Автор Тема: Съмнение за WPS.  (Прочетена 3751 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Woll

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 89
  • EVO Karma: 3
  • evo user
Съмнение за WPS.
« -: Юни 08, 2013, 02:17:41 pm »
Играчът Patricko се разкарва с 5/5 t10,5 hc и със зелено оръжие и някой друг зелен итем . Може да е донайтвал , но все пак го проверете .

Неактивен krastavica

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 183
  • EVO Karma: -38
Re: Съмнение за WPS.
« Отговор #1 -: Юни 08, 2013, 03:01:12 pm »
Я вижте и тоя Viperz, че се разкарва с всичко от дб 25хц

Един доста силен герой! (Jein)

Неактивен untaught

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1045
  • EVO Karma: 96
  • wow user
  • ISP: Vivacom
  • Герой: Volodq
Re: Съмнение за WPS.
« Отговор #2 -: Юни 08, 2013, 03:03:27 pm »
Я проверете и тоя Shteksi, че ми е съмнителен.


Неактивен wsczl1qq

  • Knight
  • *
  • Публикации: 13
  • EVO Karma: 1
  • wow user
Re: Съмнение за WPS.
« Отговор #3 -: Юни 08, 2013, 03:05:56 pm »

Неактивен n0Lan

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 699
  • EVO Karma: -75
  • Evo cyx
Re: Съмнение за WPS.
« Отговор #4 -: Юни 08, 2013, 03:20:18 pm »
пич,спри да пишеш за писенцето такива работи.От моя гилд е и лично гарантирам за този човек,че не е ползвал програми понеже и 2та итема съм му ги дал аз като бяхме на 25хц.Кое не можеш да разбереш,че вземаме хора от гилда които са на по 5.2 гс и ги водим на 25хц ли ?Това ли е причината да си мислиш,че използва програма за итеми ? :clover:
Трудното го правя веднага,за невъзможното ми трябва малко време

Неактивен wsczl1qq

  • Knight
  • *
  • Публикации: 13
  • EVO Karma: 1
  • wow user
Re: Съмнение за WPS.
« Отговор #5 -: Юни 08, 2013, 04:08:49 pm »
Щом са и дадени така може,иначе по принцип не върви 5gs pvp на 25hc нали така.Затова ми беше странно,някои хора 4акат с месеци за тия итеми а тя/той за няколко дена след 80лв,щом викаш че гарантираш значи сигурно е така.Айде със здраве и без лоши чувства.

Неактивен zeraful

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1506
  • EVO Karma: 56
  • Само забравените мечти са неосъществими! ;>
  • ISP: Blizoo
  • Герой: Scream
Re: Съмнение за WPS.
« Отговор #6 -: Юни 08, 2013, 04:20:00 pm »
noLan, никой не е длъжен да знае кво правите вие в гилдията, или всеки в която и да е друга гилдия. Всеки е свободен да докладва всеки, които му се стори подозрителен. Ако са ми верни спомените скоро и ти плака тука в една тема, че ти е баннат некъф герой, замесен в ползване на хак, така че твоята "гаранция" е леко казано нелепа. А и след като въпросният човек не е виновен, не виждам от какво да се притеснява, че ще бъде проверен.
Без лоши чувства, спрете да се правите на адвокати, след като някой е докладван и същият е чист, не виждам какво има да се притеснява, а админа сам може да прецени дали да провери въпросният човек или не.  :clover:
    

Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate!

Неактивен n0Lan

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 699
  • EVO Karma: -75
  • Evo cyx
Re: Съмнение за WPS.
« Отговор #7 -: Юни 08, 2013, 04:47:10 pm »
странно как се репортват герой на един и същ човек + подправени чатове и всевъзможни глупости,а като се има на предвид,че човека е един от основните спонсори,мисля,че някой хора му дължат извинение,но не вярвам да го получи.А колкото до моят герой,не се безпокой за него жив и здрав си е и си играя с него  :clover:

П.с:на мое място и ти би защитил човек от гилда си
« Последна редакция: Юни 08, 2013, 04:50:27 pm от n0Lan »
Трудното го правя веднага,за невъзможното ми трябва малко време

Неактивен zeraful

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1506
  • EVO Karma: 56
  • Само забравените мечти са неосъществими! ;>
  • ISP: Blizoo
  • Герой: Scream
Re: Съмнение за WPS.
« Отговор #8 -: Юни 08, 2013, 04:59:23 pm »
странно как се репортват герой на един и същ човек + подправени чатове и всевъзможни глупости,а като се има на предвид,че човека е един от основните спонсори,мисля,че някой хора му дължат извинение,но не вярвам да го получи.А колкото до моят герой,не се безпокой за него жив и здрав си е и си играя с него  :clover:

П.с:на мое място и ти би защитил човек от гилда си

И това, че е един от основните спонсори на сървъра какво променя нещата? Точно от там е проблема с докладването. Човек вижда герой, който не е виждал преди, облечен и го докладва. Той от къде да знае че е облечен с donate? Колкото до подправените логове - има си админ, нека той реши как да процедира с тези, който се опитаха да го излъжат с тези логове. Не ти се безпокоя за героя, хич даже и не ме интересува, просто ти дадох пример, как твоята дума общо взето нищо не значи, след като самият ти си бил, или все още си баннат за нещо, за което защитаваш въпросният човек. Или кво беше? "Аз имах програмката ама я ползвах в един друг сървър, за да видя как работи, а не тук". Хайде моля ти се, тези смешни оправдания може да са извинения за админа да ти махне бана, ако въобще го е направил, ама за мен и всички останали трезвомислещи хора, са повече от смешни.
Хайде да не разводняваме излишно темата и да не се правим на адвокати на този и онзи, уж всички сме равни и когато има доклад за някого то би било редно същият да бъде проверен, пък ако ще и да основния донатор на сървъра.
Пак казвам, нищо лично, нито го знам кой е този, нито пък ме интересува, ама преигравате.

п.с. в тази ситуация бих бил напълно спокоен, след като знам че човека от гилдията ми, има достатъчно акъл за да не ползва хакове.
    

Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate!

Неактивен Abrucci

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 703
  • EVO Karma: 24
  • Most Powerful
Re: Съмнение за WPS.
« Отговор #9 -: Юни 08, 2013, 07:10:54 pm »
ДС is alive  :lol:

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re: Съмнение за WPS.
« Отговор #10 -: Юни 15, 2013, 10:56:06 am »
Я проверете и тоя Shteksi, че ми е съмнителен.

Саморепортваш ли се вече ;)
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен untaught

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1045
  • EVO Karma: 96
  • wow user
  • ISP: Vivacom
  • Герой: Volodq
Re: Съмнение за WPS.
« Отговор #11 -: Юни 15, 2013, 11:12:25 am »
Саморепортваш ли се вече ;)
Тоя мръсния хакер!