Автор Тема: Event: Faction Champions - ЗАПИСВАНЕ на PvE отбори  (Прочетена 23335 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Problem

  • Гост
Re: Event: Faction Champions - ЗАПИСВАНЕ на PvE отбори
« Отговор #135 -: Март 15, 2011, 12:17:11 pm »
видяхме 1 рунд какво стана, имахме лос, всички почнахме от равен терен, беше хубаво меле, даже ме вкараха във водата от феар  :lol:, но тогава се ползваше всичко, разждане на шамани, дигане от друид, аз даже дигнах миранда със ножката , и по погрешка дисармнах калориа и се извиних, но нищо не стана, остана си на пълно хп , за кво беше нужен целия този цирк да обясняват как дисарма сваллял на 1 ХП е WTF ????

Неактивен looser92

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 151
  • EVO Karma: -19
  • evo user
Re: Event: Faction Champions - ЗАПИСВАНЕ на PvE отбори
« Отговор #136 -: Март 15, 2011, 12:51:05 pm »
Ей HUCK може ли да пазиш хилар без да има дисарм и без да има ЛОС по платформата е фани помисли ние сме им на по 2-3 хита а вие сте по 700к даже на нас ни забраниха Lay on hands а при вас Jericho го ползва и напълни Frozen и после ГМ каза следното "1 LOH какво от това"! помислете по този отговор добера много ясно се изказа на 2 поредни коментара мисля че трябва да върнете 2-3 страници назад и да видите неговия коментар .. !

Неактивен Requiem_1

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2815
  • EVO Karma: 0
  • I was born an original I dont intend to die a copy
Re: Event: Faction Champions - ЗАПИСВАНЕ на PvE отбори
« Отговор #137 -: Март 15, 2011, 01:02:12 pm »
Проблем, само ще изчакам да влезеш в арена с някой който дисармва и ще ти дам 5М хп. После ще ти се посмея малко  :clover:
Алианс отбора имаш доста повече забрани от вас. Не можеха да ползват бъфове които дават статове и увеличават дмг-а ... не можеха да ползват марка ( за резистънс и армор) , любимия ви фроузън не можеше да ползва щита си ... защо ли ... защото когато промениш на някого ХП-то всякаква промена в стамината го оставя на минимална кръв ... но кухите лейки на главите ви не го разбраха.
Разликата в двата кръга беше минимална ... вие ги превъзжхожде числено повече от 2 пъти и имахте огромни шансове да ги избиете.
До сега на никой ивент, представляващ бой между отбори не съм виждал рескане (освен от друид) .. а забележката ми не беше за друид.
Обдите на 4-5 човека които понесох онази вечер за сега ги оставям без последица , но при най-малкото нарушение си запазвам правото да ви налагам максимално наказание :)
Ивенти от този тип нямам намерение да провеждам скоро ... и недоволните от отбора , няма смисъл да заплашвате че няма да стъпите повече на ивент. Катаклизъм идва и пак ще има 10 неработещи инстанции и ще искате награди от ивенти , но няма да бъдете допускани до никаква дейности които организирам.
Ако организирам нещо в скоро време ще е за фракциите по отделно.