Автор Тема: Време е за малко промяна, защото нещата отиват на зле.  (Прочетена 12654 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен zeraful

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1506
  • EVO Karma: 56
  • Само забравените мечти са неосъществими! ;>
  • ISP: Blizoo
  • Герой: Scream
Известно време бях спрял да влизам, сега имам малко повече свободно време и се позавъртях в сървъра. Предимно си правя rbg-та за разнообразие, но почва да ми писва и в скоро време пак ще спра да влизам. Следните причини, които ще изброя едва ли само мен дразнят и едва ли само мен ще откажат да играя.

1. Влизам да си играя rbg-то и виждам поне 1 човек, които седи away. Защо? Защото си цъка с героя от противоположната фракция.

2. Тъпите пръстени. Алейн, колкото и да ми повтаряш, че същите не играят PVP и не влизат по RBG-тата, вземи влизай малко по тези rbg-та и после пак ще си говорим. Съгласен съм, че същите по-скоро ще си пригризат вените от колкото да свалят пръстените, но това си е тяхна работа, също така съм съгласен, че всеки е свободен да влиза по rbg-тата и нямам нищо против същите да влизат и да си играят. Не и докато не се вземат за фактор в въпросното rbg и не почнат да пренасят флагове и да обръщат играта в тяхна полза, само защото същите не могат да бъдат докоснати от melee класове. Е при поредната такава ситуация просто се убива желанието за игра във всеки. Не искам да си махат пръстените, не искам и същите да им бъдат премахнати, защото са им дадени по мега важни причини, когато са спасили сървъра от не-знам-си-кво и това е била тяхната епична награда. Просто, пичове, не се чувствайте фактор по тези rbg-та и не пренасяйте флагове. Правете си киловете и оставете другите също да се забавляват с играта.

И не, не рева, не ми трябват победи. Предпочитам загуба, но поне да стане хубаво rbg, от колкото такива, които наблюдавам напоследък. И не, не гоня килове или ach-ове, просто искам като вляза да си направя rbg-то, да ми е приятно за игра, а не разни индивиди да съсипват моята и на всички останали игра.

Сега очаквам темата вместо разговор с предложения, как това да бъде избегнато, да се превърне в поредната flame тема, в която админа ще мълчи удобно и най-накрая ще я заключи, защото твърде много се отклоняваме от темата или се хранят. Няма проблем, просто изказах мнение. Успех.  :clover:
    

Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate!

Неактивен nixxer

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 921
  • EVO Karma: 47
  • Цървул :D
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Nightwalker
Re: Време е за малко промяна, защото нещата отиват на зле.
« Отговор #1 -: Септември 19, 2013, 10:33:27 pm »
Има само едно решение.

+

За 26,24 евро си решаваш проблемите. За без пари - може само толкова.
The pain is my best friend.

Неактивен Караконджул

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1178
  • EVO Karma: -136
  • Вагабонт
Re: Време е за малко промяна, защото нещата отиват на зле.
« Отговор #2 -: Септември 19, 2013, 10:47:32 pm »
С поста на Краси, темата си е за ключ отвсякъде :clover:

Най - мразим някой да ми умнее!

Неактивен daylight

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 130
  • EVO Karma: 37
Re: Време е за малко промяна, защото нещата отиват на зле.
« Отговор #3 -: Септември 20, 2013, 09:31:33 am »
Ходи се гръмни. Темата ти е правокирана от вчерашния батълграунд. Направо взех да се чудя, как така не писа малко по-рано когато бяхте пет срещу трима. Но от къде да знаете, че после ще пишат още двама от алианса. Предпочетохте да фармите колкото може повече, вместо да пренесете флаговете и да спечелите.
Та ... в крайна сметка само първия флаг беше пренесен от мен - т.е. рингера, тъпия донатор / да не изброявам всичките епитети/. Почти се трогнах, че ме нарекоха фактор в играта, понеже както всеки път казвате - не си знам и спеловете. Хехе.
Само 20к злато е пръстена. Повечето сте мангизлии в играта - по 200-300к имате и  продавате за d.p. Няма лошо - донейт към сървера е.

Неактивен untaught

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1045
  • EVO Karma: 96
  • wow user
  • ISP: Vivacom
  • Герой: Volodq
Re: Време е за малко промяна, защото нещата отиват на зле.
« Отговор #4 -: Септември 20, 2013, 09:39:02 am »
20k = 1 hour ring ;)


Неактивен zeraful

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1506
  • EVO Karma: 56
  • Само забравените мечти са неосъществими! ;>
  • ISP: Blizoo
  • Герой: Scream
Re: Време е за малко промяна, защото нещата отиват на зле.
« Отговор #5 -: Септември 20, 2013, 10:12:42 am »
Не, темата ми е провокирана от многото пъти, в които си провалял rbg-тата, по този начин.
    

Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate!

Неактивен daylight

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 130
  • EVO Karma: 37
Re: Време е за малко промяна, защото нещата отиват на зле.
« Отговор #6 -: Септември 20, 2013, 10:52:05 am »
Започвам да гледам вече изключително сериозно на себе си. Няма само на zeraful да пише в личната карта - място на раждане - Огримар.  :rolleyes:

Неактивен The Aspect

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2679
  • EVO Karma: 166
  • Sweet Desire
    • Night Legion
  • ISP: BGLan
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Winlight, Frozenrose
Re: Време е за малко промяна, защото нещата отиват на зле.
« Отговор #7 -: Септември 20, 2013, 11:18:54 am »
Ооо шЪ сЪ натропкам  :freak:
I'm everything you can imagine. And a little more.
   Winlight          Frozenrose          Saladin          Chaoswizard

Неактивен zeraful

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1506
  • EVO Karma: 56
  • Само забравените мечти са неосъществими! ;>
  • ISP: Blizoo
  • Герой: Scream
Re: Време е за малко промяна, защото нещата отиват на зле.
« Отговор #8 -: Септември 20, 2013, 11:44:37 am »
Започвам да гледам вече изключително сериозно на себе си. Няма само на zeraful да пише в личната карта - място на раждане - Огримар.  :rolleyes:

Ох, човек, точно от твоята и от устата на брат ти, опитите да обвиниш някой, че се вживява в играта, са меко казано смешни. Разбрахме, че си голям пич и много ги умееш лафовете, но ако нямаш какво да кажеш по темата, а то се вижда че нямаш, вземи си двете висши и тихичко се присъедини към публиката, без да църкаш повече.
Темата е съвсем сериозна, разбирам че лично засяга теб, но опитите ти да я превърнеш в flame и  spam, за да може добричкият админ, на който пращаш смс-и да влезе да те пази, когато почнат да те хранят в world канала, да има причина да я затвори, са смешни, така че поспри се малко.

Enuf flame, хайде вече по темата.

Аз все още се надявам и чакам на мнението на админа, макар да знам какво ще е, но удобно се продължава да се мълчи.
    

Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate!

Неактивен govedar

  • Knight
  • *
  • Публикации: 31
  • EVO Karma: 3
  • evo user
Re: Време е за малко промяна, защото нещата отиват на зле.
« Отговор #9 -: Септември 20, 2013, 11:54:22 am »
Админа всеки месец трие по една такава тема в която си казва мнението. Не вярвам точно ти да не си го прочел....

Неактивен untaught

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1045
  • EVO Karma: 96
  • wow user
  • ISP: Vivacom
  • Герой: Volodq
Re: Време е за малко промяна, защото нещата отиват на зле.
« Отговор #10 -: Септември 20, 2013, 11:56:49 am »
Много спам, чак в DDOS прерасна. :freak:


Неактивен Rumba

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 413
  • EVO Karma: -35
  • Love is a dream it is for dreamers. I am a realist
Re: Време е за малко промяна, защото нещата отиват на зле.
« Отговор #11 -: Септември 20, 2013, 01:51:32 pm »
Не ги знам какви са тези "пръстени". но разбирам, че са за PvE ?  В такъв случай само новобранец би се пуснал с пве екипировка на пвп. То такива новобранци с пве екипировката са ти топлия хляб  :freak: от раз се изяждат без да те докоснат  :blush:

Неактивен Eyescream

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 142
  • EVO Karma: 3
  • █║▌║▌│║▌║ ▌│║▌║ █
  • Герой: Inno
Re: Време е за малко промяна, защото нещата отиват на зле.
« Отговор #12 -: Септември 20, 2013, 02:10:32 pm »
^
Хубаво е, че знаеш за какво става въпрос и изказваш мнение по темата. :clover:
Да си неграмотен не е срамно, а vav o4ili6te e tapo

Неактивен untaught

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1045
  • EVO Karma: 96
  • wow user
  • ISP: Vivacom
  • Герой: Volodq
Re: Време е за малко промяна, защото нещата отиват на зле.
« Отговор #13 -: Септември 20, 2013, 03:22:17 pm »
Не ги знам какви са тези "пръстени". но разбирам, че са за PvE ?  В такъв случай само новобранец би се пуснал с пве екипировка на пвп. То такива новобранци с пве екипировката са ти топлия хляб  :freak: от раз се изяждат без да те докоснат  :blush:
:up: :freak:


Неактивен The Aspect

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2679
  • EVO Karma: 166
  • Sweet Desire
    • Night Legion
  • ISP: BGLan
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Winlight, Frozenrose
Re: Време е за малко промяна, защото нещата отиват на зле.
« Отговор #14 -: Септември 20, 2013, 03:52:26 pm »
Не ги знам какви са тези "пръстени". но разбирам, че са за PvE ?  В такъв случай само новобранец би се пуснал с пве екипировка на пвп. То такива новобранци с пве екипировката са ти топлия хляб  :freak: от раз се изяждат без да те докоснат  :blush:
Уааау Румене, страхоооотен както винаги :D
I'm everything you can imagine. And a little more.
   Winlight          Frozenrose          Saladin          Chaoswizard