Автор Тема: Странно  (Прочетена 3104 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен a3best

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 584
  • EVO Karma: -52
  • No One Lives Forever
Странно
« -: Октомври 01, 2009, 04:53:06 pm »
Много странно, преди няколко дена сложих една каска за 70 леввел лилава в AH за 250голд, след няколко дена гледам каската я няма.. а в пощата ми няма писмо с парите.. когато попитах в гуилда ми казаха, че след краш писмата се губят.. това ли е проблема, поне да знам да не слагам в AH  :confused:

Неактивен atanas1914

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1347
  • EVO Karma: 35
Re:Странно
« Отговор #1 -: Октомври 01, 2009, 04:57:33 pm »
Затрили са се айтъмите от АХ-то след последния ъпдейт, който направи Алеин.Поне аз така забелязах.Случват се такива работи. :clover:
Моля,не ми пишете ПМ-и свързани с забравени пароли и изчезнали герои!Само МеКеТа и Алеин могат да ви помогнат за това.
http://www.vbox7.com/user:atanas1990?p=allvideos http://www.youtube.com/user/atanas1914
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Deathwing&n=Sothas http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Deathwing&cn=Ldk

Неактивен a3best

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 584
  • EVO Karma: -52
  • No One Lives Forever
Re:Странно
« Отговор #2 -: Октомври 01, 2009, 05:24:06 pm »
А няма ли начин да се върнат тея Items, че може още от нещата който сложих да ги няма (пребрах си каквото беше останало)..  :clover:

Неактивен Art2

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 91
  • EVO Karma: -16
  • Смучете ми топките ? <3
Re:Странно
« Отговор #3 -: Октомври 01, 2009, 05:42:49 pm »
не само от АХ и от гилд банките за пореден път
DO YOU FOLKS LIKE COFFEE?

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re:Странно
« Отговор #4 -: Октомври 02, 2009, 10:06:56 am »
не само от АХ и от гилд банките за пореден път

Стига си говорил глупости - нашата банка що не е изтрита? По-добре внимавайте кой пускате в гуилда си.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен pun4o

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 78
  • EVO Karma: -5
  • evo user
Re:Странно
« Отговор #5 -: Октомври 02, 2009, 10:12:38 am »
Стига си говорил глупости - нашата банка що не е изтрита? По-добре внимавайте кой пускате в гуилда си.
За последните няколко седмици нашата guild банка също се изпразни 2-3 пъти и съм сигурен на 110 %, че няма нищо общо с играчите в guild-a.

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re:Странно
« Отговор #6 -: Октомври 02, 2009, 10:13:14 am »
За последните няколко седмици нашата guild банката също се изпразни 2-3 пъти и съм сигурен на 110 %, че няма нищо общо с играчите в guild-a.

От къде си толкова сигурен? Да не спиш с тях?
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен pun4o

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 78
  • EVO Karma: -5
  • evo user
Re:Странно
« Отговор #7 -: Октомври 02, 2009, 10:28:29 am »
От къде си толкова сигурен? Да не спиш с тях?
Първия път като се изпразни банката - 95% пълни 6 таба няма и теоритична възможност да е опразнена от играч/и, защото просто има лимит на взимане от всеки играч. Знам приблизително колко хора бяхме тогава в играта и дори на 30% не можехме да я опразним :exclaim: И как така по едно и също време няколко гилдии ще останат с празни банки :question:

Неактивен Murder

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 167
  • EVO Karma: 2
  • I spit on you!
Re:Странно
« Отговор #8 -: Октомври 02, 2009, 10:40:03 am »
Първия път като се изпразни банката - 95% пълни 6 таба няма и теоритична възможност да е опразнена от играч/и, защото просто има лимит на взимане от всеки играч. Знам приблизително колко хора бяхме тогава в играта и дори на 30% не можехме да я опразним :exclaim: И как така по едно и също време няколко гилдии ще останат с празни банки :question:

Банковите обирджии са се организирали  :freak: :freak:
Казвам каквото мисля и мисля каквото казвам!

Неактивен BerserkeR880203

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 218
  • EVO Karma: 8
  • evo user
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Plex
Re:Странно
« Отговор #9 -: Октомври 03, 2009, 02:17:20 pm »
Много странно, преди няколко дена сложих една каска за 70 леввел лилава в AH за 250голд, след няколко дена гледам каската я няма.. а в пощата ми няма писмо с парите.. когато попитах в гуилда ми казаха, че след краш писмата се губят.. това ли е проблема, поне да знам да не слагам в AH  :confused:
Аз бях сложил доста джунджорийки, но не всики ми изчезнаха.. Най значимите които забелязах са Spiked Titansteel Helm и Titansteel Shanker което прави 10 titansteel и 3 frozen orb.. не е гот (10 дена смелтване на титан стийл)
Fight with Honor.. and Glory will come with you!
Plex.. for the win!