Автор Тема: Event: Faction Champions - ЗАПИСВАНЕ на PvE отбори  (Прочетена 23337 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Requiem_1

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2815
  • EVO Karma: 0
  • I was born an original I dont intend to die a copy
Event: Faction Champions - ЗАПИСВАНЕ на PvE отбори
« -: Февруари 08, 2011, 10:11:49 pm »
Ето я и темата за участие във финалната част на ивента ни.
Тук можете да записвате отборите са.
Изискването е - отбор от 25 човека. Ограничение в съотношението heal/dps/tank няма. Основно изискване е 80% PvE гиър скор.
Подбора става по ваш избор. Ограничение в броя на отборите няма.
Всеки отбор трябва да има по 3 резерви , при положение че някой от списъка на се яви.
Всеки записал се отбор трябва да ми плати 3к голд. Излиза по 120 голд на човек.
За всеки записал се отбор ще давам дата на битка с пвп отбора победител - алианс тийма на Frozen.
След провеждане на битката , спечелилия отбор получава 6к голд + наградата си, според това дали е ПвП отбора или ПвЕ отбора.
Самата битка ще се проведе така.
10тимата човека от отбора - на 800-900к ХП.
25 човека пве отбор .
Битка между тях - на принципа на боя в ToC.
Първия записал се ПвЕ райд в тази тема ще мине безплатно - без да дава 3к голд.
Ще бъде нещо като тестов първи рунд , ако трябва да променя нещо по терена на битката и статуса на играчите.
Въпроси на ЛС  :clover: Ако съм изтървал нещо ще допълвам  :clover:

Неактивен zeraful

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1506
  • EVO Karma: 56
  • Само забравените мечти са неосъществими! ;>
  • ISP: Blizoo
  • Герой: Scream
Re: Event: Faction Champions - ЗАПИСВАНЕ на PvE отбори
« Отговор #1 -: Февруари 08, 2011, 10:17:39 pm »
Правилно ли съм разбрал ?

Значи 10 човека, на по 800к кръв, ще се бият срещу 25 човека на нормалната им кръв ? о.О
    

Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate!

Неактивен Requiem_1

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2815
  • EVO Karma: 0
  • I was born an original I dont intend to die a copy
Re: Event: Faction Champions - ЗАПИСВАНЕ на PvE отбори
« Отговор #2 -: Февруари 08, 2011, 11:13:01 pm »
Правилно ли съм разбрал ?

Значи 10 човека, на по 800к кръв, ще се бият срещу 25 човека на нормалната им кръв ? о.О
Мдам :D Не знам дали 800к кръв стига, като се има предвид , че босовете са на 2м в ToC

Неактивен zeraful

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1506
  • EVO Karma: 56
  • Само забравените мечти са неосъществими! ;>
  • ISP: Blizoo
  • Герой: Scream
Re: Event: Faction Champions - ЗАПИСВАНЕ на PvE отбори
« Отговор #3 -: Февруари 08, 2011, 11:26:49 pm »
Ако и десетимата се бият едновременно, просто не виждам какъв шанс ще имат хордите. Все пак това са 10 човека на 800к кръв, срещу 25 на по макс 50 (в най-смелите очаквания), тоест на човек с 800к кръв се падат 2ма опоненти на по 1/16 от неговата кръв.
    

Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate!

Неактивен spooky

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1276
  • EVO Karma: 138
  • Като я няма Тръпката , мерси ти за Трътката
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Venerra,Oziris
Re: Event: Faction Champions - ЗАПИСВАНЕ на PvE отбори
« Отговор #4 -: Февруари 09, 2011, 08:06:47 am »
Споко бря , ще ги пръснем. :freak: :freak: :freak: :freak: :freak: :freak: :freak:
Uno Sanctum

Неактивен Abrucci

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 703
  • EVO Karma: 24
  • Most Powerful
Re: Event: Faction Champions - ЗАПИСВАНЕ на PvE отбори
« Отговор #5 -: Февруари 09, 2011, 08:30:33 am »
Никакъв шанс,нямат убиване при това положение от сега ви го казвам  ;-) :clover:

Неактивен spooky

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1276
  • EVO Karma: 138
  • Като я няма Тръпката , мерси ти за Трътката
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Venerra,Oziris
Re: Event: Faction Champions - ЗАПИСВАНЕ на PvE отбори
« Отговор #6 -: Февруари 09, 2011, 09:27:07 am »
Ако се направи отбор от Алианси и Орди заедно , може и да има шанс.
Може в събота или неделя да се направи пробна битка.
Uno Sanctum

Неактивен BulgarianSS

  • EVOWOW Fan
  • Challenger
  • *
  • Публикации: 2655
  • EVO Karma: -87
  • Искам да стигна -1000 репутация !
    • Star Gate of EvO
  • ISP: Pernik Lan
  • Side: For The Horde
  • Герой: Skins
Re: Event: Faction Champions - ЗАПИСВАНЕ на PvE отбори
« Отговор #7 -: Февруари 09, 2011, 10:30:25 am »
Интересно ми е как ще си опазите хиларите  :freak:
"Stay Foolish, Stay Hungry"

Неактивен dobermana

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1313
  • EVO Karma: 51
Re: Event: Faction Champions - ЗАПИСВАНЕ на PvE отбори
« Отговор #8 -: Февруари 09, 2011, 10:39:07 am »
Ето я и темата за участие във финалната част на ивента ни.
Тук можете да записвате отборите са.
Изискването е - отбор от 25 човека. Ограничение в съотношението heal/dps/tank няма. Основно изискване е 80% PvE гиър скор.
Подбора става по ваш избор. Ограничение в броя на отборите няма.
Всеки отбор трябва да има по 3 резерви , при положение че някой от списъка на се яви.
Всеки записал се отбор трябва да ми плати 3к голд. Излиза по 120 голд на човек.
За всеки записал се отбор ще давам дата на битка с пвп отбора победител - алианс тийма на Frozen.
След провеждане на битката , спечелилия отбор получава 6к голд + наградата си, според това дали е ПвП отбора или ПвЕ отбора.
Самата битка ще се проведе така.
10тимата човека от отбора - на 800-900к ХП.
25 човека пве отбор .
Битка между тях - на принципа на боя в ToC.
Първия записал се ПвЕ райд в тази тема ще мине безплатно - без да дава 3к голд.
Ще бъде нещо като тестов първи рунд , ако трябва да променя нещо по терена на битката и статуса на играчите.
Въпроси на ЛС  :clover: Ако съм изтървал нещо ще допълвам  :clover:

Тъй, тъй. Нестига, че всеки от този отбор има над 1000 ресил, нестига, че ще бъдат с ненормално висока кръв, отгоре на това ще бъде като в ТОС тоест ще бъдат пуснати заедно, ако разбирам правилно думите ти.  :doh: Още от самото начало си знаех, че този евент не е измислен както трябва, но това прехвърли всякакви граници

Ако ще го правиш така по - доре ще е да са на етапи - първо единия играч, след като умре втория и така нататък до края. И понеже има хелар той може да излезе заедно с един уариор или танк или някой друг дпс. Всякакви други идеи и ситуации различна от тази са обречени на провал още преди да е започнала втората част от евента

ПС: Забравих да спомена - отборът от алианс рицарите, които са част от евента в инса ТОС са с по 400-500к кръв всеки на нормал
« Последна редакция: Февруари 09, 2011, 10:46:17 am от dobermana »
Ние, можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо. - Константин Иречек (1854 - 1918)

Неактивен HuckGoblin

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 556
  • EVO Karma: 19
  • Истината е в бирата !!!
  • ISP: Optisprint
  • Side: For The Alliance
Re: Event: Faction Champions - ЗАПИСВАНЕ на PvE отбори
« Отговор #9 -: Февруари 09, 2011, 10:48:24 am »
1 по 1 не става , как 1 дпс ще убие някой от раида с рандом брой хилари   ? .Трябва да се намали HP-то ,900к ми се струват страшно много. :clover:
Huckgoblin <ActOfWar> Tbc <HAKUNA.MATATA !!!>
Goblinn <ActOfWar> Dk - цветарка
Huck <ActOfWar> Shaman - <фен на OPEL , AMD & LEVSKI>

Неактивен Requiem_1

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2815
  • EVO Karma: 0
  • I was born an original I dont intend to die a copy
Re: Event: Faction Champions - ЗАПИСВАНЕ на PvE отбори
« Отговор #10 -: Февруари 09, 2011, 11:22:18 am »
Тъй, тъй. Нестига, че всеки от този отбор има над 1000 ресил, нестига, че ще бъдат с ненормално висока кръв, отгоре на това ще бъде като в ТОС тоест ще бъдат пуснати заедно, ако разбирам правилно думите ти.  :doh: Още от самото начало си знаех, че този евент не е измислен както трябва, но това прехвърли всякакви граници

Ако ще го правиш така по - доре ще е да са на етапи - първо единия играч, след като умре втория и така нататък до края. И понеже има хелар той може да излезе заедно с един уариор или танк или някой друг дпс. Всякакви други идеи и ситуации различна от тази са обречени на провал още преди да е започнала втората част от евента

ПС: Забравих да спомена - отборът от алианс рицарите, които са част от евента в инса ТОС са с по 400-500к кръв всеки на нормал
25 man normal са си на 2М  :clover: И все пак - вижда ви се трудно и казвате че е недоизмислено. Един силен райд , с много ДПС сваля 1 - 2M хп за по-малко от 1 минута.Ако извадим ress-a като dmg, ви остават точно по около 800 - 900к за мунута. В райда също има от всички класове - Фиъри, стънове , Banish , polymorph.
Казах че първия райд ще е тестов , ако 900к е много ще ги оставя на 300- 400к и все пак си мисля че ако сте добър райд ще ги убиете за мунута-две.
Все едно да кажете,че 3-ма хийлъри (колкото в ПвП отбора ) могат да издържат bossa в IoC срещу 17 - 18 от най-добрите PvE Dps-a ?
Dobermana, да нямаш хидроцефалия ? Как мислиш , да пусна 1 човек (2-ма) срещу 25 !? И той ще има шанса да убие някого в тоя райд с 5 6 7 хийлъра ?
Ще помисля пак , може да тествам нещо и да намаля ХП-то на 500-600к. Но пак мисля , че е твърде малко.

Неактивен pemmpty

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 213
  • EVO Karma: 10
  • evo user
Re: Event: Faction Champions - ЗАПИСВАНЕ на PvE отбори
« Отговор #11 -: Февруари 09, 2011, 01:32:52 pm »
Аз пък мога да ви кажа да не гледате само life-а;Това е stat, който ти дава само време. 900к WoW помислете обективно - Dmg-а не е увеличен; Ако се запазят пропорциите от пвп-то, пве райда ще е от 18 дпс-та и 7 хеал;

Какво се получава в боя - всеки хеалер от пвп отбора трябва да уържи дмг-а на на 6-7дпс-та и то на различни таргети; в обратната страна - на нас ни се пада средо по хеал за всяка таргет, която бием + че не може да вкараш спокойно дмг от интеруп, дисарм и др ефекти;

Реално life-a на пвп отбора ще пада прогресивно, тук идва момента с "stat-a", който ти дава време - ако успеем за тези 30сек-1мин да свалим достатъчно хора за да се балансира съотношението дмг-хеал ще имаме успех - в противен случай life-а свършва.  :clover:

 // Хубаво е да се увеличи и малко маната - не върви 900к  с 20к мана , не искам 1000к мана, но поне x2 , x3 oт реалната.  :clover:

Неактивен Xektor

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 782
  • EVO Karma: 13
  • мечка гризли
Re: Event: Faction Champions - ЗАПИСВАНЕ на PvE отбори
« Отговор #12 -: Февруари 09, 2011, 02:36:53 pm »
Да сметнем че ПВЕ отбора се състои от 7 хийлъра & 18 дпс-та (плюс танковете). ПВП отбора от 3 хийлъра & 7 дпс-та с 800к-900к HP. За мен специално, без да ми мигне окото ще сваля 1vs1 пве хийлър за доста бързо време. Казвам 1vs1 понеже са 7 дпс-та (пвп отбор) и 7 хийлъра (пве отбор). Предлагам на Requiem първо да тества какви са шансовете на двата отбора, при неговите изисквания и след това да се оточни.  :clover:

Неактивен shefa

  • Knight
  • *
  • Публикации: 7
  • EVO Karma: 0
  • evo user
Re: Event: Faction Champions - ЗАПИСВАНЕ на PvE отбори
« Отговор #13 -: Февруари 09, 2011, 02:55:55 pm »
900к+ хилари пвп птбора ще смаже пвето помислете малко  1 лок и 1 шаман примерно ще прибият 1 от пве отбора за 1 сек. напр. хиларите с пве дрехи са на по 25к макс без ресил ще ги отнесат веднага а кво кат са 25 пвето квото и да прават немогат да ги бутнат малко тъпо ми се струва ма както и да е  :clover:

Неактивен Requiem_1

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2815
  • EVO Karma: 0
  • I was born an original I dont intend to die a copy
Re: Event: Faction Champions - ЗАПИСВАНЕ на PvE отбори
« Отговор #14 -: Февруари 09, 2011, 03:29:46 pm »
На терена ще има LoS , а ДПС-а от ПвЕ отбора просто ще остави хийлърите си да умрат ли ? Няма ЦЦ , disarm , stun ?