Автор Тема: [Horde]-Различните Гилдии  (Прочетена 8429 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен gryka

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 80
  • EVO Karma: 0
  • evo user
Re:[Horde]-Различните Гилдии
« Отговор #15 -: Октомври 03, 2009, 03:51:04 am »
дам направих тая грешка ама поне няма се повтори пък и не съм аз със самочувствието,а ти си тоя дето киква за такива неща поне това е моето мнение.  а това дето го казваж,че имам самочувствие малко си в грешка поне не виждам по кое садиш,че го имам
« Последна редакция: Октомври 03, 2009, 03:53:12 am от gryka »

Неактивен Owatanka

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 172
  • EVO Karma: 15
  • he felt it everyday...
Re:[Horde]-Различните Гилдии
« Отговор #16 -: Октомври 03, 2009, 10:41:53 pm »
Дори да не го виждаш ... всеки говори зад твоя гръб.. и ти не бъди толкова сигурен.  :rolleyes:

Неактивен Owatanka

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 172
  • EVO Karma: 15
  • he felt it everyday...
Re:[Horde]-Различните Гилдии
« Отговор #17 -: Октомври 04, 2009, 11:25:40 am »
Пак ще повторя... нямам нищо против вас или Гилдията ... и съм изгонил само 1 човек ... който влиза 1-2 пъти в месеца и нямаше нужда да стои да пълни редиците ... познавам го човека лично така ,че съм се оправил с него ... разбирам ,че трябва за всеки да има равни права и шанс на игра .. но и трябва да се мисли .  :mrgreen:

shokadinpally

  • Гост
Re:[Horde]-Различните Гилдии
« Отговор #18 -: Октомври 09, 2009, 12:41:25 am »
не съм орда ама знам че Otbor Chereshka играеше в друг сървар алианс хаха тия направо ме шашнаха да минат орда...

shokadinpally

  • Гост
Re:[Horde]-Различните Гилдии
« Отговор #19 -: Октомври 09, 2009, 04:10:23 pm »
shokadinpally, аз докато не дойдох в този сървър съм играл само от съюза, започнах без да знам нищо, игрзя от по-малко от половин година :freak: няма нищо странно, разликата между двете фракции е отдавна размита и всеки може да играе от която си иска страна, стига да е разбрал тънкостите на своята страна от войната, тогава ще е разбрал, че вече в нея не намира нищо интересно и като започне на ново ще му е много по-интересно :clover:
да ама не...не мисля че границите са размити....или си орда или си алианс...нвм приятна игра и без лаг на бойното поле :smart:

Неактивен yeste

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 78
  • EVO Karma: -1
  • evo user
Re:[Horde]-Различните Гилдии
« Отговор #20 -: Октомври 13, 2009, 09:16:39 pm »
Аз пък мисля , че не е ваша работа да обсъждате колко и какви гилдии има в сървъра , всеки играе според своите разбирания , имало 100 гилда , ако ще и 1000 да има , гледайте си вашите и ще направите най-добре , а не се опитвайте да оплюете новодошлите играчи , защото аз съм един от тях и не мисля , че нашият гилд е съставен от 5-10 човека които влизат 1 път в седмицата , не знам как са другите гилдии , а и чесно казано не ме интересува , гледам ние да се разрастнем , за да можем да правим малко конкоренция на по-големите и по-стабилните гилдове в сървъра , пак казвам не мисля , че някои може да държи сметка на друг , че играе в по-малък гилд , я си спомнете вие откъде сте започнали.

Неактивен N0MAD

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 554
  • EVO Karma: -31
  • Love me,hate me,you won't break me
Re:[Horde]-Различните Гилдии
« Отговор #21 -: Октомври 13, 2009, 11:06:26 pm »
Аз пък мисля , че не е ваша работа да обсъждате колко и какви гилдии има в сървъра , всеки играе според своите разбирания , имало 100 гилда , ако ще и 1000 да има , гледайте си вашите и ще направите най-добре , а не се опитвайте да оплюете новодошлите играчи , защото аз съм един от тях и не мисля , че нашият гилд е съставен от 5-10 човека които влизат 1 път в седмицата , не знам как са другите гилдии , а и чесно казано не ме интересува , гледам ние да се разрастнем , за да можем да правим малко конкоренция на по-големите и по-стабилните гилдове в сървъра , пак казвам не мисля , че някои може да държи сметка на друг , че играе в по-малък гилд , я си спомнете вие откъде сте започнали.

Това не е чак толкова лесно на ТБЦ имах гилд където бяхме по 14-15 онлайн постоянно имахме 5 таба и 5к голд в банката но накрая останахме 6-7 човека и гилда се разпадна пък иначе бяхме 400+човека

Неактивен apxu

  • EVOWOW Fan
  • Crusader
  • *
  • Публикации: 52
  • EVO Karma: 2
  • Психически НеСтабилен
  • Side: For The Horde
  • Герой: Belgarion
Re:[Horde]-Различните Гилдии
« Отговор #22 -: Октомври 24, 2009, 11:04:33 am »
Съгласен съм  с Yeste, не е задължително гилда да е голям за да е хубав. Всеки има право да играе както му харесва, самият аз съм ГМ и за сега съм доволен от работата си. Помагам с каквото мога, давам каквото мога, няма обиди, няма караници, няма глупости. Бил съм в голям гилд и мога да кажа че имаше страхотни глупости в него, единствено ГМ беше нормален човек. В последствие този гилд се разпадна. Реших че ще е глупаво да влизам в нов и да се съобразявам с прищевките на хора на които не им пука за нищо освен за себе си. Не мога да кажа че съм перфектен ГМ, но никой не е перфектен. Опитвам се да помогна на всички с всичко, който не е доволен може да си тръгне по всяко време не съм завързал никой. Ако някой иска да се присъедини към нас, или иска да си помагаме и да се подкрепяме нека се свърже с мен (Ksenedra). Гилда е Fallen Angels.
Човешкото сърце има скрити съкровища. В тайни пазени, в мълчание обвити...
Мислите, надеждите, мечтите, удоволствията, чиито магии се развалят ако са разкрити.