Автор Тема: Ressurect v arena ?!  (Прочетена 12005 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Corpses

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 389
  • EVO Karma: -4
  • Superkuro
Re:Ressurect v arena ?!
« Отговор #30 -: Ноември 29, 2009, 09:38:49 pm »
Haste Rating?Не го забравяй,аз ресвам за 8 сек.
Ако видиш паладин в арена с хейст рейтинг достатъчен за 8 сек каст... Прати му много поздрави и му предай от мен да си изтрие героя. :-)

Неактивен Prahan

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 463
  • EVO Karma: -5
  • evo user
Re:Ressurect v arena ?!
« Отговор #31 -: Ноември 29, 2009, 11:37:48 pm »
Все пак  :-) мисълта ми беше че не е така както си мислиш.Пуска Девине (10с) и веднага почва Редемптион,който и с 1 хейст реитинг е под 10с  :cool: Така че достатъчни са 10сек. :clover:

Неактивен Healzi

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 432
  • EVO Karma: -94
  • evo user
Re:Ressurect v arena ?!
« Отговор #32 -: Ноември 30, 2009, 08:45:12 pm »
щом го оставяш да се ресне как няма да ревете :freak: :freak:. абе като той ресва ресвайте и вие и 2ро неможе да ресва като е в комбат и 1 хейст нищо не прави  :freak: :freak: :freak:

Неактивен nezurius

  • Knight
  • *
  • Публикации: 35
  • EVO Karma: 2
  • WTB my keybindings back >.<
Re:Ressurect v arena ?!
« Отговор #33 -: Ноември 30, 2009, 10:08:46 pm »
надявай се ти да не става в комбат ресъректа ... тука си става много добре даже и еднствения начин е стън/CS
I'm a little paladin, short and stout. Here's my hammer and here's my trusty mount. When I get in trouble I scream and shout, then I bubble and hearthstone out!

Lolosaurus rex approves !

Неактивен Wollverine

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 289
  • EVO Karma: -35
Re:Ressurect v arena ?!
« Отговор #34 -: Ноември 30, 2009, 10:14:13 pm »
щом го оставяш да се ресне как няма да ревете :freak: :freak:. абе като той ресва ресвайте и вие и 2ро неможе да ресва като е в комбат и 1 хейст нищо не прави  :freak: :freak: :freak:

Това е доста глупаво с Ressurect-а ама то си личи какъв е човека има 2 вида - едните приемат , че са загубили а другите не и се опитват по всякакъв начин да предотвратят загубата.Впрочем Healzi това , че ти с priest-а може да махаш Divine незначи , че всички герои го могат .... А иначе за ressurect-а в арената аз съм против , защото в ево-то цялата работа покрай ress-а е леко бъгава .

Неактивен winterstorm

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 121
  • EVO Karma: 13
  • evo user
Re:Ressurect v arena ?!
« Отговор #35 -: Декември 01, 2009, 09:14:22 am »
Все пак  :-) мисълта ми беше че не е така както си мислиш.Пуска Девине (10с) и веднага почва Редемптион,който и с 1 хейст реитинг е под 10с  :cool: Така че достатъчни са 10сек. :clover:
Прав си.
А повечето паладини дето съм виждал имат хейст.
Аз кат ги видя в балон спамя wand, но няма комбат :(
Тва е гадно, че вади от комбат дава доста предимства (и на противниците може ) не само в Ressurect, но това е друга тема

Неактивен nomade

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 230
  • EVO Karma: 2
  • <3
Re:Ressurect v arena ?!
« Отговор #36 -: Февруари 19, 2010, 02:04:18 pm »
Така.. да подновя новата тема :D Снощи си играхме арени и убивам Ballanan,но идва и момента,че траволта неможа да понесе загубата и .. пусна балона,изчака да излезе от комбат и започна да ресва та това не е толкова важно,но ми направи впечатление,че каства много бързо... много по малко от 8 сек ресърект.Въпроса ми е дали може заради http://www.wowhead.com/?spell=54155 да е каствал толкова бързо? Почти успя ^.^

Ето и снимка,но малко късно я направих.
http://img687.imageshack.us/img687/6236/wowscrnshot021810195944.jpg

Неактивен monlew

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 789
  • EVO Karma: -22
  • Panika
Re:Ressurect v arena ?!
« Отговор #37 -: Февруари 19, 2010, 02:28:17 pm »
Като му гледам аурата на Траволта ми става ясно, че здравата се е улисал.Иначе може и от таланта да е , от яките гемове с хейст също.

Неактивен AshbringeRR-.-

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 299
  • EVO Karma: 4
  • evo user
Re:Ressurect v arena ?!
« Отговор #38 -: Май 27, 2010, 12:40:21 am »
Така.. да подновя новата тема :D Снощи си играхме арени и убивам Ballanan,но идва и момента,че траволта неможа да понесе загубата и .. пусна балона,изчака да излезе от комбат и започна да ресва та това не е толкова важно,но ми направи впечатление,че каства много бързо... много по малко от 8 сек ресърект.Въпроса ми е дали може заради http://www.wowhead.com/?spell=54155 да е каствал толкова бързо? Почти успя ^.^

Ето и снимка,но малко късно я направих.
http://img687.imageshack.us/img687/6236/wowscrnshot021810195944.jpg
Едвали е , защото "неможе да понесе загубата" ама все едно. :arrowr:
Anarch... rogue powah ;)

Неактивен Healzi

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 432
  • EVO Karma: -94
  • evo user
Re:Ressurect v arena ?!
« Отговор #39 -: Май 31, 2010, 12:28:22 pm »
Гошо ви каза.. Ресва се само в определен момент когато ти се е включил таланта, близко си до трупа имаш бъбъл и пича дет ресваш не цъква веднага реса ами чака да ти зареди Холи шока , инстант крит и т.н.