Отговор #6 -: Декември 22, 2013, 05:38:59 pm »
Ако ще ме ми слагат месечен абонамент ...не мерси!Ако плащам месечен абонамент ,то ще е за WoW и все повече си го мисля това...само дето знам ,че почна ли 1 път в близард мога да стана безволеви червей и да си губя ужасно много времето там....
L2P -Learn To Play _!_
I am Paladin

Неактивен MeKeTa

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2392
  • EVO Karma: 133
  • .:Security System Admin:.
    • Горна Оряховица
  • ISP: evolve or die
  • Side: For The Horde
  • Герой: Aspirin
Re: Diablo 3 REAPER OF SOULS
« Отговор #7 -: Декември 23, 2013, 09:37:36 am »
Diablo-то е един голям 'шит' за мен. Излъгах се да си я купя, но за новия експанжън няма да го направя, предвид историята на Близард!  И преди пускането на D3 имаше 'много мега-супер-дупер' неща, но в последствие се оказа едно голямо л*йно! Така ще е и с тоя експанжън, не се залъгвайте! Това е мноето мнение. :clover:

Неактивен Sapphiron

  • EVOWOW Fan
  • Duelist
  • *
  • Публикации: 1035
  • EVO Karma: -96
  • It is too personal....
  • ISP: BTK
  • Side: For The Horde
  • Герой: Sapphiron
Re: Diablo 3 REAPER OF SOULS
« Отговор #8 -: Декември 23, 2013, 03:09:58 pm »
Diablo-то е един голям 'шит' за мен. Излъгах се да си я купя, но за новия експанжън няма да го направя, предвид историята на Близард!  И преди пускането на D3 имаше 'много мега-супер-дупер' неща, но в последствие се оказа едно голямо л*йно! Така ще е и с тоя експанжън, не се залъгвайте! Това е мноето мнение. :clover:
Може би си прав,най-вероятно ще изчакам да излезе и да видя реално как стоят нещата и няколко ревюта..
L2P -Learn To Play _!_
I am Paladin

Неактивен zeraful

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1506
  • EVO Karma: 56
  • Само забравените мечти са неосъществими! ;>
  • ISP: Blizoo
  • Герой: Scream
Re: Diablo 3 REAPER OF SOULS
« Отговор #9 -: Декември 23, 2013, 03:23:27 pm »
Може би си прав,най-вероятно ще изчакам да излезе и да видя реално как стоят нещата и няколко ревюта..

Ето тук може да видиш реално, поне към момента, как седят нещата. http://www.twitch.tv/directory/game/Diablo%20III%3A%20Reaper%20of%20Souls
    

Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate!

Неактивен Sapphiron

  • EVOWOW Fan
  • Duelist
  • *
  • Публикации: 1035
  • EVO Karma: -96
  • It is too personal....
  • ISP: BTK
  • Side: For The Horde
  • Герой: Sapphiron
Re: Diablo 3 REAPER OF SOULS
« Отговор #10 -: Декември 24, 2013, 10:59:03 pm »
"Kъм момента"  не ме устройва ! Както казаха по-рано и в началото д3 изглеждаше супер мега яко ама на практика като излезе не беше така....
L2P -Learn To Play _!_
I am Paladin

Неактивен IvoArsov

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1596
  • EVO Karma: -22
  • Типичен пернишки орк
Re: Diablo 3 REAPER OF SOULS
« Отговор #11 -: Декември 25, 2013, 07:13:10 pm »
Аз па ше си я земем , хейтъри такива , Дъ Геее  :freak:

Кефи ме щото , не е зарибяваща кат WoW-а .... а и постоянно мога да я препродам и да си избия парите , които не са чааак толкова много   :cool: :devil: :twisted: :puppyeyes:
Най - обичам леба , и да е*а.- коцкарски мироглед

"Който се смее последен ... стреля първи" - Airsoft мъдрост

Неактивен Muri

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 652
  • EVO Karma: 15
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Timewizard
Re: Diablo 3 REAPER OF SOULS
« Отговор #12 -: Декември 26, 2013, 08:28:22 am »
Играта е огромна издънка.
Timewizard

Неактивен vnmilenhunte

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 359
  • EVO Karma: -15
  • Фен та кърти
    • Amazing videos, Great gameplays, walkthroughs, reviews
  • Side: For The Horde
  • Герой: Vnmilenshamy
Re: Diablo 3 REAPER OF SOULS
« Отговор #13 -: Януари 07, 2014, 11:55:20 pm »
Адски смотана игра... дадох 80 евро ли колко за оригинална, вместо да си купя един мастурбатор за 20 евро от Sex Shop-а...   :down:
Изключителна колекция от Уникални видеа, Gameplays, Walkthroughs, Reviews!
http://www.gameplays-walkthroughs.com

Неактивен zeraful

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1506
  • EVO Karma: 56
  • Само забравените мечти са неосъществими! ;>
  • ISP: Blizoo
  • Герой: Scream
Re: Diablo 3 REAPER OF SOULS
« Отговор #14 -: Януари 08, 2014, 07:45:42 pm »
Съгласен съм, че оригиналното D3 беше и все още е яка издънка. Обаче все ми се струва, че тук обсъждаме първият й експанжън, а не оригиналната игра. Тоест е малко глупаво да давате негативни коментари за нещо, което не се пробвали, а в най-добрия случай само сте виждали, а и твърденията ви се основават на опита ви върху оригиналната игра, а не върху експанжъна, които, повтарям, се обсъжда в тази тема. Правете малко разлика все пак.
И да, напълно съм съгласен с адаша, че за парите, които струва играта, в момента е най-доброто което може да се вземи на пазара, с опцията за възвращаемостта на вложените пари. Единственото което ще жертвате, в най-лошия случай, е голяма част от свободното ви време, ако ви хареса, ако ли не - продавате я.
п.с. Аз продължавам да гледам, когато се сетя и съм на кеф, online stream-овете на D3RoS и съм все по-очарован и все по-трудно се навивам да не си я купя.
    

Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate!