Автор Тема: най мирния сервер или да  (Прочетена 12782 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Corpses

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 389
  • EVO Karma: -4
  • Superkuro
Re:най мирния сервер или да
« Отговор #45 -: Август 15, 2009, 03:56:30 pm »
Всъщност 360 рези рейтинг са 3,8% рези. С тези 3,8% рези получаваш следните статове:
Намаляваш критикал шанса на противника ти с/у теб с 3,8%
Намаляваш критикал демиджа който ти вкарва с 8,36%
Намаляваш дот демиджа с 3,8%
Намаляваш мана дрейн ефектите в/у теб с 8,36% 

Mоже да тествате въпросните резултати дали работят в ЕВО, но по принцип са такива сметките. 

FireSoul

  • Гост
Re:най мирния сервер или да
« Отговор #46 -: Август 15, 2009, 05:18:57 pm »
Не само мана дрейн, всякакъв вид дрейн...  360 рес е малко. Като се има в предвид, че още на ТБКто не намирах особения замисъл на хората с 400+ рес. Аз имах около 320, а демиджа на аркейн файър беше горе долу същия. Но какво става когато жертваш сокетите със бонуси относно атака с бонуси в защитен режим? Спокойно мога да кажа, че защита без покритие от атака не струва. С мейджа ми на арена с 320 рес (имах за хийл прийст с горе долу същия рес) срещу роуг и прийст, като двамата бяха с 400+ рес. Какво стана: Прийста си пуска щит, аз като маг от моя страна се опитвах да му го сваля. Добре свалих му го и с този си рес (имах 30% крит шанс) прийста не ми спря и 1 крит. АП+ПоМ+Пайробласт и щита пада, като ми понася доста демидж от крита на пайро, последван от крит на файърбласт, след което 2 бързи скорч, като 1ния крит. Прийста с ХоТ не успя да направи много. Отиде му и рес и всичко. Като мейдж знаете, че трудно се кастват магии докато някой ви бие. Да обаче, роуга се опитваше да свали моя прийст, така че докато аз понесох 2 удара от врага (прийст) и останах на 85% от лайф прийста стоеше на 40% лайф на 2рата секунда след свалянето на щита, така че моят прийст нямаше нужда да ме хийлва, но роуга и без друго нямаше да му позволи. Работата беше там, че роуга от толкова рес дето имаше демиджа му беше паднал драстично, след което прийста сам го преби, защото клотър понасяше прекалено малко щети от роуга. Докато прийста на роуга умря в близо 6 секунден двубой, роуга се изпържи за 10-12 секунди след него и то като само Дисиплин прийст го трепеше. Та защита без покритие от демидж няма особен смисъл, защото рано или късно защитата се пречупва. Най обичах арените със същия този прийст (моя фр) и с роуга ми... Срещу 2 паладина - 400+ рес, аренате продължаваше близо 3 минути. Роуга ми нямаше и 0 рес дори, докато прийста продължаваше този път с около 350. Така... Роуга (аз) срещу хийларския паладин, а прийста срещу ретри палата... Загубите бяха 0. След това Роуг и Прийст ВС Роуг и Прийст.... малко странна арена стана. Всеки биеше противникови хийлър, но докато противниците ни бяха с 450+ те пак няма. Моята кръв беше около 10к, а на вражеския роуг 12к. Да обаче беше платил цена висока, така че налях прийста за секунди, но и той уби моя прийст. Бяхме нещо от рода 6к (аз) срещу 9к (той) в пряк дуел. Имах 36% крит шанс, като той маха значителна част от него. Да, но демиджа от нормални атаки ми се вдига, така че компенсирам. И какво стана. Това предимство от 3к бързо се превърна в 5к срещу 4к.

Та думата ми е, че тогава имаше прекалено орязване в демиджа и някои бяха жертвали повечето си сила за някакъв си рес, който като няма покритие от демидж само си стои там. Радвам се, че близ се осъзнаха и направиха така, че ПвП айтемите вече да нямат тази разлика в демиджа, но имат доста по-голяма в други ПвЕ аспекти. Надявам се от 3.2.0 да започне едно уравновесено ПвП, а не като сегашното - ПвЕ Често да надделява върху ПвП Манияци.

Неактивен zelen4uk

  • EVOWOW Fan
  • Emperor
  • *
  • Публикации: 289
  • EVO Karma: 26
Re:най мирния сервер или да
« Отговор #47 -: Август 17, 2009, 07:34:53 am »
Е , снощи имаше WSG макар че загубихме беше весело  :fun: Естествено някои още не са разбрали , че да си хейлар е много трудно и си мислят , че като ми викат от единия край на бг-то аз ще зарежа цялата група специално заради него :doh: Но както и да е отбора май така и не разбра , че съм хейлър макар че бях втори , след Wollverine , браво ! И дано за в бъдеще да правим по-често батълграундове за забава  :clover:
"And shepherds we shall be, for Thee, my Lord, for Thee. Power hath descended forth from Thy hand, that our feet may swiftly carry out Thy command. So we shall flow a river forth to Thee and teeming with souls shall it ever be. In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti."

Неактивен Prokaza

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 74
  • EVO Karma: -7
  • evo user
Re:най мирния сервер или да
« Отговор #48 -: Август 17, 2009, 07:46:51 am »
BG-тата пробължиха до към 2-3 и наистина беше забавно  :cap:

Do It

  • Гост
Re:най мирния сервер или да
« Отговор #49 -: Август 21, 2009, 01:09:02 am »
Много поздрави за алианса  :up:
Да ви кажа, в чудо се видяхме с брат ми в Буути Бей. Уби ни 80-ка алианс - нищо ново под слънцето. Но истински се зарадвах на ентусиазма на един хюман паладин - 3 пъти го убихме а той не спираше да идва. Взе да ни втръсва от него. Оставяме си ние едно куестче в Буутиту и пак нашия човек. Смъкнахме го на 20 - 25% и той побягна надолу към пристанището където чакаха алита с черепчета до иконките, пък ние най-мирно си се стъкнахме в Таузънт Нийдълс.

Ето от този ще излезе чудесно али за баталграундовете! Какъв ентусиазъм, каква воля...

FOR THE HORDE!