Автор Тема: Искам, някой да ми обясни защо голдията "Shadows" вече не съществува?  (Прочетена 6026 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Shadowlord

  • Гост
 Искам обяснение, защо гилдията на която сум гилмастър, вече я няма, при ословие, че никой не е напускал, и никого не сум голнил?
 

Неактивен hell4o

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 251
  • EVO Karma: -4
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Georgidwarfa
Същото се случи и с още един гилд, но вече е минало.  :freak: Странни неща стават в Evo...  :freak: Едва ли ще получиш някакво обяснене. Най-доброто решение е нов гилд... Но сам преценяваш. :) Успех и да се оправят нещата. Кофти е да става така.  :confused:
Georgidwarfa - TankPaladin - Dwarf 80lv     Zelikus - BalanceDruid - Tauren 80lv

FireSoul

  • Гост
Същото се случи и с още един гилд, но вече е минало.  :freak: Странни неща стават в Evo...  :freak: Едва ли ще получиш някакво обяснене. Най-доброто решение е нов гилд... Но сам преценяваш. :) Успех и да се оправят нещата. Кофти е да става така.  :confused:
С още 3 гилда се случи същото. Като не умеете да си подбирате играчите така ще е. При 5 хакера/бъгера и гилда отлита. А и може за много други неща да е изтрит. Може и 3ма да са бъгерите, но кой където е хванат.

Неактивен hell4o

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 251
  • EVO Karma: -4
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Georgidwarfa
 :blink: Абе ти луд ли си Алианс гилда DragonFire Всички бяха наши хора и не сме използвали бъгове и такива неща беше още по времето на tbc, и след като стана некаф краш със сървара и имаше затрити герои. Един от героите беше гм на DragonFire. 4 часа след като оправиха героя му изписа Disban на всички играчи от гилда. Включително и на мен. Така, че не съди толкова бързо. Пичовете от "Shadows" може и да не са направили нищо. Но това си е тяхен проблем. А и не искам да споря за глупости. Това е просто една игра, гилдии се правят почти всеки ден... Но наистина е гадно за едното нищо да се случи така. А аз ти казвам, че нашия гилд си беше направо затрит, или бъг след оправянето на гм героя.
Georgidwarfa - TankPaladin - Dwarf 80lv     Zelikus - BalanceDruid - Tauren 80lv

FireSoul

  • Гост
Абе попитайте МеКеТа за какво става въпрос. Всички сте невинни. Не знаете дали няма 5 човека от 200, които да са се зарибили по хак и т.н. Това с краша на сървъра го разбирам, но ГМто сам си е виновен, че е дисбандал гилда. 4 са изтритите гилдии засега, а може и повече да са.

Shadowlord

  • Гост
Re:Искам, някой да ми обясни защо голдията "Shadows"
« Отговор #5 -: Август 18, 2009, 05:27:58 pm »
Няма ли накакъв шанс да се уведомяват гилд мастърите да изгонят провинилите се?
Защо трябва всички да го отнесат, селд като няма начин да разберем кой какво точно прави...
« Последна редакция: Август 18, 2009, 05:30:38 pm от Shadowlord »

FireSoul

  • Гост
Няма ли накакъв шанс да се уведомяват гилд мастърите да изгонят провинилите се?
Защо трябва всички да го отнесат, селд като няма начин да разберем кой какво точно прави...
За да се научите, че не всичко е в гоненето на повече популация в гилда. Всеки един, който иска да влезе трябва да се разучи първо. Нашия гилд временно прекратихме всякакви инвайти, защото гилда ни се препълни. Имаме около 200 човека, но 80ките, които искат да дойдат на рейд са към 40 и то само в гилда.

Shadowlord

  • Гост
Как точно предлагаш да се проучват желаещите???
А да, сетих се, да искам дусие от гилд мастърите за секи кандидат...
Мерси от ЕВО...
Отивам да написша малко рецензии в top 100 и top 200, и в някой и друг форум...
Явно от това сървър няма да стане...
Бъг до бъг, гилдмастъри дето си мислят че са фанали господ за шлифера..
И на сичкото отгоре няма един клас дето да работи..
Отне ми 20 мин да компилирам НАПЪЛНО работещ сървър, поне без бугове в таланти и умения...
Явно подръжката е некъдърна тука...
След като нямате отношение кум играещите, ще почнат да валят много злобни рецензии по ваш адрес и първата ще е от мене, поне пиша в най малко 30 форума...
Ще добавя и цитати за нагледност...

