Автор Тема: проблем с Molten Core  (Прочетена 5647 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен LaSnOcHeS

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 306
  • EVO Karma: -6
проблем с Molten Core
« -: Ноември 23, 2012, 02:20:34 am »
Така проблема е в това, че за да се появи "Рагно" трябва да се убият всички други босове, но 1 от тях липсва и по-точно http://www.wowhead.com/npc=12018.
Убихме всички преди него, но той не се появи също така и "Рагно" липсваше, ако може да се добави боса и да се провери дали след убиването му се появява "Рагно". То и ние може да проверим стига посоченото нпц да си е на мястото  :confused: .
Ако не може да се направи нещо по въпроса ще помоля да ми се аддне http://www.wowhead.com/item=19017  понеже ми трябва за куеста http://www.wowhead.com/quest=7786  и ако "Рагно" го няма няма как да го взема ( или да се сложи с вотинг точки).

Така ето и снимчици на всички убити босове (на някои им липсват телата, защото снимах местата след като избихме всички) :

Lucifron:

Magmadar:

Gehennas:

Garr:

Shazzrah:

Baron Geddon:

Golemagg the Incinerator:

Sulfuron Harbinger:


Ето това са 8 от 10-те боса в Молтен-а.
Ето и пик на мястото на 9-тия и може да се види и чата и ако не ми разбирате на писането  :freak: ето какво означава "sig zatui ne se summva ragno" -> "Сигурно, заради липсата на този босс  не може да се съмне Рагно" :


Неактивен Караконджул

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1178
  • EVO Karma: -136
  • Вагабонт
Re: проблем с Molten Core
« Отговор #1 -: Ноември 24, 2012, 10:40:24 am »
Majordomo e единствения бос преди Рагнарос, който има някаква механика. Около него са спаунати още 6 (мисля) наги и те трябва да бъдат убити, след което получаваш луут от сандък до него. Казва няколко изречения, след което изчезва. Когато отидеш на мястото където е Рагнарос, там те чака Majordomo. Призовава го, кратък диалог между дватама, умира и тогава почва битката, между теб и Рагнарос.

п.п. Аз събрах меча и мейса от там, за около 16 ръна, обаче репутация изисква още няколко.

Най - мразим някой да ми умнее!

Неактивен Roguetype

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 575
  • EVO Karma: -5
  • wow user
  • Side: For The Horde
  • Герой: Roguetype
Re: проблем с Molten Core
« Отговор #2 -: Ноември 24, 2012, 01:18:16 pm »
При нас понякога Majordomo не иска да се покаже, дори когато са убити предните наги и другите шефове.

Неактивен Караконджул

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1178
  • EVO Karma: -136
  • Вагабонт
Re: проблем с Molten Core
« Отговор #3 -: Ноември 24, 2012, 01:37:45 pm »
Той си е постоянно на мястото, едва когато избиете другите наги около него, тогава се портва при Рагнарос.
Затова мисля, че не му е оправена механиката и не се появява в ЕВО.

Я кажете от къде си теглите клиента, да видя, какво се случва :Р

Най - мразим някой да ми умнее!

Неактивен LaSnOcHeS

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 306
  • EVO Karma: -6
Re: проблем с Molten Core
« Отговор #4 -: Ноември 24, 2012, 04:43:57 pm »
Принципно знам какво става при него  :smart: ама тука липса той и нагите му, а без него няма как да се появи Рагно  :confused:

п.п.: То да не кажа, че само есенцията ми остава  :cry2: иначе за елементиума си имам материали и мога ги направя по всяко време, 1-я айтъм ми падна остана другия,
ама той лесен, а за репа, той ми е готов от преди 3 години  :freak:

Неактивен zeraful

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1506
  • EVO Karma: 56
  • Само забравените мечти са неосъществими! ;>
  • ISP: Blizoo
  • Герой: Scream
Re: проблем с Molten Core
« Отговор #5 -: Ноември 24, 2012, 06:14:36 pm »
Рагнарос, последно преди месец го бихме няколко пъти. Явно нещо след това се е омазало в тез ъпдейти.
    

Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate!

Неактивен LaSnOcHeS

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 306
  • EVO Karma: -6
Re: проблем с Molten Core
« Отговор #6 -: Ноември 26, 2012, 05:03:43 pm »
Та някой админ ще погледнели темата или пак ще се правят, че не я забелязват?  :clover:

untaught

  • Гост
Re: проблем с Molten Core
« Отговор #7 -: Ноември 26, 2012, 06:39:36 pm »
Току що тествах и всичко си е наред...


Неактивен LaSnOcHeS

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 306
  • EVO Karma: -6
Re: проблем с Molten Core
« Отговор #8 -: Ноември 26, 2012, 08:06:30 pm »
Ок, явно след вчерашния ъп се е оправило, та ще пробвам и ако пак имам някакъв проблем ще драсна един пост  :clover:

Неактивен LaSnOcHeS

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 306
  • EVO Karma: -6
Re: проблем с Molten Core
« Отговор #9 -: Ноември 27, 2012, 03:35:41 am »
Дам, явно от ъпа се е оправило, и благодаря на untaught, че го тества  :cap:  :clover: