Автор Тема: Относно вотинг точките  (Прочетена 28294 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Advanced

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 52
  • EVO Karma: -3
  • Зарибен ;д
  • Side: For The Horde
  • Герой: Advanced
Относно вотинг точките
« -: Май 14, 2012, 03:10:08 pm »
Здравейте! Искам да питам нещо относно вотинг точките.Защо сега са намалени на 11 и оттях само 8 точки излизат?Преди ми отнемаше по-малко време,а сега трябва да влизам в сайтовете да търся нашия сайт и чак тогава да отбележа точката..Моля да ми се обясни това,защото сега времето за което ще гласувам е в рамките на 5-10 мин!Три от сайтовете не бачкат. Пиша това,защото ме е грижа кога ще събера тези точки и да взема фроските .. Предлагам да се върнат старите сайтове които даваха по 2 точки и общо се събираха 15.Благодаря предварително! 

P.p. Ако съм се заблудил,осведомете ме! Поздрави!


 


Неактивен sweetboy168

  • Knight
  • *
  • Публикации: 47
  • EVO Karma: -5
  • wow user
  • Side: For The Horde
Re: Относно вотинг точките
« Отговор #1 -: Май 14, 2012, 03:30:14 pm »
Хаха..така си и знаех. Предишната система пич си беше същата. Обяснявам! Всеки цъка на картинката получава си две точки от съответния сайт и тва е. Реално глас за ево се дава когато отвориш линка на ево в съответната класация. Ето защо няма как да се върне старата система, защото реално мнозинството ги интересува да си получат ВТ и това е. Новата система те задължава да гласуваш за да си заслужиш въпросните точки. Но да прав си на мен също ми отчете по малко точки отколкото трябва..може би има няква мешаница на IP та отделно в един сайт (последния) не ми разреши да гласувам. Друг проблем на който трябва да се обърне внимание е че от известно време сайта не може да се отваря от мобилни устройства.

untaught

  • Гост

Неактивен Advanced

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 52
  • EVO Karma: -3
  • Зарибен ;д
  • Side: For The Horde
  • Герой: Advanced
Re: Относно вотинг точките
« Отговор #3 -: Май 14, 2012, 03:35:21 pm »
Здравейте! Искам да питам нещо относно вотинг точките.Защо сега са намалени на 11 и оттях само 8 точки излизат?Преди ми отнемаше по-малко време,а сега трябва да влизам в сайтовете да търся нашия сайт и чак тогава да отбележа точката..Моля да ми се обясни това,защото сега времето за което ще гласувам е в рамките на 5-10 мин!Три от сайтовете не бачкат. Пиша това,защото ме е грижа кога ще събера тези точки и да взема фроските .. Предлагам да се върнат старите сайтове които даваха по 2 точки и общо се събираха 15.Благодаря предварително! 

P.p. Ако съм се заблудил,осведомете ме! Поздрави!

Въпроса ми е,че сега дава общо 11 точки,а не 15..Благодаря ти за бързия отговор.

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re: Относно вотинг точките
« Отговор #4 -: Май 14, 2012, 04:08:44 pm »
13 са, махнах 2 от сайтовете понеже не работеха с нашата вотинг система.

забележи че някои от сайтовете можеш да гласуваш на 12 часа не на 24.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен Advanced

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 52
  • EVO Karma: -3
  • Зарибен ;д
  • Side: For The Horde
  • Герой: Advanced
Re: Относно вотинг точките
« Отговор #5 -: Май 14, 2012, 05:47:46 pm »
Добре бе чоек аз виждам като цъкна на гласувайте само 11 сайта х1 вотинг точки за тях.И дори три от тях не работят!Кога ще получа нужния брой вотинг точки за 10 фроски за да си взема item ? Това супер много ме забавя и моля да се вземат някакви мерки.


untaught

  • Гост
Re: Относно вотинг точките
« Отговор #6 -: Май 14, 2012, 05:49:08 pm »
Не хвана ли, че в 2 се гласува на 12 часа, а не на 24.

Неактивен Advanced

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 52
  • EVO Karma: -3
  • Зарибен ;д
  • Side: For The Horde
  • Герой: Advanced
Re: Относно вотинг точките
« Отговор #7 -: Май 14, 2012, 05:59:16 pm »
Хич не ме интересува,че са на 12 часа .. Това изобщо не ми помага и само ме карате да се изнервям и няма да се сдобия с никакъв item!Нямам възможност да вися на компа цял ден,а и също,че на едно гласуване (за всички .. толкова имам възможност) ми дава общо 11 точки което не ме радва.Моля да ме разберете.Знам,че заради 1 човек не ви се занимава,но това е положението и аз ще си остана необлечен.

untaught

  • Гост
Re: Относно вотинг точките
« Отговор #8 -: Май 14, 2012, 06:01:03 pm »
Имаш магазин с vote и си недоволен. Уникален типаж!  :woot:

Неактивен Advanced

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 52
  • EVO Karma: -3
  • Зарибен ;д
  • Side: For The Horde
  • Герой: Advanced
Re: Относно вотинг точките
« Отговор #9 -: Май 14, 2012, 06:10:12 pm »
Явно не си разбрал моята работа! Трябват ми яко вотинг точки,за да си взимам от магазина фроски!Това не го ли осмисли..Особено ся кат са се бъгнали трите сайта с 8 вотинг закъде? Влез в моето положение да разбереш каква е напрегната ситyaцията.


Неактивен zeraful

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1506
  • EVO Karma: 56
  • Само забравените мечти са неосъществими! ;>
  • ISP: Blizoo
  • Герой: Scream
Re: Относно вотинг точките
« Отговор #10 -: Май 14, 2012, 06:28:33 pm »
Фрост емблемите, във вотинг магазина, са замислени да са с такава цена, че да не си струва да се купуват само от там за да си вземеш даден предмет. Направени са на такава цена, че да си прежалиш вотинг точките и да си купиш 2-4, макс 6 фростки, които не ти достигат за даден предмет. А не да чакаш само на гласуването за да си събереш фрост емблеми.

п.с. И чак да е напрегната ситуацията заради някакви си игра... хайде сега... ;>
    

Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate!

Неактивен Advanced

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 52
  • EVO Karma: -3
  • Зарибен ;д
  • Side: For The Horde
  • Герой: Advanced
Re: Относно вотинг точките
« Отговор #11 -: Май 14, 2012, 06:35:05 pm »
Е аз искам поне 8 емблеми ... Хайде заключвайте,защото ми писна да се разправям.Много тъпо стана така с тия точки ама ко да се прай..

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re: Относно вотинг точките
« Отговор #12 -: Май 14, 2012, 06:47:48 pm »
Кое му е тъпото?

Интерено ми е знаеш ли причината да имаме вотинг система?
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен Advanced

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 52
  • EVO Karma: -3
  • Зарибен ;д
  • Side: For The Horde
  • Герой: Advanced
Re: Относно вотинг точките
« Отговор #13 -: Май 16, 2012, 01:22:03 pm »
Поне ще оправите ли трите сайта които не работят,за да дават максималния брой вотинг .. (11)  :clover:

Неактивен Bl1zAlkA7a

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1427
  • EVO Karma: -39
  • Side: For The Horde
  • Герой: Puhcho
Re: Относно вотинг точките
« Отговор #14 -: Май 17, 2012, 12:50:13 am »
Кое не работи? При мен абсолютно всичко си работи :freak: