Автор Тема: Логин след пача.. все още голяма мъка.  (Прочетена 1286 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Fizzy

  • Гост
Логин след пача.. все още голяма мъка.
« -: Септември 09, 2009, 08:38:36 pm »
По надолу в раздела беше постната тема за този проблем, в която стана ясно че след пача днес, 9ти септември, може и да се оправи опашката за логин, ликвидирайки появата на еррор 132. За мое голямо съжаление... това не стана. Не искам да поставям груби ултиматуми и искания, но от от 6 часа (18:00 вечерта) се опитвам да вляза, и винаги не става. В момента на писане е 20ч 30мин. И други познати са чакали над 2 часа, особено преди 2 дни, което за мен е нетърпимо. Не казвам че седя като идиот и пиша пароли през 5 сек., но все пак се опитвам доста настоятелно. И в Близзард има опашки, признавам, чакал съм и там, но максимум 5-6минути... Много ви моля погледнете, обсъдете, дигнете лимита с 10-15 човека... поне да има някакъв шанс  :confused: :confused: :confused: :confused:

П.С: Както казва един приятел, досега да съм го з****л тоя сервер, но като е читав и ми харесва... какво да се прави?
« Последна редакция: Септември 09, 2009, 08:49:32 pm от Fizzy »

Неактивен MeKeTa

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2392
  • EVO Karma: 133
  • .:Security System Admin:.
    • Горна Оряховица
  • ISP: evolve or die
  • Side: For The Horde
  • Герой: Aspirin
Re:Логин след пача.. все още голяма мъка.
« Отговор #1 -: Септември 10, 2009, 12:50:31 am »
На този етап ще е така. По-добре да страдат 10-15 пред 450 с лага, който се получава ако се вдигне лимита. Рано или късно ще се оправи този проблем. В момента е въпрос на шанс да успеете да влезете. Ежедневно се търси решение на този проблем. И да, не е приятно...  :confused: