Автор Тема: Donate in PVP  (Прочетена 12077 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен speakercho

  • Knight
  • *
  • Публикации: 32
  • EVO Karma: -11
Donate in PVP
« -: Юли 24, 2009, 12:29:01 am »
Искам да постна Lotus гном мейдж,който използва ринга със 1000 дефенсе  рейтинг .Прочетох в една друга тема че е забранено за това реших да пиша тук

Неактивен atanas1914

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1347
  • EVO Karma: 35
Re:Donate in PVP
« Отговор #1 -: Юли 24, 2009, 12:52:27 am »
Не е забранено до колкото знам.Не знам ти къде си го прочел.
Моля,не ми пишете ПМ-и свързани с забравени пароли и изчезнали герои!Само МеКеТа и Алеин могат да ви помогнат за това.
http://www.vbox7.com/user:atanas1990?p=allvideos http://www.youtube.com/user/atanas1914
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Deathwing&n=Sothas http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Deathwing&cn=Ldk

Неактивен speakercho

  • Knight
  • *
  • Публикации: 32
  • EVO Karma: -11
Re:Donate in PVP
« Отговор #2 -: Юли 24, 2009, 12:54:56 am »
в една тема го четох но се пак няа смисал ако е с тоз ринг сяко мелее дпс ше миссва кат лудо

Неактивен firewow

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 187
  • EVO Karma: -10
  • I Fight For Light. Im Knight 0f Light ...
Re:Donate in PVP
« Отговор #3 -: Юли 24, 2009, 07:36:58 am »
Аве вие кво искате ако имате пари взимаите и вие и влезте където искате. Човека е дал толкова пари да неможе да ползва ринга ли  :doh: :doh: :doh:

Неактивен mythical_sword

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 383
  • EVO Karma: -43
  • The Lord of the Rings
Re:Donate in PVP
« Отговор #4 -: Юли 24, 2009, 09:54:21 am »
Искам да постна Lotus гном мейдж,който използва ринга със 1000 дефенсе  рейтинг .Прочетох в една друга тема че е забранено за това реших да пиша тук
Ами speakercho, голям си(орк,таурен или дявол знае какво). Защо искаш да трепеш малки беззащитни гномчета, при това от нежния пол. :down: Ще си навлечеш отмъщението на гномското  племе-ще ходиш бавно, кръвта ще замръзва във вените ти, а ти ще умираш от жега. Явно не може да си избереш някоя по-красива от другите 300-350 играча в EVO и си се спрял на гномката ми - гадже джобен формат. Жив и здрав да си ми. Ще ти изпратя някоя огнена целувка на WSG.  :pash:
Изкрено твоя. Lotus
« Последна редакция: Юли 24, 2009, 10:17:12 am от mythical_sword »
The Ring yearns to go home, to return to the hand of its Master. They are one, the Ring and the Dark Lord

Неактивен Sparrow

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 945
  • EVO Karma: -49
  • Mithrandir's Follower
Re:Donate in PVP
« Отговор #5 -: Юли 24, 2009, 10:49:22 am »
Mythical_sword сам каза, че си направил донейта, за да играят играчите по-добре. Да, ама така правиш играта на половината сървър (орда) мършава, тоест те не играят по-добре. Това е моето мнение. Като сте добри и без ринг ще можете да играете. Интересно ми е, ако по ивенти се раздават такива рингове и цялата орда си вземе по 1, дори и 2, дали ще можете (не, че сега можете) да направите нещо? Не казвам, че това ще стане, но вие си гледате само вашата страна, като разваляте кефа на другите.
Master of doom, by doom mastered! - Nienor Niniel for Turin Turambar Dagnir Glaurunga.
As long as we are alive we will hope! - Gandalf.
...and Tolkien shall never die! - Me.

Неактивен Requiem_1

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2815
  • EVO Karma: 0
  • I was born an original I dont intend to die a copy
Re:Donate in PVP
« Отговор #6 -: Юли 24, 2009, 11:06:09 am »
офф оффф оффф
Лотус ходи на работа,както дейлайт, както шилара, както Байхой
дейлайт не ходи на БГ
Другите двама Рядко
Лотус само ни е редовна подкрепа и искам да ви кажа че той по-рано от 7 часа не е на компа, не може да развали играта на тея 15годишни зомбита дето играят по 15 часа wow .... оставете на мира властелина на пръстенита за да не изпитате гнева на Барад-дур в пълната си мощ  :freak: :freak: :freak: :freak: ( стил лотус )

Неактивен MeKeTa

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2392
  • EVO Karma: 133
  • .:Security System Admin:.
    • Горна Оряховица
  • ISP: evolve or die
  • Side: For The Horde
  • Герой: Aspirin
Re:Donate in PVP
« Отговор #7 -: Юли 24, 2009, 12:08:16 pm »
Чуя ли още някой да се оплаква от донаторите и ще му изтрия акаунтите на момента. Прекалявате вече.

Неактивен Razputin

  • Knight
  • *
  • Публикации: 14
  • EVO Karma: 3
Re:Donate in PVP
« Отговор #8 -: Юли 24, 2009, 02:24:18 pm »
Mythical_sword сам каза, че си направил донейта, за да играят играчите по-добре. Да, ама така правиш играта на половината сървър (орда) мършава, тоест те не играят по-добре. Това е моето мнение. Като сте добри и без ринг ще можете да играете. Интересно ми е, ако по ивенти се раздават такива рингове и цялата орда си вземе по 1, дори и 2, дали ще можете (не, че сега можете) да направите нещо? Не казвам, че това ще стане, но вие си гледате само вашата страна, като разваляте кефа на другите.
Е не!!!  :no: Просто не мога да спра възмущението си.  :no:
Лотус, Байхой, Дейлайт е как може така да ” разваляте кефа” на момчетата. :doh:
На тяхната крехка юношеска възраст те едва ли ще го превъзмогнат. :no: :no: :no:
Един светъл ден Sparrow ще се яви на интервю за работа  :cap:  и като се стигне дотам да представи своите умения той няма да може да се изяви :smart:, защото веднага ще изникне в съзнанието му :eek:  спомена как преди години Лотус :devil: му е доджнал 10на пъти на BG  :no: :no: :no: :no: :no: :no: :no: :no: :no: :no: :no: :no: :no: :no: :no: :no: :no: :no::no: :no: :no: :no: :no: :no: :no: :no: :no: :no: :no: :no: :no: :no: :no: :no: :no: :no::no: :no: :no: :no::no: :no: :no: :no:
« Последна редакция: Юли 24, 2009, 02:29:38 pm от Razputin »

Неактивен mythical_sword

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 383
  • EVO Karma: -43
  • The Lord of the Rings
Re:Donate in PVP
« Отговор #9 -: Юли 24, 2009, 03:16:51 pm »
цитат на Sparrow - "правиш играта на половината сървър (орда) мършава".
Не знаех че играта на половината сървър е да ме гони да ме трепе. Колко лоши сили имало на този свят - един те гори, друг те ръга с ножче по ребрата, трети иска да те коли......

Така е, защото не четат законите. Незнанието не е извинение.
Извадка от Закона за защита на нацията на Gnomeregan(приет по-късно като отделен закон в Ironforge)

Чл.1.Нападение над гномове се счита за углавно престъпление.  Забраняват се оркски, тролски, тауренски и всякакви други гилдии, рейдове и групи, които проповядват или подбуждат било към насилствено поведение над установения от Алианса обществен строй, било към насилствено завземане на териториите на Алианса, или които за постигане на същите цели искат да си служат с престъпление и насилие.
 
 Чл.2. Който създава гилдии, рейдове и групи, посочени в чл.1 от този закон или става член на същите се наказва: създателите и организаторите със строг тъмничен затвор в подземията на Ironforge не по-малко от 10 години и глоба от 20 000 до 30 000 злато, а членовете - със строг тъмничен затвор подземията на Ironforge от 5 до 10 години и глоба от 10 000 до 20 000 злато и принудителен труд в Blade's Edge Mountains в полза на Алианса.
 
Чл. 3. Който набавя средства, укрива, улеснява, поддържа или подпомага със съвети или по друг начин посочените в чл.1 организации или техни членове, се наказва  със строг тъмничен затвор до 8 години и с глоба от 10 000 до 20 000 злато.
Допълнение към закона от 24.07. 2009 г.: Задържаните на местопрестъплението лица имат право на неколкократна безплатна среща с Духа, с цел по-бързо достигане до Нирвана.

За допълнителна информация по правни въпроси моля обръщайте се към Lotus. :clover:

« Последна редакция: Юли 28, 2009, 09:25:02 am от mythical_sword »
The Ring yearns to go home, to return to the hand of its Master. They are one, the Ring and the Dark Lord

Неактивен dae

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 737
  • EVO Karma: -11
  • One sick bastard. Dyxless, The proud one.
Re:Donate in PVP
« Отговор #10 -: Юли 28, 2009, 09:37:50 pm »
Това от къде го изкопа бе адвокате ...  :freak: Я ми го прати цялото на ЛС ...  :freak: :freak:  :clover:
Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят ХАОСА... A.C.A.B.
If you wake up at a different time and in a different place, could you wake up as a different person ?Тя ми вика "ама аз си имам гадже" ... то и аз си имам телевизор вкъщи, ама ходя на кино нали !?!?!

Неактивен mythical_sword

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 383
  • EVO Karma: -43
  • The Lord of the Rings
Re:Donate in PVP
« Отговор #11 -: Август 03, 2009, 03:04:05 pm »
Чуя ли още някой да се оплаква от донаторите и ще му изтрия акаунтите на момента. Прекалявате вече.
Цитат на Ze70R "Кво да кажа като още има ламугери  дето влизат в арена с ринг-а(1000 def) , и те маи само алита ............... ,голема гавра с играта  е това . Чашата почва да прелива и ще застигна некои с шамари"
Ето един. При това неграмотен.
« Последна редакция: Август 05, 2009, 10:01:13 am от mythical_sword »
The Ring yearns to go home, to return to the hand of its Master. They are one, the Ring and the Dark Lord

Skullboy

  • Гост
Re:Donate in PVP
« Отговор #12 -: Август 19, 2009, 11:36:42 pm »
''Чл.1.Нападение над гномове се счита за углавно престъпление.  Забраняват се оркски, тролски, тауренски и всякакви други гилдии, рейдове и групи, които проповядват или подбуждат било към насилствено поведение над установения от Алианса обществен строй, било към насилствено завземане на териториите на Алианса, или които за постигане на същите цели искат да си служат с престъпление и насилие.
 
 Чл.2. Който създава гилдии, рейдове и групи, посочени в чл.1 от този закон или става член на същите се наказва: създателите и организаторите със строг тъмничен затвор в подземията на Ironforge не по-малко от 10 години и глоба от 20 000 до 30 000 злато, а членовете - със строг тъмничен затвор подземията на Ironforge от 5 до 10 години и глоба от 10 000 до 20 000 злато и принудителен труд в Blade's Edge Mountains в полза на Алианса.
 
Чл. 3. Който набавя средства, укрива, улеснява, поддържа или подпомага със съвети или по друг начин посочените в чл.1 организации или техни членове, се наказва  със строг тъмничен затвор до 8 години и с глоба от 10 000 до 20 000 злато.
Допълнение към закона от 24.07. 2009 г.: Задържаните на местопрестъплението лица имат право на неколкократна безплатна среща с Духа, с цел по-бързо достигане до Нирвана.

За допълнителна информация по правни въпроси моля обръщайте се към Lotus.''
Ахм..Lotus не влиза преди 7 ч. дане би след работа (или сам разбрал погрешно) тарсиш в нета подобни глупости или ги мислиш сам ??? RP ли ставаш,или си станал вече???RP=roleplayer

Неактивен monlew

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 789
  • EVO Karma: -22
  • Panika
Re:Donate in PVP
« Отговор #13 -: Август 20, 2009, 08:01:36 am »
''Чл.1.Нападение над гномове се счита за углавно престъпление.  Забраняват се оркски, тролски, тауренски и всякакви други гилдии, рейдове и групи, които проповядват или подбуждат било към насилствено поведение над установения от Алианса обществен строй, било към насилствено завземане на териториите на Алианса, или които за постигане на същите цели искат да си служат с престъпление и насилие.
 
 Чл.2. Който създава гилдии, рейдове и групи, посочени в чл.1 от този закон или става член на същите се наказва: създателите и организаторите със строг тъмничен затвор в подземията на Ironforge не по-малко от 10 години и глоба от 20 000 до 30 000 злато, а членовете - със строг тъмничен затвор подземията на Ironforge от 5 до 10 години и глоба от 10 000 до 20 000 злато и принудителен труд в Blade's Edge Mountains в полза на Алианса.
 
Чл. 3. Който набавя средства, укрива, улеснява, поддържа или подпомага със съвети или по друг начин посочените в чл.1 организации или техни членове, се наказва  със строг тъмничен затвор до 8 години и с глоба от 10 000 до 20 000 злато.
Допълнение към закона от 24.07. 2009 г.: Задържаните на местопрестъплението лица имат право на неколкократна безплатна среща с Духа, с цел по-бързо достигане до Нирвана.

За допълнителна информация по правни въпроси моля обръщайте се към Lotus.''
Ахм..Lotus не влиза преди 7 ч. дане би след работа (или сам разбрал погрешно) тарсиш в нета подобни глупости или ги мислиш сам ??? RP ли ставаш,или си станал вече???RP=roleplayer
И какво проблем ли имаш, дори да има РП умения ?

Неактивен mythical_sword

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 383
  • EVO Karma: -43
  • The Lord of the Rings
Re:Donate in PVP
« Отговор #14 -: Август 20, 2009, 11:39:58 am »
Ахм..Lotus не влиза преди 7 ч. дане би след работа (или сам разбрал погрешно) тарсиш в нета подобни глупости или ги мислиш сам ??? RP ли ставаш,или си станал вече???RP=roleplayer
Честно казано не разбрах какво се опитваш да кажеш с поста си. Дефинирай ми "roleplayer".:offt: Кога, как и с какво уплътнявам времето си не е твоя работа и отчет няма да ти давам. За ограмотяването ти:
role player - не се пише слято!!!
Значения:
Meaning 1: a person who makes deceitful pretenses
Meaning 2: a theatrical performer

Разглеждайки WOW като MMORPG (Massively multiplayer online role-playing game) означава:
    - Играчите имат свободата да вземат и изпълнят решения в синхрон със ролята си.
    - Играчите имат обратна връзка за развитието на ролята и ситуацията.

Което правим всички ние като се логнем във WOW.EVO.BG. С какво не си съгласен не знам. Това го бях постнал да се позабавлявате малко във форума, както преди време и това:
http://forum.evo.bg/index.php/topic,15259.msg190144.html#msg190144
Ако се възприемаш толкова на сериозно и си се вманиачил си е твой проблем. На мен писането във форума не ми отнема много време. Само за едно си прав - аз влизам в сървъра след 19 часа. Но.... за развлечение.   :clover:
« Последна редакция: Август 20, 2009, 02:33:22 pm от mythical_sword »
The Ring yearns to go home, to return to the hand of its Master. They are one, the Ring and the Dark Lord