Автор Тема: Време е за малко промяна, защото нещата отиват на зле.  (Прочетена 12747 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Abrucci

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 703
  • EVO Karma: 24
  • Most Powerful
Re: Време е за малко промяна, защото нещата отиват на зле.
« Отговор #30 -: Септември 21, 2013, 10:33:54 am »
Ама още ли меляте темата за пръстените бе,след 3 години,пак !?  :lol:

Неактивен zeraful

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1506
  • EVO Karma: 56
  • Само забравените мечти са неосъществими! ;>
  • ISP: Blizoo
  • Герой: Scream
Re: Време е за малко промяна, защото нещата отиват на зле.
« Отговор #31 -: Септември 21, 2013, 10:53:47 am »
n0Lan, идеален си, честно. От днес вече ще влизам само с подбран отбор, за да може всеки път да бия по бг-тата, срещу пръстените. Обаче за това ще ми се наложи да чакам по цял ден, за да събера определените хора.
Влез малко с някоя ордичка, меле клас, направи 2-3 бг-та, когато играят 2 от 3те пръстена и пак ела ми разправяй, как не са виновни пръстените за нищо, а ни липсвала отборна игра.  :doh:
Винаги съм се изумявал какви неща можем да сътвориш и ето гениалността ти блесва отново, в изказването за безсмъртността при прок на чука. Epic. А да, логиката ти с колата и Пешо също е умопомрачителна! Keep the god work, mate.

Румба, Румба.... няма да се научиш да си мълчиш когато и най-малка представа си нямаш за какво става въпрос.

Пейчо, спиш ли? Упорито вече няколко дена отбягваш темата. Айде изкажи едно високопарно мнение как ала-бала и нещата ще си останат същите, че темата отдавна е приключила и да й удариш ключа.
« Последна редакция: Септември 21, 2013, 10:56:05 am от zeraful »
    

Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate!

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re: Време е за малко промяна, защото нещата отиват на зле.
« Отговор #32 -: Септември 21, 2013, 11:23:55 am »
Не обичам да се повтарям, за това не казвам нищо.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен asdfghj

  • Knight
  • *
  • Публикации: 24
  • EVO Karma: -4
  • wow user
Re: Време е за малко промяна, защото нещата отиват на зле.
« Отговор #33 -: Септември 21, 2013, 11:56:37 am »
Ама ще е добре да направиш нещо. И ордата иска да играе с меле класове.

Неактивен Roguetype

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 575
  • EVO Karma: -5
  • wow user
  • Side: For The Horde
  • Герой: Roguetype
Re: Време е за малко промяна, защото нещата отиват на зле.
« Отговор #34 -: Септември 21, 2013, 01:24:52 pm »
Какъв е смисъла, като не можем да играем с любимите си герои? Заради двама-трима, които ти развалят играта, ще си играя с кастъра, така ли? Не си познал, приятел.

Неактивен n0Lan

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 699
  • EVO Karma: -75
  • Evo cyx
Re: Време е за малко промяна, защото нещата отиват на зле.
« Отговор #35 -: Септември 21, 2013, 01:38:19 pm »
@zeraful,мрънкаш като момиченце,а не те видях да се оплакваш когато събраха пари за новата машина,не те видях и тогава да играеш,не те виждам и сега и ти очакваш,някой да те сметне за фактор ли ?
Бориш се с отдавна загубена кауза и си мислиш,че ще постигнеш нещо  :no: :puppyeyes:,много добре знаеш,че парите въртят света,ако бяхте дали вие парите щяхте да сте на тяхното място и не вярвам ти да дадеш €150 ей така за общото благо на келешата в сървъра,че после да те псуват.
Ако искате да пробваме,колко човека ще извадите по €150 (общо €450 за 3-те пръстена).
Аз лично от тебе не виждам,някакви предложения за обезщетение на хората с пръстените(за ГМ да ги направят,да не става и дума,то това си е работа,а не  поущрение ),за да може да се реши този въпрос,а просто мрънкане и описване на факти,които вече са ясни на всички и си мислиш,че ей така нали разбираш ще им ги махнат и хората ще са си дали парите на сървъра без нищо на среща.

П.с:2 въпроса към тебе,ако имаше €150 да дадеш на сървъра,би ли ги дал ?
и 2-рия е,ако ги бе дал и ти дадат пръстена били си го изтрил/махнал заради хора,който не познаваш и всеки ден те псуват и все за нещо си им виновен
П.с:успех с темата и продължавай да мрънкаш,без да предлагаш някакво логично предложение. :clover:
П.с:сам разбираш,че парите,които са дали са прекалено много,за да ги обезщети Алейн с каквото и да било,нещо което да ги отличи от другите,нещо което да го няма всеки...
« Последна редакция: Септември 21, 2013, 01:42:13 pm от n0Lan »
Трудното го правя веднага,за невъзможното ми трябва малко време

Неактивен zeraful

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1506
  • EVO Karma: 56
  • Само забравените мечти са неосъществими! ;>
  • ISP: Blizoo
  • Герой: Scream
Re: Време е за малко промяна, защото нещата отиват на зле.
« Отговор #36 -: Септември 21, 2013, 02:41:30 pm »
@zeraful

Доста силен пост  :doh:, нека сега ти разясня някой неща, защото говориш на изуст, за пореден път.
Това от кога играя, няма никакво значение, това че съм загубил от тях, или от теб, 2-3 години по-малко, в игра, не значи че не мога да изказвам мнение нали?
Колкото до 150 еУро, повярвай, дал съм повече, както и повече от 50 процента от сървъра, за благото на сървъра, но не съм искал пръстен или GM предмет, а и не виждам някой от другите донатори да се разкарват с такива, нали?
Защо ми е пръстен? За да не ме псуват после играещите вътре, както ти ги наричаш "келеши".
Обезщетение? За какво? Аз не ги карам да ги махат или да не играят с тях, просто предлагам да не вършат "отговорни" неща, по бг-тата, а да си правят килове колкото си искат. Къде видя да съм написал въпросните предмети да бъдат изтрити, че ми преписваш думи като "махнат", "изтрият"?
По послеписа ти - и на първият и на вторият въпрос отговорих по-горе. Ако толкова исках пръстен и сега можех да си го взема срещу злато, но защо? Да развалям играта на хората? Не, благодаря.
Логичното предложение го направих и то няколко пъти, но или ти не ме четеш, или не можеш да схванеш какво съм написал.
Както казах, влез малко с орда, направи няколко бг-та с меле герой, поеми си въздух и после пак ела да излагаш мнение. Панчо горе ти го каза, хора които не са играли срещу въпросните предмети, няма смисъл да пишат.
На теб как ти се вижда варианта 2-3 пръстена да носят флаг на wsg, да ги гонят 4-5 мелета и да не могат да ги спрът по никакъв начин? Интересна игра ли е това според теб? Балансирана? Определено.
Колкото до каузата - ясно ми е, че няма да постигна нищо, никой не рипа срещу дойните си кравички, просто за пореден път си доказвам някой неща, в които отдавна съм сигурен.

Keep wallking.
    

Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate!

Неактивен Abrucci

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 703
  • EVO Karma: 24
  • Most Powerful
Re: Време е за малко промяна, защото нещата отиват на зле.
« Отговор #37 -: Септември 21, 2013, 08:10:13 pm »
Аз пък си спомням,как много ги пердашехме алитата(тогава бях орда) и пръстените нямаха кой знае какъв ефект...вярно 1в1 държи на млатене,ама кой се бие по БГ 1в1 !? Ама не ме взимайте на сериозно като мнение,аз мразя ПВП  :lol:
Спомням си един маг имаше Белит....много съм го налагал,чак след време разбрах,че бил с пръстен та за т'ва падаше по бавно  :cap: :clover:

п.п. гледайте си кефа и енс е дразнете от глупости  :arrowr:

Неактивен Roguetype

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 575
  • EVO Karma: -5
  • wow user
  • Side: For The Horde
  • Герой: Roguetype
Re: Време е за малко промяна, защото нещата отиват на зле.
« Отговор #38 -: Септември 21, 2013, 08:30:23 pm »
Точно сега в Alterac Valley и трите пръстена са в гроба на хордите + хийлър. За такива глупости ги ползват, а не отиват да се бият в някое мелее.

Неактивен hunts

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 389
  • EVO Karma: -36
  • Карма, карма, колко да е карма?
Re: Време е за малко промяна, защото нещата отиват на зле.
« Отговор #39 -: Септември 21, 2013, 09:44:18 pm »
Принципно се кефя като хордите страдат, но наистина е безумие 3ма от играчите с най-много убийства и участия по БГ-та да са недосегаеми от меле класове. Разбирам ако влизаха от дъжд на вятър и не бяха много зарибени да им се даде такова near-invulnerability, за да си направят кефа веднъж на ден, но нещата не стоят така. Може би компромисно решение би било ако се ограничи ползването на тези пръстени до 1 час на ден от въпросните хора. Например да ги купуват от някакъв вендор в зона достъпна единствено за тях и да имат duration 1 hour.
Blackthorn lvl 80 Warlock

Неактивен hunts

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 389
  • EVO Karma: -36
  • Карма, карма, колко да е карма?
Re: Време е за малко промяна, защото нещата отиват на зле.
« Отговор #40 -: Септември 21, 2013, 09:46:27 pm »
И съответно cooldown на вендора 1 ден.
Blackthorn lvl 80 Warlock

Неактивен daylight

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 130
  • EVO Karma: 37
Re: Време е за малко промяна, защото нещата отиват на зле.
« Отговор #41 -: Септември 21, 2013, 10:41:42 pm »
Roguetype, защо не постави статистиката колко пъти ме убиха бе глупако. Иначе сме те пребили 2 пъти до флага /нещо което всеки прави/ и пишеш по форума - пък тези тука донаторите ме пребиха. Иначе поздравления - имам си персонален хроникьор. Хаха.
hunts - съответно ходи да се застреляш някъде, но гледай да е по близо до контейнерите за смет. Ще ти донейт за 3 броя Frostbite Bullets /в случай, че не се уцелиш от първия път и ти даде dodge/.
zeraful - nе ме вълнуват твоите предположения от типа - какво би станало ако имах итема, кой колко щял да те псува и кога. Ако искаш - има го във вендора срещу злато, ако не щеш...твоя си работа. Закапаха ми крокодилски сълзи по клавиатурата. Недей лъга нагло хората, че човек с пръстен е неубиваем.
n0Lan - и на двата ти въпроса към zeraful отговора е НЕ. Защо си правиш труд изобщо да питаш.
И изобщо дават ли си сметка повечето от вас, че играят безплатно тук в благодарение на хора като мен които системно заделят част от средствата си за да го има този сървър.

Неактивен hunts

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 389
  • EVO Karma: -36
  • Карма, карма, колко да е карма?
Re: Време е за малко промяна, защото нещата отиват на зле.
« Отговор #42 -: Септември 21, 2013, 11:25:04 pm »
Скъпи daylight, от post-а ти лъха на чесън, сельо. Жалко, че сървърът явно наистина е зависим от теб и безмерното ти богатство щом си позволяваш такъв език.
Blackthorn lvl 80 Warlock

Неактивен krastavica

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 183
  • EVO Karma: -38
Re: Време е за малко промяна, защото нещата отиват на зле.
« Отговор #43 -: Септември 21, 2013, 11:31:26 pm »
Не знам защо пишете в темата. Едва ли някой не знае, че нищо няма да се промени

Един доста силен герой! (Jein)

Неактивен zeraful

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1506
  • EVO Karma: 56
  • Само забравените мечти са неосъществими! ;>
  • ISP: Blizoo
  • Герой: Scream
Re: Време е за малко промяна, защото нещата отиват на зле.
« Отговор #44 -: Септември 21, 2013, 11:33:18 pm »
zeraful - nе ме вълнуват твоите предположения от типа - какво би станало ако имах итема, кой колко щял да те псува и кога. Ако искаш - има го във вендора срещу злато, ако не щеш...твоя си работа. Закапаха ми крокодилски сълзи по клавиатурата. Недей лъга нагло хората, че човек с пръстен е неубиваем.
И изобщо дават ли си сметка повечето от вас, че играят безплатно тук в благодарение на хора като мен които системно заделят част от средствата си за да го има този сървър.

Първо искам да кажа, че не ти прави чест на годините, за акъла няма да говорим, отдалеч си личи липсата му, да наричаш хората глупаци и да ги пращаш да се самоубиват покрай боклуджийските кофи, само защото грамотно и без да нагрубяват когото и да е, са дали мнение, дори и то да е в твой ощърб. Няма да питам до кога Пейчо ще позволи това твое аругатно държание както тук така и в world канала, защото единственото което ще стане е, как ще ми извади вода от девет кладенеца, че видиш ли, ние първи сме започнали, ние първи те псуваме и ти си божа кравичка, която никога с нищо не засяга никого. Тази фафла вече сме я яли.
Сега по мнението ти. Мили ми смехурко, предложенията не ги правя към теб, за да те интересуват лично теб, когато сървъра стане твой, тогава може да ги насочвам персонално към теб, че да имаш възможността да те интересуват или не. Бъди сигурен, че както теб не те интересуват моите предложения, още по-малко пък мен ме интересува твоето мнение за тях.
 
Никъде не съм казал, че човек с пръстен е неубиваем, господине с двете висши, научи се да четеш, а не да говориш просто така. Казах, че човек с пръстен е труден за спиране, при 40% редуциран шанс да бъде ударен. Може би ти сам ще се досетиш колко е лесно да бъдеш stun-нат, sap-нат, chap shot-нат, или въобще държан по някакъв начин в cd от меле клас? Трябва ли да споменавам, че шанса да ти бъде направено някакво cc, от меле клас е минимален, клонящ към безумен? А да споменавам ли че същият този пръстен, които уж не влияе на caster класовете, всъшност ти дава 40% по-малък шанс да ти бъде направен crit, от същите тези, caster класовете? Защо не си направиш един експеримент, влез в едно равностойносттно  rbg, когато играчите от двете фракции са добри, свали пръстена само за него, не се притеснявай, не те карам да го триеш, напиши в /1, че си го свалил и виж какъв ще е резултата. След това го сравни с обичайняит за теб и тогава, може би, САМО МОЖЕ БИ, ще разбереш за какво всички говорим. Но разбирам, че за теб тези неща, който те облагодетелстват пред всички други,  ти се струват нормални, защото не можеш да видиш по-далеч от носа си, да не говорим да погледнеш картинката отстрани.

А ти, нагло парче, даваш ли си сметката, че не си единственият донатор в този сървър и не си единственият, които заделя пари за него? Да си видял някой друг, освен вас тримата, спасители на сървъра (тенкю за това, тенкю, ще ви направя олтар и ще ви се кланям всяка вечер, даже мисля да пренеса едно говедо в жертвопринушение, но имам бегли съмнения, че ще го приемете това като убийство на същество от собствения ви вид),  да се разкарва с пръстен? О и не ми излизай с благородната мисъл, че го правиш с идеята да просъществува сървъра, за да видиш ли, ние да му се радваме. Всички знаем, че пръстена го носиш с единствената цел да си подхранваш егото, когато седиш на място, спамиш misle barage, докато покрай теб се въртят 3-4 мелета, които се опитват по някакъв начин да те ударят.
Хайде стига с цинизмите и позьорщината, как от двета проблема които споделих, обърна внимание точно на този, които засяга теб, а не обели и думичка, по първият, а именно това, че алиансите вкарват ордски алтове и обратно, по бг-тата? Нали мислиш за благото на сървъра? Защо обърна темата веднага по въпроса, които засяга единствено теб? Защото си тесногръд. Не се старай да отговаряш на горните ми въпроси, всички бяха риторични. Отдавна съм те преценил колко ти е умствения багаж и не си заслужава да си губя повече времето, за да ти отговарям на пошлите ти и налудничеви постове.

Ясно ми е, че пръстена никога няма да го свалиш, дори да минем и на cata. Толкова от мен за теб, достатъчно време и думи похабих. Ти не си човек да разбереш какво ти се говори, така че продължавай в същият дух, че да може да си подхранваш егото. Успех.  :clover:

А и hunt, това никога няма да стане, не ми се вярва на Пейчо да му се иска да му тежат няколко самоубийства, на съвестта... буквално казано.
    

Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate!