Автор Тема: Thrall "боксовата круша"  (Прочетена 14008 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re: Thrall "боксовата круша"
« Отговор #15 -: Ноември 14, 2013, 09:58:43 pm »
От 4 години вече сме на WOTLK , крайно време е да има някакви промени.

Да бъдем реалисти - няма нормално ядро на катаклизъм или който и да е по-висок експанжън.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен Eatmycrit

  • Knight
  • *
  • Публикации: 31
  • EVO Karma: 1
  • wow user
  • ISP: BTK
  • Герой: Eatmycrit
Re: Thrall "боксовата круша"
« Отговор #16 -: Ноември 14, 2013, 10:03:17 pm »
Остава да чакаме :)

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re: Thrall "боксовата круша"
« Отговор #17 -: Ноември 14, 2013, 10:29:10 pm »
Остава да чакаме :)

Аз не чакам, защото виждам, че нито една група от програмисти занимаващи се с wow емулатор не разработват Cata.
Не знам дали сте запознати, но аз нямам никакво намерение да стоя на wotlk ако има cata, която да е близко до работеща версия.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен zeraful

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1506
  • EVO Karma: 56
  • Само забравените мечти са неосъществими! ;>
  • ISP: Blizoo
  • Герой: Scream
Re: Thrall "боксовата круша"
« Отговор #18 -: Ноември 14, 2013, 10:35:10 pm »
Някакво предложение имаш ли?

Ако трябваше на всеки проблем, които съм забелязал и докладвал, да мисля решение, смятам че трябваше аз да съм админа на сървъра. Все пак админа е за това, да взема решения за сървъра, а не да чака наготово такива.

И все пак.

Един бъф на бос-а да бие повече dmg и да има в пъти повече hp, също така и повишаване range на агресивност, тоест да не може да се пулва само Vol Jin (или както там се казва непотребният трол), за да не могат босовете да се бият един по един, е някакво добро начало. Ненормално е, бос на столицата, на едната фракция, да се бие по-лесно от елит със 120k hp, "критерии" за quest lvl 76+.

И все пак радвам се, че се намират един, двама човека, които да говорят по темата, която съм задал. Останалите, обсъждащи catacliЗm въпроса, силно се съмнявам, че от всички вас, няма поне един, достатъчно технически грамотен, за да може да създаде отделна тема, където да си обсъждате catacli3m-a, колкото си искате, за да сте принудени да го правите в тази тема.

Благодаря.
    

Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate!

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re: Thrall "боксовата круша"
« Отговор #19 -: Ноември 15, 2013, 09:03:10 am »
Не си наясно с моята дейност явно.

Моята работа е сървъра да работи колкото може по-стабилно, да има ток, интернет, уеб-сайта да е онлайн и да взимам решения, които няма кой друг да взема.

До колкото си спомням untaught написа някакъв допълнителен скрипт за Thrall, не промени ли нещата?
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен zeraful

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1506
  • EVO Karma: 56
  • Само забравените мечти са неосъществими! ;>
  • ISP: Blizoo
  • Герой: Scream
Re: Thrall "боксовата круша"
« Отговор #20 -: Ноември 15, 2013, 02:55:16 pm »
Не си наясно с моята дейност явно.

Моята работа е сървъра да работи колкото може по-стабилно, да има ток, интернет, уеб-сайта да е онлайн и да взимам решения, които няма кой друг да взема.

До колкото си спомням untaught написа някакъв допълнителен скрипт за Thrall, не промени ли нещата?

Напълно съм наясно, точно това решение е такова, което няма кой друг са го вземе.

Не знам какъв скрипт, но към датата на темата ми, състоянието е такова каквото съм го описал, така че ако вече е действал въпросният скрипт, положението все още не го бива. А скрипта беше за трола, който също си е доста елементарен.
    

Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate!

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re: Thrall "боксовата круша"
« Отговор #21 -: Ноември 15, 2013, 07:08:17 pm »
Така, след рестарт ще се промени следното при Трал.

Кръвта му, физическия дмг и резистите, (магията не мога да я сменя защото си е негова и е в ядрото)
Ще се смени малко позцията на Vol'Jin.
Двата боса ще са вече в група, както и голяма част от мобовете в залата. Ако нападнете един от тях всички ви скачат.
Респауна на двата боса също вече е групиран, ако убиете двата боса по различно време, след като единия се респауне и другия се появява задължително. Надявам се тая опция да работи в ядрото.

Друго не знам какво да му променям, освен да махам целия скрипт от ядрото и да правя отделен със SmartAI.
« Последна редакция: Ноември 15, 2013, 07:10:13 pm от admin »
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен zeraful

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1506
  • EVO Karma: 56
  • Само забравените мечти са неосъществими! ;>
  • ISP: Blizoo
  • Герой: Scream
Re: Thrall "боксовата круша"
« Отговор #22 -: Ноември 15, 2013, 07:33:53 pm »
Чудесно.

И нека реването започне сега, хеаххеах  :-)
    

Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate!

Неактивен n0Lan

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 699
  • EVO Karma: -75
  • Evo cyx
Re: Thrall "боксовата круша"
« Отговор #23 -: Ноември 16, 2013, 12:08:21 am »
Аз не играя вече,но ми е много смешно как някой хора манипулират играта,за да им е по интересно.
Аз имам и друго предложение,Пейчо да направи така,че,като се атакува Thrall да се появяват всички босове от Ицц + gunship battle (обаче да са на НС,че да е по интересно),а ако случайно някой ги убие,като за последен бос,който да спаси мощно прецаканият Thrall,от социалните(Пейчо) да му пратят и Halion да го защитава.

П.с:Пейчо,ти сериозно ли мислиш да се вържеш на това ?
1во имат 2 боса-Vol Jin и Thrall
2ро и двата са с достатъчно кръв,за да се млатят от 25 човека поне 2,3 минути единият (ако му работят правилно магиите на Vol Jin)а това,че някой хора не могат да се организират не мисля,че основание да се променя тотално и радикално бос,нпц и каквото и да е....
По тази логика,понеже не можете да свалите лича на 25хц ще поискат да го направиш с 1 М и да не прави дмг,понеже нали разбираш не могат да го убият... и няма хора,и още сума ти глупости...
Untaught е направил скрипт по негова преценка,100% го е тествал преди да го предложи,понеже до колкото знам няма да пусне нещо което не е тествал.

П.с:Не мисля,че с пренаписването на играта и радостта на 2 3ма(от факта,че ще имат 1 час,за да сформират райд и да защитят столицата си )ще се постигне нещо...
Също така ми е много интересно Untaught какво мисли по въпроса,да не говоря за Blizzard и за катаклизам,където хордския бос е в началото на столицата и е меко казано незащитен,тогава ще искате Пейчо да му построй замък ли ?
П.с:zeraful не го приемай лично,че ще ти излезе някоя бръчка на челото
Чудесно.
И нека реването започне сега, хеаххеах  :-)
кое му е чудесното ?Това,че ще се пренапише ядрото ?А за реването мога да ти кажа,че то не е спирало от ваша страна за този "проблем от световен мащаб",това сигурно е 10та та тема която се пише за Thrall. :clover:
« Последна редакция: Ноември 16, 2013, 12:28:45 am от n0Lan »
Трудното го правя веднага,за невъзможното ми трябва малко време

Неактивен zeraful

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1506
  • EVO Karma: 56
  • Само забравените мечти са неосъществими! ;>
  • ISP: Blizoo
  • Герой: Scream
Re: Thrall "боксовата круша"
« Отговор #24 -: Ноември 16, 2013, 01:42:30 am »
Аз не играя вече,но ми е много смешно как някой хора манипулират играта,за да им е по интересно.
Аз имам и друго предложение,Пейчо да направи така,че,като се атакува Thrall да се появяват всички босове от Ицц + gunship battle (обаче да са на НС,че да е по интересно),а ако случайно някой ги убие,като за последен бос,който да спаси мощно прецаканият Thrall,от социалните(Пейчо) да му пратят и Halion да го защитава.

П.с:Пейчо,ти сериозно ли мислиш да се вържеш на това ?
1во имат 2 боса-Vol Jin и Thrall
2ро и двата са с достатъчно кръв,за да се млатят от 25 човека поне 2,3 минути единият (ако му работят правилно магиите на Vol Jin)а това,че някой хора не могат да се организират не мисля,че основание да се променя тотално и радикално бос,нпц и каквото и да е....
По тази логика,понеже не можете да свалите лича на 25хц ще поискат да го направиш с 1 М и да не прави дмг,понеже нали разбираш не могат да го убият... и няма хора,и още сума ти глупости...
Untaught е направил скрипт по негова преценка,100% го е тествал преди да го предложи,понеже до колкото знам няма да пусне нещо което не е тествал.

П.с:Не мисля,че с пренаписването на играта и радостта на 2 3ма(от факта,че ще имат 1 час,за да сформират райд и да защитят столицата си )ще се постигне нещо...
Също така ми е много интересно Untaught какво мисли по въпроса,да не говоря за Blizzard и за катаклизам,където хордския бос е в началото на столицата и е меко казано незащитен,тогава ще искате Пейчо да му построй замък ли ?
П.с:zeraful не го приемай лично,че ще ти излезе някоя бръчка на челотокое му е чудесното ?Това,че ще се пренапише ядрото ?А за реването мога да ти кажа,че то не е спирало от ваша страна за този "проблем от световен мащаб",това сигурно е 10та та тема която се пише за Thrall. :clover:

Ти не играеш вече, обаче интересно как знаеш какво е състоянието на сървъра в момента? Добре.

Чудесен си, пич. След изчерпателният и и аргументиран отговор съм напълно съгласен с теб. Толкова факти, че ми е трудно да ги изчета всички.  :clover:,
И да напълно съм съгласен с теб, че двата боса са напълно балансирани, когато единия прави по 3-5к single target, а другият 16+k aoe dmg през 2-3 секунди.

Разбираш ли (не, съмнявам се, риторичен въпрос), че това което направи Пейчо, няма да промени нищо, просто вместо да го райдвате 5 човека, ще трябва да сте поне 15. Тоест поне толкова колкото е нужно на ордата да свали алианският бос. За малка промяна в цифрата на райда ли ревеш толкова?

Catacli3m? Да не се минали на Cata, а аз да не съм разбрал? о.О

И да, за това реване говорех, същото което демонстрираш с изпъкнала веничка, на челото.

Успех.
    

Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate!

Неактивен n0Lan

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 699
  • EVO Karma: -75
  • Evo cyx
Re: Thrall "боксовата круша"
« Отговор #25 -: Ноември 16, 2013, 06:05:57 am »
това с 16к през 2 3 секунди го сънува някъде или просто нямаше какво друго да роди плешивата ти главица....

П.с:По спокойно с филмите,в който вкарваш другите и се наслаждавай на новия ви Thrall,който ще бие по 500000 М дмг през 00000.1 стотна(дано не могат Алиансите да го убият,че,ако стане ще ревнеш пак в форума) ,дано тогава спиш спокойно и ако има нещо само почни да ревеш във форума,Пейчо ще дойде да те успокой.
Добре,че lich king  не напада столицата ни,че горкия ще умре след 3 секунди :no:

Разбираш ли (не, съмнявам се, риторичен въпрос), че това което направи Пейчо, няма да промени нищо, просто вместо да го райдвате 5 човека, ще трябва да сте поне 15. Тоест поне толкова колкото е нужно на ордата да свали алианският бос. За малка промяна в цифрата на райда ли ревеш толкова?

Това ми е познато,от една друга тема пак за Thrall и ето до къде стигна това,но няма проблеми както и предния път ще си замълча и ще чакам следващата тема в която пак ревете как Thrall не правел нищо... и ако не ти представлява трудност би ли направил клип,с който да покажеш как боса на алиансите бие по 16+ к дмг през 2 3 секунди,много ми се иска да видя как танка ви отнася 16+к дмг или някое дпс (освен,ако не е 2 к гс или просто си го измисляш както и всичко останало...сиреч да си аргументираш думите)
« Последна редакция: Ноември 16, 2013, 08:10:38 am от n0Lan »
Трудното го правя веднага,за невъзможното ми трябва малко време

Неактивен The Aspect

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2679
  • EVO Karma: 166
  • Sweet Desire
    • Night Legion
  • ISP: BGLan
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Winlight, Frozenrose
Re: Thrall "боксовата круша"
« Отговор #26 -: Ноември 16, 2013, 10:27:39 am »
Реално погледнато шефчето на алианса блъска този демидж, но не съм убеден дали е през 3 сек. Истина е и факта, че парцаланковците изяждат повече демидж от това му абилити, но има начин да се избегне от посочените. Как ли? Просто е, като не стоят в обхвата на действието. Истина е и, че конкурентните шефчета на фракциите не могат да бъдат сравнявани по трудност, но идеята на този пост не е съвсем за трудността на посочените креатури.
Продължавайте да наливате безмислен спам и негативизъм в този форум и скоро не само ще си пишете 4-ма човека на кръст (в това число и Пейчо), но и тази ще е бройката на всички посетители. Агитирам хората да дават повече предложения за радикални промени, които биха довели до популяризирането на сървъра и съответно привличане на аудиторията любяща прекрасно балансираният, но вече със солидна бройка годинки зад гърба си експанжън. Тогава наистина ще има какво да се обсъжда и ще се върне малко или много интереса към форумът!
Peace.  :clover:
I'm everything you can imagine. And a little more.
   Winlight          Frozenrose          Saladin          Chaoswizard

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re: Thrall "боксовата круша"
« Отговор #27 -: Ноември 16, 2013, 11:14:12 am »
n0lan трал не съм го направил някакъв терминатор, видях го че бие малко дмг и му го вдигнах малко, не с 20к отгоре. Кръвта му я вдигнах понеже и на Кинга съм я вдигнал с 30%. ВолЖин би трябвало да се бие на едно с Трал, но при на това групиране не е точно както в близард за това го преместих до Трал.

Трудноста на тези босове е променена заради куеста който дава доста добра награда.

И да питам като не играеш защо изливаш негативизма си?
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен n0Lan

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 699
  • EVO Karma: -75
  • Evo cyx
Re: Thrall "боксовата круша"
« Отговор #28 -: Ноември 16, 2013, 12:55:41 pm »
Защото сега както са те накарали да го направиш става меко казано не балансирано,ще ти кажа и защо.
Би ли ми казал хордите колко боса имат в огримар ( 2 нали с обща кръв по-голяма от тази на боса в Stormwind)
Преди да направиш това с увеличаването на кръвта и дмг-то на Thrall,пробва ли да го биеш когато е с Vol Jin (Thrall и Vol Jin, когато се бият и 2та едновременно не е много лесно) :clover:
П.с: да трябваше да има промяна и това беше да се бият Thrall и Vol Jin на едно,другото е излишно...
П.с:къде го видя този негативизъм :)
Трудното го правя веднага,за невъзможното ми трябва малко време

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re: Thrall "боксовата круша"
« Отговор #29 -: Ноември 16, 2013, 02:09:44 pm »
Пробвал съм ги на тестовия си сървър и Трал бие доста по-малко от Vol'Jin и сам е леко казано смешен.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database