Автор Тема: Who class is easiest to play ?  (Прочетена 5293 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен hellofsmile

  • Knight
  • *
  • Публикации: 1
  • EVO Karma: -1
  • Crazy
Who class is easiest to play ?
« -: Септември 22, 2013, 07:02:59 pm »
Please vote your opinion. http://strawpoll.me/464636

Неактивен untaught

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1045
  • EVO Karma: 96
  • wow user
  • ISP: Vivacom
  • Герой: Volodq
Re: Who class is easiest to play ?
« Отговор #1 -: Септември 22, 2013, 07:23:08 pm »
Paladin wins!


Неактивен hunts

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 389
  • EVO Karma: -36
  • Карма, карма, колко да е карма?
Re: Who class is easiest to play ?
« Отговор #2 -: Септември 22, 2013, 08:53:53 pm »
who class.............. :no:
Blackthorn lvl 80 Warlock

Неактивен Abken

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 664
  • EVO Karma: -21
  • fair but sometimes evil EVO wow user
  • Side: For The Horde
  • Герой: Abken
Re: Who class is easiest to play ?
« Отговор #3 -: Септември 24, 2013, 12:58:59 am »
who class...  :unsure: dk lvl 1 !

Неактивен Rumba

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 413
  • EVO Karma: -35
  • Love is a dream it is for dreamers. I am a realist
Re: Who class is easiest to play ?
« Отговор #4 -: Септември 24, 2013, 10:57:53 am »
Please vote your opinion. http://strawpoll.me/464636

Играл съм с всички класове без роуг и хънтър и за мен най лесния е монка за игра ....малко overpower е  :freak:

ПП: не пише, че е за Wotlk, макар и да липсва в класацията този клас като е от играта. :down:

Неактивен zeraful

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1506
  • EVO Karma: 56
  • Само забравените мечти са неосъществими! ;>
  • ISP: Blizoo
  • Герой: Scream
Re: Who class is easiest to play ?
« Отговор #5 -: Септември 24, 2013, 11:39:46 am »


ПП: не пише, че е за Wotlk, макар и да липсва в класацията този клас като е от играта. :down:

Може би се подразбира, че е за WOTLK, след като форума в който е темата, е на сървър точно на WOTLK, не мислиш ли?
    

Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate!

Неактивен Eyescream

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 142
  • EVO Karma: 3
  • █║▌║▌│║▌║ ▌│║▌║ █
  • Герой: Inno
Re: Who class is easiest to play ?
« Отговор #6 -: Септември 24, 2013, 02:02:46 pm »
Чшшш, как бе? Румбата трябва да покаже на неразбралите, че играе в *ОФИ*. Само линк от арморито липсва  :freak:
Да си неграмотен не е срамно, а vav o4ili6te e tapo

Неактивен curvylan

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 856
  • EVO Karma: -12
  • скаран с пунктуация,граматика и логика
Re: Who class is easiest to play ?
« Отговор #7 -: Септември 24, 2013, 03:31:55 pm »
Paladin Warrior and Hunter.The first two are easy to play and dont require a lot of keybinds and are also melee which won't require you to move a lot,while the Hunter is excellent for leveling up and stuff,considering the low population on the server.

pp:DAT NO SPELLCHECK ENGLISH TOO STRONK
Чалгата не е музика,а заболяване.

Неактивен Abken

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 664
  • EVO Karma: -21
  • fair but sometimes evil EVO wow user
  • Side: For The Horde
  • Герой: Abken
Re: Who class is easiest to play ?
« Отговор #8 -: Септември 24, 2013, 08:34:31 pm »
Малко е относителен въпроса, ако погледнем сериозно какво се пита и игнорираме грешката в изречението. Има лесни герои за leveling  :freak:
Е... Има по-лесни и по-трудни герои за PvE игра и за PvP игра, но няма герой, за който може да се каже, че е лесен да му се научи всяка тънкост, демек да се стане "pro", както "pro"-тата казват.

Неактивен Rumba

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 413
  • EVO Karma: -35
  • Love is a dream it is for dreamers. I am a realist
Re: Who class is easiest to play ?
« Отговор #9 -: Септември 24, 2013, 08:44:55 pm »
Малко е относителен въпроса, ако погледнем сериозно какво се пита и игнорираме грешката в изречението. Има лесни герои за leveling  :freak:
Е... Има по-лесни и по-трудни герои за PvE игра и за PvP игра, но няма герой, за който може да се каже, че е лесен да му се научи всяка тънкост, демек да се стане "pro", както "pro"-тата казват.

Мда съгласен съм има значение и как се вдига героя. Може само с Random dungeon finder, battlegrounds, Quest или и 3-те изброени да ползва човек за да вдига за всеки клас е различно според това по какъв начин искаш да вдигнеш героя. :freak:

За по горени коментари някой хора са "ебахти тъпанарите"  без да се извинявам ама не разбират ли, че wotlk няма и пандите са част от играта както и класа Монк което значи, че за да е по реална класацията трябва и този клас да присъства а не да се изброят една част от класовете а други не. Ще ме прощавате, но в класацията въпроса е зададен не за продукт от 2008-ма година а в които геймплея е бил корено различен от сегашния.  Споменава се класове за играта демек Mist of Pandaria. Нямам против пиратките на нещо наречено WoW все пак от някъде трябва да се започне, но пак повтарям въпроса към класацията е зададен за продукт които е актуален, а не за предишните му форми (старите му експандове).

К'во като играя в официялния ? Нищо освен, че играя найстина WoW. Дори аз гласувах към класацията, но избрах клас които се вдига лесно в актуалната му версия. :doh:

Неактивен Eyescream

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 142
  • EVO Karma: 3
  • █║▌║▌│║▌║ ▌│║▌║ █
  • Герой: Inno
Re: Who class is easiest to play ?
« Отговор #10 -: Септември 24, 2013, 08:57:47 pm »
В посочения сайт всеки може да направи анкета на каквато поиска тема, с каквито пожелае опции за отговор. Факта, че самата тя е зададена в сайт на пиратски сървър на *WOTLK* и в нея не присъства клас от по-горен експанжън, говори само по себе си.
А това, че играеш в официЯлния няма никакво значение, просто сам го изтъкваш, ако не на всяко, то през 1 мнение във форума  :doh:
Да си неграмотен не е срамно, а vav o4ili6te e tapo

Неактивен Rumba

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 413
  • EVO Karma: -35
  • Love is a dream it is for dreamers. I am a realist
Re: Who class is easiest to play ?
« Отговор #11 -: Септември 24, 2013, 10:19:49 pm »
В посочения сайт всеки може да направи анкета на каквато поиска тема, с каквито пожелае опции за отговор. Факта, че самата тя е зададена в сайт на пиратски сървър на *WOTLK* и в нея не присъства клас от по-горен експанжън, говори само по себе си.
А това, че играеш в официЯлния няма никакво значение, просто сам го изтъкваш, ако не на всяко, то през 1 мнение във форума  :doh:

Не съм съгласен с това. Ами има значение и левелинга с Quest дали си Алианс или Орда. Ми Паладина на времето е бил само за Алианса, а шамана за Ордата.  Този критерии трябва ли да гледам след като не се споменава коя версия е и виждам,  че няма монк да си помисля, че се отнася за по стара версия на играта и от wotlk ? :doh:

Неактивен zeraful

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1506
  • EVO Karma: 56
  • Само забравените мечти са неосъществими! ;>
  • ISP: Blizoo
  • Герой: Scream
Re: Who class is easiest to play ?
« Отговор #12 -: Септември 24, 2013, 10:26:18 pm »


За по горени коментари някой хора са "ебахти тъпанарите"  без да се извинявам ама не разбират ли, че wotlk няма и пандите са част от играта както и класа Монк което значи, че за да е по реална класацията трябва и този клас да присъства а не да се изброят една част от класовете а други не. Ще ме прощавате, но в класацията въпроса е зададен не за продукт от 2008-ма година а в които геймплея е бил корено различен от сегашния.  Споменава се класове за играта демек Mist of Pandaria. Нямам против пиратките на нещо наречено WoW все пак от някъде трябва да се започне, но пак повтарям въпроса към класацията е зададен за продукт които е актуален, а не за предишните му форми (старите му експандове).

К'во като играя в официялния ? Нищо освен, че играя найстина WoW. Дори аз гласувах към класацията, но избрах клас които се вдига лесно в актуалната му версия. :doh:

Господин олигофрениев, без да се извинявам, писна ми от твойте намеци че играеш играта на официален сървър и на последната версия. Окей, няма нужда това да ги дъвчиш вече 2ра година, всички разбрахме, че си офи-про. Това не ти е близардския сървър, почни да се съобразяваш на коя версия е сървъра, в чиито форум изказваш компетентно мнение. Колкото и да не ти се вярва, твоя така боготворен монк тук при нас още не съществува. Така че колкото и да не ти се вижда обективна класацията и гласуването, за тоя сървър е тва, преглътни го. Не бил зададен въпроса за продукт от 2008, ти да не си надничал над рамото на човека, когато е пускал темата, че знаеш. Както казах, това е WOTLK форум, на WOTLK сървър, така че няма панди, преживей го.
Точно така, кво като играеш на официалният, кво като играеш наистина играта, на никой не му дреме, спри да го изтъкваш във всеки твой пост.  :doh:
    

Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate!

Неактивен curvylan

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 856
  • EVO Karma: -12
  • скаран с пунктуация,граматика и логика
Re: Who class is easiest to play ?
« Отговор #13 -: Септември 24, 2013, 10:43:37 pm »
Не съм съгласен с това. Ами има значение и левелинга с Quest дали си Алианс или Орда. Ми Паладина на времето е бил само за Алианса, а шамана за Ордата.  Този критерии трябва ли да гледам след като не се споменава коя версия е и виждам,  че няма монк да си помисля, че се отнася за по стара версия на играта и от wotlk ? :doh:

За сметка на това има dk,което автоматично означава,че е се отнася ПОНЕ за wotlk.
Чалгата не е музика,а заболяване.

Неактивен n0Lan

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 699
  • EVO Karma: -75
  • Evo cyx
Re: Who class is easiest to play ?
« Отговор #14 -: Септември 25, 2013, 12:33:26 am »
Може би се подразбира, че е за WOTLK, след като форума в който е темата, е на сървър точно на WOTLK, не мислиш ли?
вари си вземи едни очила и погледни пак най-отгоре какво пише,като влезеш в форума и ми кажи по какво да разбере човек,който влиза за 1ви път в този форум,че сме на WOTLK,като с големи букви пише CATACLYSM,долу горе,толкова големи.
Трудното го правя веднага,за невъзможното ми трябва малко време