Автор Тема: Alliance | New Fate  (Прочетена 31410 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен beaurocrat

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 99
  • EVO Karma: 9
  • evo user
Re:Alliance | New Fate
« Отговор #45 -: Ноември 25, 2009, 06:12:00 pm »
От казаното от тебе излиза, че си направил много добре като си напуснал. Искрено се радвам за тебе. И за гилдията.
Съвсем сериозно ти пожелавам успех.
Ето, каза каквото имаше, дай да не превръщаме темата на гилдията в кенеф.
Valdys  |  Halja  |  Anath
<New Fate>

Неактивен Marshall

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 229
  • EVO Karma: -17
Re:Alliance | New Fate
« Отговор #46 -: Ноември 26, 2009, 12:29:26 am »
да хубаво ти е дето напусна гилдията я обади сега за како се молише днеска да те вклучим в раида а ? като напусна гилда защо тогава не отидеш с новата си гилдия а семолиш на нас то нали знае като не можеш да стигнеш гроздето - то кисело на крива ракета космоса и бил крив 1 во си опраи отношенито към хората и след това пиши таки постове на някакво основание а не на празни периказки.смо това мога да кажа за тебе и такива като тебе Мнооооооого слабо  :down: :down: :down:
Бъди отракан, за да не си прецакан

Неактивен Marshall

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 229
  • EVO Karma: -17
Re:Alliance | New Fate
« Отговор #47 -: Ноември 26, 2009, 01:03:54 am »
това от де го избара от някои весник ли ? добре си сичиняваш ама така като правиш мръсно на хората в место да си им благодарен дори и за малкото внимание дето са ти отделили или помогнали с нешто не ти прави чест !на такива хора като тебе и господ да слезе неможе да им помогне се са недоволни от нешто както в сървара така и в живота не си само ти или някои дриг по важен от останалите секи си има място и нека секи си знае място то и спри да злословиш за гилда поне ако ти е останала частица чест и достоинство спри с тез спамове  :exclaim: :spamm: :spamm: :spamm2: :spamm2: :sneaky:
Бъди отракан, за да не си прецакан

Неактивен Marshall

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 229
  • EVO Karma: -17
Re:Alliance | New Fate
« Отговор #48 -: Ноември 26, 2009, 05:18:37 pm »
така първо научи како означава думата спам  :spamm2: :spamm:какъвто си ти (спам - нежелано съобщение) според тебе твоите постове како са не са ли спам ?? това че на тебе не ти изнася и хулиш гилда със сякви измислици и  фантазии никои не ти е виновен сам напусна гилда. Само едно нещо ще ти кажа 100 човека 100 кефа не можеш да угодиш на сички като не си доволен от гилда направи си свои и да те види какъв ГМ ще си ако събереш повече хора от нашия гилд и се разбирате така като ние, аз с радост си истрия героя ама само това ако стане демек никога като виждам какъв си  ми става ясно (лаком за итеми не те инт останалите гледаш ти да си добре пък останалите кучета ги яли )когато се ходи на някои инс целта там е да има отборна игра както и разбирателство межеш днеска да не земеш нищо от инса но важното е че не сте се изпокарали за 1 глупав айтем щото инсове се правят секи ден, но когато се скараш с някои за нешто глупаво като това надали ще ти помогне повече или да ти проговори (според мен е глупаво това което правиш напусна гилда щото не си зел 2 пути айтем от НАКС представям си като събереш итеми какъв ще си когато тези които не са се облекли те викнат за НАКС ще се обърнеш и ще им кажеш : "то на мене нищо не ми трябва от там за како да ида ") аз съм се облякал от НАКС но въпреки това ходя щото знам како е и не искам да съм като тебе (егоист- да мисля само за себеси )ако беше по отдавна в гилда има един дахакс тои 2 седмици от НАКС нищо не зимаше не че не сме му давали тогава бяха 1вите ни раидове и никои нямаше итеми и за това тои не можа 2 седмици да земе нищо от НАКС щото ролла ми се беше нисък ама не е напуснал гилда се още си е в гилда ни според тебе защо ??? Преди да напишеш следващия си пост (спам) щото не виждам други постове твои освен спамерски се замисли малко  :exclaim: :exclaim: :exclaim: :exclaim: :exclaim: :exclaim: :exclaim: :exclaim: :exclaim: :clover:
« Последна редакция: Ноември 26, 2009, 05:21:37 pm от Marshall »
Бъди отракан, за да не си прецакан

Неактивен N0MAD

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 554
  • EVO Karma: -31
  • Love me,hate me,you won't break me
Re:Alliance | New Fate
« Отговор #49 -: Ноември 26, 2009, 05:27:31 pm »
вярвай ми има хора които биха били супер гилд мастъри но вече не играят в сървъра

Неактивен Marshall

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 229
  • EVO Karma: -17
Re:Alliance | New Fate
« Отговор #50 -: Ноември 26, 2009, 05:36:47 pm »
може и така да е но тези ГМ надали не са спечелили доверието на своите хора от гилда иначе нз как ще се справи ако никои не зачита ГМ(надали този става за ГМ в това съм убеден 100%)
Бъди отракан, за да не си прецакан

Неактивен N0MAD

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 554
  • EVO Karma: -31
  • Love me,hate me,you won't break me
Re:Alliance | New Fate
« Отговор #51 -: Ноември 26, 2009, 07:59:35 pm »
може и така да е но тези ГМ надали не са спечелили доверието на своите хора от гилда
не може само с един ГМ така гилд не става
поне 5ма с макс права трябва да има иначе не става

Неактивен Marshall

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 229
  • EVO Karma: -17
Re:Alliance | New Fate
« Отговор #52 -: Ноември 27, 2009, 01:03:20 am »
много ме кефят такива отворковци като тебе ако беше така отдавна да си си направил гилдия и да не се молиш като просяк  :down: :down: да те земат някаде и да те уреждат твои приятели в някоя гилдия (ако си навитак да те видим каква гилдия ще сформираш щото го даваш много добре на приказки а деиствия никав те няма ако си мислиш че гилдия се прави от днес за утре много буркаш но с удоволствие ще ти се посмея на жалките ти опити да направиш гилдия ако ваобще знаеш как се прави  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:) :wink: :wink: :wink: :wink: :dohh: :dohh: :dohh:
Бъди отракан, за да не си прецакан

Неактивен Marshall

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 229
  • EVO Karma: -17
Re:Alliance | New Fate
« Отговор #53 -: Ноември 27, 2009, 01:15:33 am »
и още нещо ако не ти пукаше за този гилд нямаше да пишеш такива постове явно те е яд или завиждаш и избиваш по този начин комплексите си  ;-) пък това дето викаш че предупреждаваш другите които влизат в гилда ни че едва ли не яден хора и гледаме само себе си  еми разправяи ги на тези които ти вярват на твоите фантазии аз бих казал остави сами играчите да се убедят аз ли съм прав или ти и после те сами да си кажат мнението вместо да (спамиш) щото само пълниш форума с безсмислени приказки ама ако има някои които да ти вярва ще да е добре  :wink: :wink:
Бъди отракан, за да не си прецакан

Неактивен Marshall

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 229
  • EVO Karma: -17
Re:Alliance | New Fate
« Отговор #54 -: Ноември 27, 2009, 08:14:34 pm »
омфг като нашия гилд няма да направи тов не се прави от днеска за утре но като си решил да се излагаш това си е твои проблем (ти можеш да направиш гилд а дали можеш да се грижиш за него ? или ще направиш 20 човека и те да се грижат за гилда то тога секи може така ) :doh: :clover:
Бъди отракан, за да не си прецакан

Неактивен Marshall

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 229
  • EVO Karma: -17
Re:Alliance | New Fate
« Отговор #55 -: Ноември 27, 2009, 08:15:13 pm »
евала ти давам поне си признаваш че сичките ти коментари са от злоба  :clover: :clover:
« Последна редакция: Ноември 29, 2009, 03:59:50 pm от Marshall »
Бъди отракан, за да не си прецакан

Неактивен beaurocrat

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 99
  • EVO Karma: 9
  • evo user
Re:Alliance | New Fate
« Отговор #56 -: Ноември 27, 2009, 08:17:43 pm »
Айде спрете се бре...
Valdys  |  Halja  |  Anath
<New Fate>

Неактивен Marshall

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 229
  • EVO Karma: -17
Re:Alliance | New Fate
« Отговор #57 -: Ноември 27, 2009, 08:18:10 pm »
аз спирам да пиша повече щото има една приказка (ако спориш с глупак хората няма да направт разлика между глупака и тебе ) :clover:
Бъди отракан, за да не си прецакан

Неактивен HokauT

  • EVOWOW Fan
  • Duelist
  • *
  • Публикации: 1396
  • EVO Karma: 25
  • You shall not pass!
Re:Alliance | New Fate
« Отговор #58 -: Ноември 29, 2009, 09:01:17 pm »
bloodluck, млъкни бе човек. Усещай се малко. Голям дразнител си...
Репутацията е онова, което хората знаят за теб. Честта е онова, което сам знаеш за себе си. Пази честта си и майната й на репутацията!

Неактивен zelen4uk

  • EVOWOW Fan
  • Emperor
  • *
  • Публикации: 289
  • EVO Karma: 26
Re:Alliance | New Fate
« Отговор #59 -: Ноември 30, 2009, 11:59:36 am »
Не мисля че гилдията е толкова добра колкото хора има в нея  :doh: Има гилдии които взимат който срещнат, а всъщност от 50 човека онлайн в гилда 80% са под 70 левел и не знаят какво да правят. В момента от алиансите има 3 основни гилдии (AoW ; MoD ; New Fate) и разни други които са се отцепили от тези или  в които хората прекарват времето си докато вдигат левели и после си заминават и отиват в един от тези гилдии. При хордите не съм много запознат но мисля че основните там са  Dread Knights; Jolly Roger; Golden Horde . Тези гилдии за мен са се утвърдили. Относно New Fate, както споменах са една от основните за мен гилдии и сигурно ще просперират и за напред  :clover:
"And shepherds we shall be, for Thee, my Lord, for Thee. Power hath descended forth from Thy hand, that our feet may swiftly carry out Thy command. So we shall flow a river forth to Thee and teeming with souls shall it ever be. In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti."