Автор Тема: torment: Get Lost!  (Прочетена 1915 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен torment

  • Knight
  • *
  • Публикации: 44
  • EVO Karma: -19
  • wow бабанка
  • ISP: Megalan
  • Герой: torment
torment: Get Lost!
« -: Януари 22, 2013, 11:26:54 am »
Админ ли си какъв си , явно не се държиш като такъв ! Май забравяш , че ако аз гет лостна и всички други , които играят с мен сървъра ти ще остане без хора ? Или е практика да не се съобразявате въобще с играещите в него ? Явно не ти пука въобще какво се случва на него , за това половината неща не работят, постоянно има крашове , а да не говорим за pArty - та с алианси , от които всички деца се възползват да ходят да бият босове или да чакат с хеал на Гурабаши ?! Да ти кажа май ще послушам съвете ти и без тва сървара ти е загуба на време :)
от града на липите , поетите и красивите жени - за жалост в града на мръсотията , кучетата и ... др.

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re: torment: Get Lost!
« Отговор #1 -: Януари 22, 2013, 01:21:49 pm »
Търсиш под вола теле.

Get lost е израз, това че не ти е ясно какво съм имал предвид е за твоя сметка.
Да добавя само, че такива като теб с големи претенции ги срещам всеки ден и вече не ми правите впечатление.

Избери си един от двата начина:

Да приемеш моето "Get lost" като израз на добра воля от моя страна и да се стърпя за това, че не си спазил основно правило на сървъра. (Всеки играч, който се заяжда или показва неуважението си към администратор/GM в сървъра или форума, може да бъде изгонен от сървъра по всяко време без предупреждение или oбяснение.). В случая ти го нарушаваш с изказването си в този пост и в предишния.

Другия начин е да продължиш да си го търсиш и да си го намериш.

Успех с избора си.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database