Автор Тема: AFK в Battleground - FALL !!!  (Прочетена 11721 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен zeraful

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1506
  • EVO Karma: 56
  • Само забравените мечти са неосъществими! ;>
  • ISP: Blizoo
  • Герой: Scream
Re: AFK в Battleground - FALL !!!
« Отговор #15 -: Ноември 15, 2012, 09:51:15 pm »
Нищо, никога не съм Донетвал. Не съм Full Wrath set! Заяждаш ли се или просто нямаше какво друго да кажеш?
Това е секция с предложения, а не лафче. И защо забога оспамихте темата?
Ако някой не е съгласен, изказва си мнението и не се "храним".

След като съм цитирал поста на daylight, защо по дяволите, дори и за момент си помисли че става дума за теб и къде видя да съм споменавал, че ти си си донейтнал full wrath set?  А след като аз съм един от хората, които е съгласен с мнението ти и на няколко пъти го подкрепя, защо по дяволите реши, че се заяждам с теб?  :doh:

Seriously, чети...
    

Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate!

Неактивен daylight

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 130
  • EVO Karma: 37
Re: AFK в Battleground - FALL !!!
« Отговор #16 -: Ноември 16, 2012, 10:18:34 am »
Защото zeraful ти си от онези хора които след като прочетат нещо различно от това което мислят, започват да нареждат по форумите. Идеята е да се вземе някакво конструктивно и цялостно решение на проблема /не само афк/, а не след всеки пост да чета за личното ти отношение към един или друг играч - кой с какво облечен и по какъв начин.
Напълно резонно в темата поставям въпроса - какво ще се прави с онези играчи които не са афк, но се занимават с всичко друго, само не и с това за което са влезли. Дали ще е афк, или ще си говори с някой е все тази.
Питам - възможно ли е да се постави ограничение за влизане в бг под определени геър точки /напр. 4000/. Този въпрос го поставям за да се ограничи надмощието на едната фракция над другата. Батълграундите са интересни когато става мелето, а не когато едните фармят над гроба на другите /които съответно не се вземат от спирит'а/.

Неактивен BulgarianSS

  • EVOWOW Fan
  • Challenger
  • *
  • Публикации: 2655
  • EVO Karma: -87
  • Искам да стигна -1000 репутация !
    • Star Gate of EvO
  • ISP: Pernik Lan
  • Side: For The Horde
  • Герой: Skins
Re: AFK в Battleground - FALL !!!
« Отговор #17 -: Ноември 16, 2012, 10:33:54 am »
Глупости-защо искате различни ограничения от тези,които Близард са сложили?
Какъв ти GS cap,сложим ли нещо такова,считай пристигането на нови хора за обречено. За да е по-интересно на "х" хора,които не могат да преживеят една или две загуби ще закопаете сървъра.
Предложението ми е следното-който не може да понесе загубата на някоe BG,може да мине през Перник за да му осигуря средство,с което да си среже вените.
"Stay Foolish, Stay Hungry"

Неактивен zeraful

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1506
  • EVO Karma: 56
  • Само забравените мечти са неосъществими! ;>
  • ISP: Blizoo
  • Герой: Scream
Re: AFK в Battleground - FALL !!!
« Отговор #18 -: Ноември 16, 2012, 10:39:07 am »
Защото zeraful ти си от онези хора които след като прочетат нещо различно от това което мислят, започват да нареждат по форумите. Идеята е да се вземе някакво конструктивно и цялостно решение на проблема /не само афк/, а не след всеки пост да чета за личното ти отношение към един или друг играч - кой с какво облечен и по какъв начин.
Напълно резонно в темата поставям въпроса - какво ще се прави с онези играчи които не са афк, но се занимават с всичко друго, само не и с това за което са влезли. Дали ще е афк, или ще си говори с някой е все тази.
Питам - възможно ли е да се постави ограничение за влизане в бг под определени геър точки /напр. 4000/. Този въпрос го поставям за да се ограничи надмощието на едната фракция над другата. Батълграундите са интересни когато става мелето, а не когато едните фармят над гроба на другите /които съответно не се вземат от спирит'а/.

Съжалявам ако приемаш начина ми на изразяване като нареждане, но предполагам това се дължи ба една друга тема за един бъгав талант, която ти в прие твърде лично, но както и да е. Това че израЗявам мнение и го защитавам не знам защо го приемаш като хранене, но щом си казал, нямам намерение да споря.
Съгласен съм, че мелето е интересно а фарменето - не, но не мисля че е честно да се ограничават новите герой по този начин, защото тогава липсата на бг-, та която и сега се усеща, тогава ще стане в пъти по-осезаема. Да не говорим че за един пвп играч бг-тата са началната отправна точка за събиране на гиър. Едва ли пвп играч ще тръгне да прави арени за сет поне без furious сет, който за пвп играч идва точно от бг-тата. С това ограничение ще им отнемем началото и единственият вариант които остава е да си правят онър с мейна и да го прехвърлят на алта, но ако това е първи герой кво правим? Няма да ти давам и пример с хора който по една или друга причина седят по два три месеца на 3к ГС, което при едно ограничение значи да не стъпят в бг.Както казах в предния си пост - като не искаш зелени играчи, пишеш с party.
Знаеш ли общо взето ми е все тая, аз когато играя редовно си репортвам away хората, просто гледаш нещата от твоята камбанария и не се замисляш за новите герой, защото съм сигурен че ако героя ти беше на 2 седмици, със все още синички предмети, дори и за момент нямаше да си помислиш да предложиш такова нещо :)
« Последна редакция: Ноември 16, 2012, 10:46:40 am от zeraful »
    

Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate!

Problem

  • Гост
Re: AFK в Battleground - FALL !!!
« Отговор #19 -: Ноември 16, 2012, 10:47:05 am »
Надмощие ли ???? Дай да се сложи тогава и забрана да имаш повече от 3 хийлъра на батълграунд ? Че в последно време редовния номер на алианса е да има повече хийлъри, отколкото дпс-та  :clover:

Неактивен devistator

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 237
  • EVO Karma: 37
Re: AFK в Battleground - FALL !!!
« Отговор #20 -: Ноември 16, 2012, 11:18:13 am »
 Пичове, не е въпрос на ГС, дори хората с повече от вече споменатата статистика киснат АФК. Доста от прехвалените типове се крият не по-малко от тези, които нямат сносно снаряжение /мога да дам брутални примери/. А и не е редно да дискриминираме така. Тук става въпрос за съвсем друго нещо, за което /и пред което/ ГС не играе роля.
 Що се отнася до хеала на алитата, да са живи и здрави, а и иначе как бихме видели в играта разни страни и епизодични герой, ако не с 5 хеала и лек донате, та това е единствения начин да пишат БГ и изобщо да си излезнат от черупката.

Неактивен n0Lan

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 699
  • EVO Karma: -75
  • Evo cyx
Re: AFK в Battleground - FALL !!!
« Отговор #21 -: Ноември 16, 2012, 06:53:50 pm »
Надмощие ли ???? Дай да се сложи тогава и забрана да имаш повече от 3 хийлъра на батълграунд ? Че в последно време редовния номер на алианса е да има повече хийлъри, отколкото дпс-та  :clover:
всеки влиза с каквото може...това,че са се паднали 3 хела и 1 дпс в бг формат 4 алианса на 2,3 ходри не означава,че влизат само хелари.А и какъв е проблема не мога да разбера,това  че вие нямате хелари и не ви се играе с хлар си е ваш проблем
Трудното го правя веднага,за невъзможното ми трябва малко време

Неактивен DespiseTheWorld

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 210
  • EVO Karma: -4
  • evo user
Re: AFK в Battleground - FALL !!!
« Отговор #22 -: Ноември 16, 2012, 08:01:55 pm »
Пичове, не е въпрос на ГС, дори хората с повече от вече споменатата статистика киснат АФК. Доста от прехвалените типове се крият не по-малко от тези, които нямат сносно снаряжение /мога да дам брутални примери/. А и не е редно да дискриминираме така. Тук става въпрос за съвсем друго нещо, за което /и пред което/ ГС не играе роля.
 Що се отнася до хеала на алитата, да са живи и здрави, а и иначе как бихме видели в играта разни страни и епизодични герой, ако не с 5 хеала и лек донате, та това е единствения начин да пишат БГ и изобщо да си излезнат от черупката.

Мозъка пред всичко. УЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙ  :freak:
Забрана за хийлъри в BG е добра идея, като изключим, че е тъпа и няма как да се направи.

P.S: Тия дето се крият зад хийлъри, бля бля. КОЙ ГО КАЗВА   :smart:. Хората ги е страх да влязат без хийлъри понеже ще им избият зъбите и ще плащат за виртуален зъболекар.
« Последна редакция: Ноември 16, 2012, 08:04:25 pm от DespiseTheWorld »

Неактивен koiska6ve

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 69
  • EVO Karma: -14
  • wow user
  • Герой: Regenity
Re: AFK в Battleground - FALL !!!
« Отговор #23 -: Ноември 16, 2012, 09:57:36 pm »
Ако влизат хора над 4к ГС тогава Хептен Алиансите нямаме шанс за победа защото в момента бием хордите заради някой негиърнати пичове каде влизат :Д:Д

Неактивен DespiseTheWorld

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 210
  • EVO Karma: -4
  • evo user
Re: AFK в Battleground - FALL !!!
« Отговор #24 -: Ноември 16, 2012, 11:32:02 pm »
Мозък #2.

Неактивен devistator

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 237
  • EVO Karma: 37
Re: AFK в Battleground - FALL !!!
« Отговор #25 -: Ноември 16, 2012, 11:32:39 pm »
Мозъка пред всичко. УЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙ  :freak:
Забрана за хийлъри в BG е добра идея, като изключим, че е тъпа и няма как да се направи.

P.S: Тия дето се крият зад хийлъри, бля бля. КОЙ ГО КАЗВА   :smart:. Хората ги е страх да влязат без хийлъри понеже ще им избият зъбите и ще плащат за виртуален зъболекар.

Не знам точно какъв УЙ търсиш, но който търси намира, потърпи малко и ще дойде и УЯ да те радва  :doh:. Кой казва какво? Е така е, ти пишеш сам на рандом, както повечето хора, а изобщо кой те брой тебе за нещо, та се чувстваш засегнат от написаното от мен, анонимник си беше, анонимник си остана.

Неактивен Mitaka_Power

  • Knight
  • *
  • Публикации: 17
  • EVO Karma: -9
  • ISP: Speedy-net
  • Герой: Nortox,Gallardo
Re: AFK в Battleground - FALL !!!
« Отговор #26 -: Ноември 16, 2012, 11:32:55 pm »
Ако влизат хора над 4к ГС тогава Хептен Алиансите нямаме шанс за победа защото в момента бием хордите заради някой негиърнати пичове каде влизат :Д:Д

Разбрах те .  :freak: :freak: :freak:
Велик е не онзи, който никога не пада, а този, който винаги се изправя.

Неактивен DespiseTheWorld

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 210
  • EVO Karma: -4
  • evo user
Re: AFK в Battleground - FALL !!!
« Отговор #27 -: Ноември 16, 2012, 11:36:12 pm »
Не знам точно какъв УЙ търсиш, но който търси намира, потърпи малко и ще дойде и УЯ да те радва  :doh:. Кой казва какво? Е така е, ти пишеш сам на рандом, както повечето хора, а изобщо кой те брой тебе за нещо, та се чувстваш засегнат от написаното от мен, анонимник си беше, анонимник си остана.

Най-тъпия беше, но не си остана, стана по-тъп.
Не се мисли за кой знае какво и не си мисли, че се засягам от теб, ти с никаквец, личи си от начина по който пишеш, играеш и говориш зад гърба на хората, въпреки че вече си на възраст, в която се счита, че трябва да си малко по - умен и съобразителен, но уви ти не си.
Продължавай да се хващаш, кеф ми е да видя до къде ще стигнем във форума, докато не затворят темата.

Неактивен devistator

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 237
  • EVO Karma: 37
Re: AFK в Battleground - FALL !!!
« Отговор #28 -: Ноември 16, 2012, 11:45:39 pm »
Най-тъпия беше, но не си остана, стана по-тъп.
Не се мисли за кой знае какво и не си мисли, че се засягам от теб, ти с никаквец, личи си от начина по който пишеш, играеш и говориш зад гърба на хората, въпреки че вече си на възраст, в която се счита, че трябва да си малко по - умен и съобразителен, но уви ти не си.
Продължавай да се хващаш, кеф ми е да видя до къде ще стигнем във форума, докато не затворят темата.

Охохохохохохо, ама ти си тръгнал да се заяждаш на лична основа ли бе, Громчо.Зад гърба? Че аз ти казах що за боклук си още, като ми броеше киловете и твърдеше, че не са истина. Тогава, ако не помниш, ти казах отчетливо какво мисля за теб и го казах първо на теб, а ти точно, не си дорасъл да даваш оценки на другите хора, нито психически, нито умствено. Лафовете с хващането ги дрънкай на тези, които са ти на нивото. Дам, личи си кой, как и какво пише. С тази ефтина, женска злоба няма да стигнеш до нищо хубаво.
Преди да правиш забележки, погледни както си сътворил. Примитивна душичка, прави се на интересен кооооооооооооооооолкооото искаш и както беше спомената в една стара тема за теб и поредните ти душевни проблеми, които рецидивират доста често в този форум, вземи излезни малко и подишай малко чист въздух, че тая игра много на сериозно я взимаш.

Неактивен DespiseTheWorld

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 210
  • EVO Karma: -4
  • evo user
Re: AFK в Battleground - FALL !!!
« Отговор #29 -: Ноември 17, 2012, 12:13:18 am »
Охохохохохохо, ама ти си тръгнал да се заяждаш на лична основа ли бе, Громчо.Зад гърба? Че аз ти казах що за боклук си още, като ми броеше киловете и твърдеше, че не са истина. Тогава, ако не помниш, ти казах отчетливо какво мисля за теб и го казах първо на теб, а ти точно, не си дорасъл да даваш оценки на другите хора, нито психически, нито умствено. Лафовете с хващането ги дрънкай на тези, които са ти на нивото. Дам, личи си кой, как и какво пише. С тази ефтина, женска злоба няма да стигнеш до нищо хубаво.
Преди да правиш забележки, погледни както си сътворил. Примитивна душичка, прави се на интересен кооооооооооооооооолкооото искаш и както беше спомената в една стара тема за теб и поредните ти душевни проблеми, които рецидивират доста често в този форум, вземи излезни малко и подишай малко чист въздух, че тая игра много на сериозно я взимаш.

И ето отново, доста бърз отговор за човек, който казва на мен да изляза навън.. Погледни себе си, не ми давай съвети на мен, не ми трябват, ти се нуждаеш от тях.
Не съм дорасъл?!?!?! А ти си дорасъл така ли? Хахахах, не показваш нищо зряло мой човек, държиш се по - ниско, отколкото някога съм очаквал.
Говориш за нивото ми??!?!  Боже мой... Нямаш си на идея колко над твоето ниво съм (макар, че да съм над твоето ниво не е трудно). Над твоето ниво съм, както във играта (там съм доста над твоето ниво :)), така и във личния (real life).
Точно от теб не очаквам да говориш за личен живот и за "излизане малко на вън, на въздух" - на това мога да кажа само, отново - "Кой го каза".
И не, нямам злоба към теб, нямам причина да проявявам злоба към теб, знам какво представляваш тук и съм много сигурен какъв си отвън.
Причината поради, която можеш да си мислиш, че проявявам тази така наречена "злоба" към теб е проста - Дръж се с другите, както те се държат с теб - след като ти се държиш с мен грубо, получаваш същото.

П:С - Нямаше как да не добавя това, защото ми стана малко смешно:
Опитваш се да кажеш, че аз взимам играта на сериозно и трябва да "изляза навън". Само да те попитам, какъв човек трябва да си, за да помниш нещо, което е станало преди повече от година и половина в една игра?!
Някога съм ти казал еди какво си, бравоо помни какво съм ти казал някога. помни го колкото искаш. Фактът е, че след като ти го казах осъзнах, че говоря глупости и ти се извиних, това го помня. Извиних се и спрях да се занимавам с теб, очаквах същото от теб, защото те мислех за зрял човек, но съм грешал. От няколко месеца насам непрекъснато когато вляза някой приятел ми казва как си ме обиждал по различни начини, влизам на BG играя си съвсем спокойно, без да казвам нищо, и ми казват, че си започнал да ме наричаш неудачник и тем подобни...
Мисълта ми е, че не мога да кажа, че си зрял, след като аз престанах да се занимавам, а ти продължаваш да ме обиждаш без да ти правя нищо(до сега, сега предполагам имаш причина да ме обиждаш, Laaawl).Примерът е - през цялото време не съм те харесвал, но от момента, в който се скарахме, не съм говорил простотий за теб. Знам, че ще напишеш нещо след поста ми  и знам точно как ще е оформено, не мога да се изненадам от теб вече, така че да видим, давай  :freak:
« Последна редакция: Ноември 17, 2012, 12:14:49 am от DespiseTheWorld »