Автор Тема: 2vs2 Явен Abuse  (Прочетена 8931 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Azazelwtf

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 106
  • EVO Karma: -17
  • Side: For The Horde
Re:2vs2 Явен Abuse
« Отговор #30 -: Юли 15, 2010, 01:44:55 am »
Бате не че нещо ама си мн зле аз на теб ли да завиждам рофл целия сервер ме знае като начин на игра и тн и секи знае че се геарвам сумати време на мен ли ще ми викаш че завиждам че не играя с донате и ви ритам където ми падне лол велики сте значи вие аллианса ... няма да коментирам повече !! Щото ми лазите по нервите  вече !!
You must be prepare for my return !

Неактивен The Aspect

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2679
  • EVO Karma: 166
  • Sweet Desire
    • Night Legion
  • ISP: BGLan
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Winlight, Frozenrose
Re:2vs2 Явен Abuse
« Отговор #31 -: Юли 15, 2010, 01:49:08 am »
Целия сървър те знае ? Я си помисли с какво те знае ? Спамера на World чата.Едва ли има някой на когото си направил добро впечатление.В отчаяните си опити да заблудиш ГМ извръщаш темата на донатори и алианси без изобщо те да имат нещо общо.Всички виждаме как ни риташ.Продължавай в същия дух.
I'm everything you can imagine. And a little more.
   Winlight          Frozenrose          Saladin          Chaoswizard

Неактивен Azazelwtf

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 106
  • EVO Karma: -17
  • Side: For The Horde
Re:2vs2 Явен Abuse
« Отговор #32 -: Юли 15, 2010, 01:49:32 am »
Няма да коментирам вече щото вие алианса сте големи разбирачи и ми лазите по нервите вече !
You must be prepare for my return !

Неактивен Loonatic

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 359
  • EVO Karma: 9
  • Evolve or die.
  • Side: For The Horde
Re:2vs2 Явен Abuse
« Отговор #33 -: Юли 15, 2010, 01:50:09 am »
Айде стига спам, де!То бива детинщина, ама ващо...

Неактивен Azazelwtf

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 106
  • EVO Karma: -17
  • Side: For The Horde
Re:2vs2 Явен Abuse
« Отговор #34 -: Юли 15, 2010, 01:51:50 am »
Аз сам без коментар просто Winlight e толкова надут че се мисли за безсмъртен !!
You must be prepare for my return !

Неактивен The Aspect

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2679
  • EVO Karma: 166
  • Sweet Desire
    • Night Legion
  • ISP: BGLan
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Winlight, Frozenrose
Re:2vs2 Явен Abuse
« Отговор #35 -: Юли 15, 2010, 01:54:22 am »
Не виж сега мой аз не съм надут и това целият сървар го знае.На мене ми се струва че ти се надуваш и се прайш тука на интересен.До сега никога не съм парадирал с това което имам , но ти ме принуждаваш с  постове си!
I'm everything you can imagine. And a little more.
   Winlight          Frozenrose          Saladin          Chaoswizard

Неактивен Azazelwtf

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 106
  • EVO Karma: -17
  • Side: For The Horde
Re:2vs2 Явен Abuse
« Отговор #36 -: Юли 15, 2010, 01:57:07 am »
 Не не сам дори и малко надут просто в момента corny се ядоса че падна и реши да си измисли репортче ! ботзи не се научи да играе !
You must be prepare for my return !

Неактивен Requiem_1

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2815
  • EVO Karma: 0
  • I was born an original I dont intend to die a copy
Re:2vs2 Явен Abuse
« Отговор #37 -: Юли 15, 2010, 02:01:35 am »
Аз сам без коментар просто Winlight e толкова надут че се мисли за безсмъртен !!

Вие хора наистина не сте наред.
От очевидно алтване, минахте през това как ритате алианса, и намесихте донаторите без те да имат каквото и да е участие във вашето провинение.Лотус от къде го измисли в тази тема ? Комплесира ли те ? Офанзивните ти постове не се нравят на никого, най-малко на мен.Същото се отнася и до твоето поведение във World чата.
Аз бях на арената и видях какво се случи.А то беше красноречиво.Това че е 1 часа незначи че няма да има кой да ви хване.А оправданието за времето не минава, при положение че сте онлайн от 9 сутринта ( ако не и по-рано).Ако ще правите нещо което не трябва , поне го правете качествено бе.Имате  2 дни да напуснете сегашния си арена тийм и да си направите нови игри - до петък тоест.Времето е предостатъчно, за да направите 1800 рейтинг ако наистина сте на ниво 1800 рейтинг.Ако предпочитате да запазите този си тийм , тази седмица ще сте без точки.
Аз никъде не видях пък на Likanoother и Royall пост ?

Неактивен Requiem_1

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2815
  • EVO Karma: 0
  • I was born an original I dont intend to die a copy
Re:2vs2 Явен Abuse
« Отговор #38 -: Юли 15, 2010, 02:03:12 am »
И тези постове дето си ги триеш, мога да ги върна - нищо не се скрива.
Владейте си нервите

Неактивен Azazelwtf

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 106
  • EVO Karma: -17
  • Side: For The Horde
Re:2vs2 Явен Abuse
« Отговор #39 -: Юли 15, 2010, 02:05:34 am »
Нищо няма да напускам докато не си зема оръжие 3 дена като луди стоиме на тия арени с парта ми няма  да го напусна !
You must be prepare for my return !

Неактивен punishr

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 69
  • EVO Karma: -3
  • Zariben po wow
Re:2vs2 Явен Abuse
« Отговор #40 -: Юли 15, 2010, 09:23:13 am »
това че съм деспелнал и  не  го оставих да кастне значи че ни е пуснал арената ли?
Where the Lich King and his runeblade, Frostmourne, await to deliver them to their deaths...

Неактивен BulgarianSS

  • EVOWOW Fan
  • Challenger
  • *
  • Публикации: 2655
  • EVO Karma: -87
  • Искам да стигна -1000 репутация !
    • Star Gate of EvO
  • ISP: Pernik Lan
  • Side: For The Horde
  • Герой: Skins
Re:2vs2 Явен Abuse
« Отговор #41 -: Юли 15, 2010, 09:24:58 am »
Winlight,за мен е бил точен човек,незнам какво се разправяте.
Който е хванат в нарушение,трябва да си понесе наказанието,и req,една седмица без точки мисля че не е достатъчно - изтриване на тима е по-правилното според мен.
"Stay Foolish, Stay Hungry"

Неактивен punishr

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 69
  • EVO Karma: -3
  • Zariben po wow
Re:2vs2 Явен Abuse
« Отговор #42 -: Юли 15, 2010, 09:29:11 am »
аз не съм абуснал качих повечето раит от  десивер и блакхеавен и после просто бихме корни теама и на  лике  но ако трябва се трие теама  изтрии го просто тва са глупости на   хеалзи а  и тои играеше арени в 1 часа с нас    и него ли ще наречете абусер ели  трябва играеш арени само от  8 часа до 10 и после да спреш да няма репорт?
Where the Lich King and his runeblade, Frostmourne, await to deliver them to their deaths...

Неактивен Bl1zAlkA7a

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1427
  • EVO Karma: -39
  • Side: For The Horde
  • Герой: Puhcho
Re:2vs2 Явен Abuse
« Отговор #43 -: Юли 15, 2010, 09:39:06 am »
 :doh: Ако бяхте честни, щяхте да си направите новия тийм без управдания и каквото и да е. Това, че имат доказателство за непорочната ви игра и се лъжете сами себе си - ми давайте, никой няма да ви вярва :freak:

П.П. Azazelwtf дори не те знам кой си, но и не съжалявам за това ;-D и аз за сега не мога да направя 1,8к рейт, ама какво да направя, все пак партовете ми - единия е постоянно на работа, другият не е свикнал с тоя клас, но това не е от значение, все някога ще го вдигнем, така че е без значение колко ще чакаме, а е важно спортсментството :fun:

П.П.2. това, което се отнасяше до Цецо можеш си го завреш някъде, защото щом не си се опитал дори да разговаряш с противниците - тогава как можеш да претендираш че те са някакви си? лично се запознах с не малко от тях като тип хора в играта, и мога да кажа че са доста коректни, говоря като настроение и за нещата в техните задължения, а не за подаръци, които те сами решават да направят за останалите :-) въпреки че някои хора го правят :freak:
« Последна редакция: Юли 15, 2010, 09:42:00 am от Bl1zAlkA7a »

Неактивен punishr

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 69
  • EVO Karma: -3
  • Zariben po wow
Re:2vs2 Явен Abuse
« Отговор #44 -: Юли 15, 2010, 09:51:03 am »
е са ще леавна теама но не е в това вапроса просто теб те бих и реши да ме репорт за игра в 1 часа не че и ти не  беше играл тогава но  си 10 годишен и  няма да разбереш
Where the Lich King and his runeblade, Frostmourne, await to deliver them to their deaths...