Автор Тема: Нчинаещ..Малко въпросчета...  (Прочетена 8034 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Raigart

  • Knight
  • *
  • Публикации: 7
  • EVO Karma: 0
  • wow user
Нчинаещ..Малко въпросчета...
« -: Август 23, 2013, 06:59:22 pm »
Привет на всички....На скоро си изтеглих Lich Kinga и до сега съм играл около седмица във сървър който директно си почваш 85 левъл..Пвп май им казваха не съм много сигурен...Та там повечето неща не работеха и ти омръзва бързо и реших да почна някой български сървър и да минавам куестове и така на татък..Та имам около седмица опит със Retrubion Paladin но много хора ми казваха че ако ще почвам Паладин отначало да е Protection а за него и на идея си нямам какви му са талантите как се вдигат постепенно какви Glyph трябва да използвам към коя професия да се насоча какъв Gear ви трябва кой ми е най важния показател...И всичко най общо..Та ако може някой да ми помогне със тези неща ще съм му много благодарен...Във играта съм Хорд nicka ми е Raigart....

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re: Нчинаещ..Малко въпросчета...
« Отговор #1 -: Август 23, 2013, 10:58:41 pm »
За левелинг ползвай ретри. На 80-то ниво си избери какъв да си, healer, tank или dps.
Колкото до талантите и глиповете можеш да експериментираш докато намериш оптимален вариант за твоя стил на игра или да копираш от интернет или друг играч в сървъра.

Лично мое мнение, ползвай такива таланти, които правят играта ти най-удобна и интересна.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен valio_

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2399
  • EVO Karma: 171
  • Forum Nightmare
Re: Нчинаещ..Малко въпросчета...
« Отговор #2 -: Август 24, 2013, 12:28:50 am »
Или направо прегледай http://forum.evowow.com/paladin/79 за информация и се насочи към това което те устройва.
Blade with whom i lived, Blade with whom now i died,
 serve right and justice one last time, seek last heart of evil, still one life of evil,
 cut well old friend, and then farewell

Неактивен Raigart

  • Knight
  • *
  • Публикации: 7
  • EVO Karma: 0
  • wow user
Re: Нчинаещ..Малко въпросчета...
« Отговор #3 -: Август 24, 2013, 12:11:10 pm »
Ами куестовете в момента съм 17 левъл Blood Elf и не знам къде да отида да правя куести никъде нищо не ми показва...

Неактивен Roguetype

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 575
  • EVO Karma: -5
  • wow user
  • Side: For The Horde
  • Герой: Roguetype
Re: Нчинаещ..Малко въпросчета...
« Отговор #4 -: Август 24, 2013, 01:17:29 pm »

Неактивен Raigart

  • Knight
  • *
  • Публикации: 7
  • EVO Karma: 0
  • wow user
Re: Нчинаещ..Малко въпросчета...
« Отговор #5 -: Август 24, 2013, 04:04:28 pm »
Прегледах я но ако имаше Teleport Master добре щеше да е но без него няма как да отида до посочените инстанции...

Неактивен untaught

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1045
  • EVO Karma: 96
  • wow user
  • ISP: Vivacom
  • Герой: Volodq
Re: Нчинаещ..Малко въпросчета...
« Отговор #6 -: Август 24, 2013, 04:05:23 pm »
Прегледах я но ако имаше Teleport Master добре щеше да е но без него няма как да отида до посочените инстанции...
Е, тук не позна! :doh:
Нямам как да стигнеш до Silverpine Forest (10-20) или Hillsbrad Foothills (20-30)?
А Ghostlands и Eversong Woods?
« Последна редакция: Август 24, 2013, 04:09:51 pm от untaught »


Неактивен Raigart

  • Knight
  • *
  • Публикации: 7
  • EVO Karma: 0
  • wow user
Re: Нчинаещ..Малко въпросчета...
« Отговор #7 -: Август 24, 2013, 04:19:56 pm »
Е, тук не позна! :doh:
Нямам как да стигнеш до Silverpine Forest (10-20) или Hillsbrad Foothills (20-30)?
А Ghostlands и Eversong Woods?
Е до Ghostlands да ама там кустовете или са прекалено силни или ти дават много малко exp..Иначе благодаря за помоща разбрах доста важни неща...
« Последна редакция: Август 24, 2013, 04:22:52 pm от Raigart »

Неактивен untaught

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1045
  • EVO Karma: 96
  • wow user
  • ISP: Vivacom
  • Герой: Volodq
Re: Нчинаещ..Малко въпросчета...
« Отговор #8 -: Август 24, 2013, 04:21:51 pm »
Ghostlands е зона 10-20 ниво, а като не ти понася там може да използваш орба зад краля в Silvermoon и да потегляш на където искаш, било то с цепелин или пеша.


Неактивен Raigart

  • Knight
  • *
  • Публикации: 7
  • EVO Karma: 0
  • wow user
Re: Нчинаещ..Малко въпросчета...
« Отговор #9 -: Август 24, 2013, 04:25:23 pm »
Съгласен съм че е 10-20 ниво но има кусти в които трябва да убиеш два боса със над 2500 кръв или от Силвър муун ти дава да убиеш 4 боса...Не мисля че е по силите на 23 ниво играч който си няма и понятие от играта..

Неактивен zeraful

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1506
  • EVO Karma: 56
  • Само забравените мечти са неосъществими! ;>
  • ISP: Blizoo
  • Герой: Scream
Re: Нчинаещ..Малко въпросчета...
« Отговор #10 -: Август 24, 2013, 04:31:19 pm »
Съгласен съм че е 10-20 ниво но има кусти в които трябва да убиеш два боса със над 2500 кръв или от Силвър муун ти дава да убиеш 4 боса...Не мисля че е по силите на 23 ниво играч който си няма и понятие от играта..

Избягвай party/raid quest-овете и ти си човека.
    

Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate!

Неактивен Raigart

  • Knight
  • *
  • Публикации: 7
  • EVO Karma: 0
  • wow user
Re: Нчинаещ..Малко въпросчета...
« Отговор #11 -: Август 24, 2013, 04:34:39 pm »
Избягвай party/raid quest-овете и ти си човека.
Аха значи тия по трудните куестове са за Party..Благодаря ти тва исках да зная..

Неактивен zeraful

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1506
  • EVO Karma: 56
  • Само забравените мечти са неосъществими! ;>
  • ISP: Blizoo
  • Герой: Scream
Re: Нчинаещ..Малко въпросчета...
« Отговор #12 -: Август 24, 2013, 05:25:47 pm »
Аха значи тия по трудните куестове са за Party..Благодаря ти тва исках да зная..

Принципно в описанието на такива куестове има ред "Sugestion players: <цифра>", или нещо от сорта. Те са по-трудни, с елитни босове (примерно) и на малък левел е добре да се правят в група, защото са сам играч е ако не непосилно, то доста трудно.
    

Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate!

Неактивен Raigart

  • Knight
  • *
  • Публикации: 7
  • EVO Karma: 0
  • wow user
Re: Нчинаещ..Малко въпросчета...
« Отговор #13 -: Август 24, 2013, 06:52:37 pm »
Благодаря ти за отговора...А сега разбрах че има анкета дали след евента да се връща Teleport Mastera та ако не го върнат как да ходим до други континенти? Освен да си намеря някой маг да ми направи портал...

Неактивен zeraful

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1506
  • EVO Karma: 56
  • Само забравените мечти са неосъществими! ;>
  • ISP: Blizoo
  • Герой: Scream
Re: Нчинаещ..Малко въпросчета...
« Отговор #14 -: Август 24, 2013, 07:59:04 pm »
Благодаря ти за отговора...А сега разбрах че има анкета дали след евента да се връща Teleport Mastera та ако не го върнат как да ходим до други континенти? Освен да си намеря някой маг да ми направи портал...

Мага е бързият начин да се движиш между континентите и зоните. Ако не ти се търси маг всеки континет може да бъде достигнат по собствен начин, било то с дирижабъл, телепорт заложен в самата игра или кораб. Просто попитай тук или в играта когато нещо не ти е ясно, все ще се намери кой да ти обясни.
Успех.  :clover:
    

Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate!