Автор Тема: Абсурден Бан.  (Прочетена 8482 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен sweetboy168

  • Knight
  • *
  • Публикации: 47
  • EVO Karma: -5
  • wow user
  • Side: For The Horde
Re: Абсурден Бан.
« Отговор #30 -: Ноември 14, 2012, 08:06:56 am »
Бъгав бос който няма как по др начин да се бие, а е пуснат. А Камелот защо е бан и то толкова тежък май май аршинът не е еднакъв за всички ;)

п.п Предлагам кат се реснат ID-тата лично Володя да дойде да изтанки Келесет и да затвори устите на нас невежите :)

Неактивен n0Lan

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 699
  • EVO Karma: -75
  • Evo cyx
Re: Абсурден Бан.
« Отговор #31 -: Ноември 14, 2012, 08:26:06 am »
единствения бъгав бос в ицц си остава синдрагоса,а що се отнася за принцовете одавна си работят,просто ви е по лесно да си ги бъгнете в стената и да си биете останалите 2 боса.Бихте ли ми обяснили какво толкова не им работи като на 10н и 10 hc,от 3 месеца нашата гилдия не е бъгвала келесет и сме си ги убивали всички босове без да бъгваме който и да било.А що се отнася за камелот,алчността му да има Shadowmoorne му докара това наказание,както каза Алейн има още абонати за дългосрочна почивка  :clover:
Трудното го правя веднага,за невъзможното ми трябва малко време

Неактивен Rumba

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 413
  • EVO Karma: -35
  • Love is a dream it is for dreamers. I am a realist
Re: Абсурден Бан.
« Отговор #32 -: Ноември 14, 2012, 09:52:23 am »
единствения бъгав бос в ицц си остава синдрагоса,а що се отнася за принцовете одавна си работят,просто ви е по лесно да си ги бъгнете в стената и да си биете останалите 2 боса.Бихте ли ми обяснили какво толкова не им работи като на 10н и 10 hc,от 3 месеца нашата гилдия не е бъгвала келесет и сме си ги убивали всички босове без да бъгваме който и да било.А що се отнася за камелот,алчността му да има Shadowmoorne му докара това наказание,както каза Алейн има още абонати за дългосрочна почивка  :clover:

Той траша грам не работи ти ми разправяш за босовете, че работели  :freak: нищо ще се направя, че ти вярвам. :clover:

Неактивен BulgarianSS

  • EVOWOW Fan
  • Challenger
  • *
  • Публикации: 2655
  • EVO Karma: -87
  • Искам да стигна -1000 репутация !
    • Star Gate of EvO
  • ISP: Pernik Lan
  • Side: For The Horde
  • Герой: Skins
Re: Абсурден Бан.
« Отговор #33 -: Ноември 14, 2012, 09:58:07 am »
Бъгав бос който няма как по др начин да се бие, а е пуснат. А Камелот защо е бан и то толкова тежък май май аршинът не е еднакъв за всички ;)

п.п Предлагам кат се реснат ID-тата лично Володя да дойде да изтанки Келесет и да затвори устите на нас невежите :)
Затвори си ти устата,ако не знаете как се бият си е само ваш проблем.
Има достатъчно клипове,които сме направили с гилда,така че не знам защо трябва да ти доказва нещо.
"Stay Foolish, Stay Hungry"

untaught

  • Гост
Re: Абсурден Бан.
« Отговор #34 -: Ноември 14, 2012, 11:51:54 am »
Бъгав бос който няма как по др начин да се бие, а е пуснат. А Камелот защо е бан и то толкова тежък май май аршинът не е еднакъв за всички ;)

п.п Предлагам кат се реснат ID-тата лично Володя да дойде да изтанки Келесет и да затвори устите на нас невежите :)
Прекалено ти е лошо, за да ти се вързвам на глупостите. Спрял съм да играя и влизам, за да оправя каквото мога и да "зарадвам" някой от вас "невежите". Може да питаш Frozen как става, защото преди 2-3 дена го засякох и се справи чудесно. Явно само той знае за какво става дума от останалите "танкове" тук. :doh:

Неактивен sweetboy168

  • Knight
  • *
  • Публикации: 47
  • EVO Karma: -5
  • wow user
  • Side: For The Horde
Re: Абсурден Бан.
« Отговор #35 -: Ноември 14, 2012, 06:02:12 pm »
Прекалено ти е лошо, за да ти се вързвам на глупостите. Спрял съм да играя и влизам, за да оправя каквото мога и да "зарадвам" някой от вас "невежите". Може да питаш Frozen как става, защото преди 2-3 дена го засякох и се справи чудесно. Явно само той знае за какво става дума от останалите "танкове" тук. :doh:
Странно, но по някаква случайност Фроузен беше с нас и пак странно но факт той самия изказа мнение, че не работят като хората, но както и да е минало заминало. Отправих предизвикателство, което не бе прието - шанс.
BulgarianSS, когато започнеш да играеш редовно и си запознат с моментното състояние на сървъра тогава давай акъл. За да говорим значи сме пробвали по правилния начин.

Неактивен zeraful

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1506
  • EVO Karma: 56
  • Само забравените мечти са неосъществими! ;>
  • ISP: Blizoo
  • Герой: Scream
Re: Абсурден Бан.
« Отговор #36 -: Ноември 14, 2012, 06:19:37 pm »
Отправих предизвикателство, което не бе прието - шанс.




Прекалено много се вживяваш ;>
    

Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate!

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re: Абсурден Бан.
« Отговор #37 -: Ноември 14, 2012, 08:53:33 pm »
Темата е изчерпана.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Problem

  • Гост
Re: Абсурден Бан.
« Отговор #38 -: Ноември 15, 2012, 01:28:50 am »
Какво става тука е, едните бъгват с помощта на ГМ, другите с некви програми, мноо съм назад с материала. Но по темата - от Dread Knights явно пак сте се провинили, но ми е чудно какви мерки взехте срещу 13-те маняка, дет стигнаха Лича на херойк 10, чудно ми е как са минали Синдра, и тем подобни въпроса ?

Неактивен n0Lan

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 699
  • EVO Karma: -75
  • Evo cyx
Re: Абсурден Бан.
« Отговор #39 -: Ноември 15, 2012, 09:17:34 am »
Какво става тука е, едните бъгват с помощта на ГМ, другите с некви програми, мноо съм назад с материала. Но по темата - от Dread Knights явно пак сте се провинили, но ми е чудно какви мерки взехте срещу 13-те маняка, дет стигнаха Лича на херойк 10, чудно ми е как са минали Синдра, и тем подобни въпроса ?
Дидо,вашата гилдия само ще си мечтае да види лича на 10hc и стига heatva ами направи нещо друго освен да се правиш на велик.Между другото какво стана нали щеше да караш алейн да изтрие героя на Фрозан ? нещо не ти се получи,май само знаеш да приказваш и да,наказаха нашия гилд за това,че бяха повече хора  и пак лошо си осведомен бяха  12 не 13,пък синдрагоса как  си я бием само ние си знаем,като разбереш успех,това,че вие не можете да си я убиете не е мой проблем ОПРАВЯЙТЕ СЕ  :excl:
Трудното го правя веднага,за невъзможното ми трябва малко време

Неактивен zeraful

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1506
  • EVO Karma: 56
  • Само забравените мечти са неосъществими! ;>
  • ISP: Blizoo
  • Герой: Scream
Re: Абсурден Бан.
« Отговор #40 -: Ноември 15, 2012, 09:55:17 am »
От мрънкане и оплакване минаваме на хейтване и мерене на виртуално его.

    

Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate!

Problem

  • Гост
Re: Абсурден Бан.
« Отговор #41 -: Ноември 15, 2012, 01:22:35 pm »
Не сме решили, не сме се пробвали, има време за всичко, лично аз предпочитам да си уча и да не се задължавам да постигам нещо ново. А ако ще се опитваме да стигнем до там, то ще е с 10 човека, не 12  :clover:

П.С. Аз не хейтвам маняк, само зададох въпрос ^^.

Неактивен HuckGoblin

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 556
  • EVO Karma: 19
  • Истината е в бирата !!!
  • ISP: Optisprint
  • Side: For The Alliance
Re: Абсурден Бан.
« Отговор #42 -: Ноември 17, 2012, 01:57:49 pm »
Не сме решили, не сме се пробвали, има време за всичко, лично аз предпочитам да си уча и да не се задължавам да постигам нещо ново. А ако ще се опитваме да стигнем до там, то ще е с 10 човека, не 12  :clover:

П.С. Аз не хейтвам маняк, само зададох въпрос ^^.
Или 40 , Invasion style FTW lol
Huckgoblin <ActOfWar> Tbc <HAKUNA.MATATA !!!>
Goblinn <ActOfWar> Dk - цветарка
Huck <ActOfWar> Shaman - <фен на OPEL , AMD & LEVSKI>