Неактивен hell4o

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 251
  • EVO Karma: -4
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Georgidwarfa
 :confused: FireSoul Да вземем решение, че някой  гейм-мастер си прави каквото иска и си трие гилдове. Така, че не ми говори за това от, че 200 члена от които някви си 5 да са виновни за разпускане на цял гилд.
   Казвам последно...
 DragonFire беше гилд още от TBC. След смяната на Lich King. Стана краш от който гм беше затрит. Гм се върна и след 4 часа гилда беше направо затрит. В гилда бяхме максимум 50 члена. От които събота и неделя се събирахме половината, а през другото време поне до 5 члена. Не знам защо изписа на всички че гилда се разпадна. Но знам, че никой от гилда не е виновен. В тбц още нямаше открити по тва време бъгове, а и хакери в нашия гилд нямаше. Повечето си бяхме познати. Малък гилд, с малко хора. Край! Остава си легенда като добър и спретнат гилд. Това е!
      А по темата: заради 5 човека не е правилно да го отнася цял гилд. Ти да не следиш всеки с камера или да го търсиш къде и какво прави. Е за малък гилд от 20-30 човека не е проблем щото всички си помагат и се знаят. Ама за по големите дето са с по 100 200 члена. Тия петимата ще си страдат за бъговете и т.н Защо да го отнася гилда, а не провинилите се?
Georgidwarfa - TankPaladin - Dwarf 80lv     Zelikus - BalanceDruid - Tauren 80lv

FireSoul

  • Гост
Re:Искам, някой да ми обясни защо голдията "Shadows"
« Отговор #9 -: Август 18, 2009, 06:30:16 pm »
Game Master който може да трие гилдове е само alein и в случаите МеКеТа. Гилд не се изтрива ей така. Аз ти обясних, че вашия гилд може и да не е изтрит, а да се аднало 1 команда, но няма значение.
5 човека са напълно достатъчни. Както казах в 1 гилд трябва да се търси място, но не безразборно. Пример: Някоя си 30 левел елфка ми иска инвайт в гилда. Питам: Къде си играл преди? Първи герой ли ти е? Добър ли си с този клас? ... Не е нужно отговорите да са съответно "близард", "не, винаги играя такъв" и "естествено, аз съм про". Просто човека е нужно да е разбран, но за какво си говорим тук. Отговорът е само един, най-често от рода: Абе какво ми държиш сметка, помолих те за гилд, като не щеш да ме инвайтваш ще питам някой друг.  .... след което следват редица псувни. Самите играчи не са възпитани така. Виж примерно, ако си доказан 80 левел играч със сигурност ще имаш място във всеки спретнат гилд.

Как точно предлагаш да се проучват желаещите???
А да, сетих се, да искам дусие от гилд мастърите за секи кандидат...
Мерси от ЕВО...
Отивам да написша малко рецензии в top 100 и top 200, и в някой и друг форум...
Явно от това сървър няма да стане...
Бъг до бъг, гилдмастъри дето си мислят че са фанали господ за шлифера..
И на сичкото отгоре няма един клас дето да работи..
Отне ми 20 мин да компилирам НАПЪЛНО работещ сървър, поне без бугове в таланти и умения...
Явно подръжката е некъдърна тука...
След като нямате отношение кум играещите, ще почнат да валят много злобни рецензии по ваш адрес и първата ще е от мене, поне пиша в най малко 30 форума...
Ще добавя и цитати за нагледност...
Хаха добре. Страх ни е на всички от твоите действия. Този си сървър дето си пуснал... чакай разработчико. Ако намеря и 1 бъгнат талант (веднага се сещам за 1 талант на роуг, който до края на света няма да видя оправен) ще ми дадеш всичките си пари, къщи, коли и т.н.? Нали нямало бъгове. Лъжете ей така, за тоя дето духа, защото всеки разбирач ще ви каже, че си измисляте. хелл4о има свое мнение, което е много добре. Не ме е нападнал, а и не се прави на отворен във тази тема. Затова аз му обяснявам, но на хора като теб на които като им дадеш пръст ще ти отхапят ръката, дори не трябва да се обръща внимание.
« Последна редакция: Август 18, 2009, 06:32:06 pm от FireSoul »

Неактивен MeKeTa

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2392
  • EVO Karma: 133
  • .:Security System Admin:.
    • Горна Оряховица
  • ISP: evolve or die
  • Side: For The Horde
  • Герой: Aspirin
Re:Искам, някой да ми обясни защо голдията "Shadows"
« Отговор #10 -: Август 18, 2009, 07:04:01 pm »
Как точно предлагаш да се проучват желаещите???
А да, сетих се, да искам дусие от гилд мастърите за секи кандидат...
Мерси от ЕВО...
Отивам да написша малко рецензии в top 100 и top 200, и в някой и друг форум...
Явно от това сървър няма да стане...
Бъг до бъг, гилдмастъри дето си мислят че са фанали господ за шлифера..
И на сичкото отгоре няма един клас дето да работи..
Отне ми 20 мин да компилирам НАПЪЛНО работещ сървър, поне без бугове в таланти и умения...
Явно подръжката е некъдърна тука...
След като нямате отношение кум играещите, ще почнат да валят много злобни рецензии по ваш адрес и първата ще е от мене, поне пиша в най малко 30 форума...
Ще добавя и цитати за нагледност...
Някой задължава ли те да играеш тук?
Какво би направил срещу хората, които се мислят за повече тарикати от останалите след като използват хакове?
Може да има бъгове в сървъра, но и много бих искал да видя твоя 'напълно работещ сървър'. Най-вероятно поддържаш сървър на близард, както и да е.
Тук всички стари играчи, ще ти кажа, че има принципи за игра. Без хакове, без измами и без простотии. Това, че ти не можеш да си организираш играчите в гилдията говори само по себе си, че си слаб играч и слаб организатор като цяло.
Мога само да ти пожелая успех в търсенето на сървър, в който нещата които написах по-горе да не се вземат под внимание. Успех

п.п.: Мненията ти във 23535768 форума, за нас са само награда, че ще ни популяризираш. Даже е по-добре да си пишеш във форумите, отколкото да се занимаваш да играеш. ;)
« Последна редакция: Август 18, 2009, 07:06:58 pm от MeKeTa »

Неактивен MeKeTa

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2392
  • EVO Karma: 133
  • .:Security System Admin:.
    • Горна Оряховица
  • ISP: evolve or die
  • Side: For The Horde
  • Герой: Aspirin
Re:Искам, някой да ми обясни защо голдията "Shadows"
« Отговор #11 -: Август 18, 2009, 07:16:43 pm »
:confused: FireSoul Да вземем решение, че някой  гейм-мастер си прави каквото иска и си трие гилдове. Така, че не ми говори за това от, че 200 члена от които някви си 5 да са виновни за разпускане на цял гилд.
   Казвам последно...
 DragonFire беше гилд още от TBC. След смяната на Lich King. Стана краш от който гм беше затрит. Гм се върна и след 4 часа гилда беше направо затрит. В гилда бяхме максимум 50 члена. От които събота и неделя се събирахме половината, а през другото време поне до 5 члена. Не знам защо изписа на всички че гилда се разпадна. Но знам, че никой от гилда не е виновен. В тбц още нямаше открити по тва време бъгове, а и хакери в нашия гилд нямаше. Повечето си бяхме познати. Малък гилд, с малко хора. Край! Остава си легенда като добър и спретнат гилд. Това е!
      А по темата: заради 5 човека не е правилно да го отнася цял гилд. Ти да не следиш всеки с камера или да го търсиш къде и какво прави. Е за малък гилд от 20-30 човека не е проблем щото всички си помагат и се знаят. Ама за по големите дето са с по 100 200 члена. Тия петимата ще си страдат за бъговете и т.н Защо да го отнася гилда, а не провинилите се?
Как останалите гилдии успяват да си преценят кои хора да членуват и кои не?
Защо си мислите, че не може да се следят, след като вие решавате дали си заслужава дадения ирач да бъде член на вашата гилдия и да я представя пред останалите играчи?
Трябва ли след всеки път да си губя времето да проверявам, дали дадения изманник не е давал итеми или пари придобити по нечестен начин в банката на гилдията или на други играчи от гилдията? (прочетете правилата с които сте се съгласили след като сте влезли в сървъра) При наличието на повече измамници от една гилдия, какво трябва да говори за гилд мастъра й и за гилдията като цяло?
Ако сте ме разбрали какво имам в предвид, няма да ми спорите за глупости, за да не обърна на банове за всички потребители в гилдията! Играенето в сървъра не ви е право, а привилегия с която трябва да сте благодарни. Ако не ви изнася, никой няма да ви спре да не ползвате сървъра!  :clover: