Автор Тема: Проблем при Pit of Saron  (Прочетена 2092 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Deyan86

  • Knight
  • *
  • Публикации: 6
  • EVO Karma: 0
  • evo user
Проблем при Pit of Saron
« -: Март 13, 2012, 09:34:26 pm »
Привет, не съм сигурен дали тук трябва да се обърна, но не съм много наясно. Днес изникна следния проблем - на 10.03 минах The Forge of Souls(имам дадени achievement points за което), което е нужно до колкото знам за преминаването и на Pit of Saron, но днес когато пробвах да влезна не ме пусна във инса. Понеже от скоро съм 80 лвл не съм мн на ясно, но и други също не можаха да разберат какво става. Надявам се някой администратор да провери ако може. Героя се казва Vuna.
Мерси предварително :)

Неактивен nettshow

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 682
  • EVO Karma: -16
Re: Проблем при Pit of Saron
« Отговор #1 -: Март 13, 2012, 11:23:16 pm »
Привет, не съм сигурен дали тук трябва да се обърна, но не съм много наясно. Днес изникна следния проблем - на 10.03 минах The Forge of Souls(имам дадени achievement points за което), което е нужно до колкото знам за преминаването и на Pit of Saron, но днес когато пробвах да влезна не ме пусна във инса. Понеже от скоро съм 80 лвл не съм мн на ясно, но и други също не можаха да разберат какво става. Надявам се някой администратор да провери ако може. Героя се казва Vuna.
Мерси предварително :)
Минал си инса добре, а изпълни ли мисията ?

Неактивен Anomander

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 208
  • EVO Karma: 18
  • mitsubishi evo user
  • Side: For The Horde
  • Герой: Raest
Re: Проблем при Pit of Saron
« Отговор #2 -: Март 14, 2012, 12:09:15 pm »
 В началото на ФоС, от Силванас започва един куест, който приключва с убиването на последния бос. Там тя се появява отново и трябва да върнеш куеста. Минаването на този куест е изискването за ПоС.

Неактивен Deyan86

  • Knight
  • *
  • Публикации: 6
  • EVO Karma: 0
  • evo user
Re: Проблем при Pit of Saron
« Отговор #3 -: Март 14, 2012, 09:25:16 pm »
Да, това ще е "великия" проблем. От бързане и незнание съм напуснал партито прибързано. Мерси за бързите отговори  :up: :clover: