Автор Тема: Изтрити герои  (Прочетена 4625 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен dimitringa2

  • Knight
  • *
  • Публикации: 6
  • EVO Karma: -1
  • evo user
Изтрити герои
« -: Юли 17, 2009, 01:02:31 pm »
Героят ми (Peacekeaper - 80 lvl blood elf paladin) изчезна ( бе изтрит) Днес когато влязох с аккаунта си моят герой не беше там не знам какво е станало, но ще съм ви благодарен ако можете да ми помогнете
« Последна редакция: Юли 17, 2009, 02:17:23 pm от dimitringa2 »

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re:Изтрити герои
« Отговор #1 -: Юли 20, 2009, 10:07:01 am »
Char_2009-07-16_19-59-01.log:2009-07-16 21:00:42 Account: 23201 (IP: 212.50.84.129) Login Character:[Peacekeaper] (guid:58731)
Char_2009-07-16_19-59-01.log:2009-07-16 23:27:55 Account: 23201 (IP: 212.50.84.129) Login Character:[Peacekeaper] (guid:58731)
Char_2009-07-16_19-59-01.log:2009-07-16 23:29:03 Account: 23201 (IP: 212.50.84.129) Login Character:[Peacekeaper] (guid:58731)
Char_2009-07-16_19-59-01.log:2009-07-16 23:40:58 Account: 23201 (IP: 212.50.84.129) Login Character:[Peacekeaper] (guid:58731)
Char_2009-07-16_19-59-01.log:2009-07-17 11:07:37 Account: 23201 (IP: 212.50.84.129) Delete Character:[Peacekeaper] (guid: 58731)

Еми нормално е като си го изтриеш сам да го няма...
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен dae

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 737
  • EVO Karma: -11
  • One sick bastard. Dyxless, The proud one.
Re:Изтрити герои
« Отговор #2 -: Юли 20, 2009, 10:43:32 am »
алеин така беше изчезнал и преди моя герой ... Провери дали това ИП от което е изтрит е същото като неговото ... Някой ми беше влязъл с акаунта и ми беше затрил магеца, но МеКеТа ми го върна ...
Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят ХАОСА... A.C.A.B.
If you wake up at a different time and in a different place, could you wake up as a different person ?Тя ми вика "ама аз си имам гадже" ... то и аз си имам телевизор вкъщи, ама ходя на кино нали !?!?!

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re:Изтрити герои
« Отговор #3 -: Юли 20, 2009, 10:55:38 am »
алеин така беше изчезнал и преди моя герой ... Провери дали това ИП от което е изтрит е същото като неговото ... Някой ми беше влязъл с акаунта и ми беше затрил магеца, но МеКеТа ми го върна ...

Проверил съм. Всеки изчезнал герой съм го проверил да не е изтрит.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен MeKeTa

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2392
  • EVO Karma: 133
  • .:Security System Admin:.
    • Горна Оряховица
  • ISP: evolve or die
  • Side: For The Horde
  • Герой: Aspirin
Re:Изтрити герои
« Отговор #4 -: Юли 20, 2009, 01:25:19 pm »
алеин така беше изчезнал и преди моя герой ... Провери дали това ИП от което е изтрит е същото като неговото ... Някой ми беше влязъл с акаунта и ми беше затрил магеца, но МеКеТа ми го върна ...

Цитат
(IP: 212.50.84.129)
Както виждаш е еднакво за всяко действие. Чудя се, дали да не го банна този индивид за опит за измана.  :blink:

Неактивен dimitringa2

  • Knight
  • *
  • Публикации: 6
  • EVO Karma: -1
  • evo user
Re:Изтрити герои
« Отговор #5 -: Юли 20, 2009, 06:34:51 pm »
Не съм си трил никакъв герой не знам какво се е случило, но нито един човек от моето обкражение не играе wow и никои не ми знае паролата не се имам за толкова глупав че да си изтия двумесечния труд на този сървър. Все пак ако се съмнявате че героят не е мой и ви мамя. Надявам се че като прочетете това ще се уверите че аз съм собственика на Peacekeaper  Героят ми имаше от порядака на 470-490 ачийвмънт пойнтс. Имаше 1 пет ( 1 червена змя закупена от огримар) имаше следните моунтове charger, warhorse, brown armoured bear, swift blue hawkstrider, и brown wind rider. Имаше mining на макс и БС на кум 250. като оръжие имаше Titansteel destroyed (made by Zorba :)) , липсваше ми 1 тринкет бях със либрам за 57 лвл от helfire peninsula . каската, шоудара легса, ръкавичките, wirs-ta waist-a баха от  Savange strathiolite set. Бях на ретребушам таланти като мисля че имах и около 10 точки и от протекшан. Е и ако това н е достатъчно питайте ме за всякакви подробности около героя ми и аз със радост ще ви отговоря. Искрено ви моля да направите нещо по въпроса. :cry2: :cry2: :cry2: :cry2: :cry2:

Неактивен dimitringa2

  • Knight
  • *
  • Публикации: 6
  • EVO Karma: -1
  • evo user
Re:Изтрити герои
« Отговор #6 -: Юли 20, 2009, 06:44:57 pm »
Но все пак ако няма надежда ми кажете   :puppyeyes: :puppyeyes: :puppyeyes: :puppyeyes:

Неактивен *Blood_Prince*

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 366
  • EVO Karma: 9
  • I'm a Pitbull...The Dog of The Dogs
Re:Изтрити герои
« Отговор #7 -: Юли 20, 2009, 10:10:22 pm »
До колкото разбрах от него не си е давал паролите на никого, а едва ли има човек,който ще дигне 80 левъл, ще си изстрие героя и ще иска да му бъде върнат :smart:. Ако е възможно върне му героя,не виждам с какво е навредил и с какво ще навреди ако му бъде върнат.Според мен трябва да му се даде втори шанс  :cap:
Всеки човек е луна и има тъмна страна, която никога не показва никому.

Неактивен Requiem_1

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2815
  • EVO Karma: 0
  • I was born an original I dont intend to die a copy
Re:Изтрити герои
« Отговор #8 -: Юли 20, 2009, 10:48:12 pm »
И според мен тука има някаква грешка :( Самата случка звучи странно глупава :(

Неактивен Sparrow

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 945
  • EVO Karma: -49
  • Mithrandir's Follower
Re:Изтрити герои
« Отговор #9 -: Юли 21, 2009, 10:43:44 am »
И аз така мисля. Наистина не вярвам някой просто да си изтрие героя ей така. Ако е станала някаква грешка и го е изтрил по погрешка, тогава пак по-добре да се върне. Не вярвам някой да е толкова тъп, че сам да си изтрие героя, после да пише във форума, че му е изчезнал. А и не виждам какъв е този опит за измама. Все пак никой нищо не губи, освен този човек  героя си.
Master of doom, by doom mastered! - Nienor Niniel for Turin Turambar Dagnir Glaurunga.
As long as we are alive we will hope! - Gandalf.
...and Tolkien shall never die! - Me.

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re:Изтрити герои
« Отговор #10 -: Юли 21, 2009, 02:43:52 pm »
Не вярвате, че си е изтрил героя?

До сега е имало 3-ма подобни - този е 4-тия.
Аз вярвам на записите на сървъра, не на глупостите му.

Единия се напил, другия се лигавел, третия искал да уплаши някой, че ще си изтрие героя и взел че го изтрил наистина. (пълни идиоти)

В работата си съм се срещал с толкова много хора, че си нямате и най-малка представа какви идиоти има. Виждал съм такива чудеса, че никой от вас няма да ми повярва ако му разкажа.

Не ме бърка да го възтановя героя, но такива като него да се опитват да ме правят на маимуна, няма да го допусна.

Нямало логика да си изтрие героя... Аз пък каква файда имам да го трия безпричинно?
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен voltas

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 350
  • EVO Karma: 15
Re:Изтрити герои
« Отговор #11 -: Юли 21, 2009, 05:22:44 pm »
Алеин не че ми се влиза в сложни спорове за човешкото мислене, но 99% от случаите го води изгода в този няма такава. А и аз мога да ти гарантирам че го имаше героя и той доста си го пазеше аз лично съм го водил на инсове и съм му помагал, противо естествено е да направиш нещо за да го затриеш после.

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re:Изтрити герои
« Отговор #12 -: Юли 21, 2009, 05:38:08 pm »
Само не мога да разбера защо гледате на нещата само от едната страна?

Ето го целия лог на този герой от датата на създаването му до датата на изтриването му:

http://files.alein.org/wow/users/Peacekeaper.txt

По-голямо доверие имам на записите в сървъра. Осъдете ме за това ;)

A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Goio

  • Гост
Re:Изтрити герои
« Отговор #13 -: Юли 21, 2009, 11:34:50 pm »
Само да споделя моето мнение, извинете за което!!!  :blush:

Аз имам едно правило което съм 100% уверен в него - "НА ЕЛЕКТРОНИКА (Разбирайте го както искате...) ВЯРА НЯМАМ!!!"
Имам над .................. причини да е така! В този случай има 2 варианта:

1 Наистина пича (келемето) си го е изтрил сам (много голям процент мисля си че е това предположение), не знам заради какво или по какви причини - и Алейн е прав да се нервира (1во щот е голям процента...  :lol:, 2ро ако направи някакъв компромис ще му се качът на главата - все пак това е частен сървър какво искате да ви се гарантира??? :unsure:)!

2 Наистина машината се е бъгнала (Всички (може би) знаят че това се случва не един и два бъга сме срещали) и е изтрила сама героя (което е супер минимален %) и човека казва истината!

Извод: Ако Алейн възстанови героя - ужас, ще стане анархия и повод за злоупотреби и ........! Ако не го възстанови поредния човек който казва истината ще пострада (от където ще се запита "...защо аджаба казвам истината а не почна и аз да лъжа и да се възползвм от ситуацията чрез измама - като от истината няма полза)!


П.С.: В този случай аз лично не мога да взема решение (защото не съм на мястото на собствениците на сървъра) и бих оправдал всяко решение на Алейн! И все пак смятам заради реда (сори това е живота) че бих отказал възстановяване на героя и истинския човек, този който вярва в истината би пробвал още веднъж (пък ако стане - но не повече от това че става повод за злоупотреби спрямо него, ще е радостен че е успял с истина!!!) и ще си дигне героя пак - все пак това е още един повод за запомняне на любимата игра!!! :up:


Поздрави Гойо!

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re:Изтрити герои
« Отговор #14 -: Юли 22, 2009, 09:38:01 am »
Ето ти една причина:

Затрил си е някой предмет или го е дал или го е продал, или брат му/сестра му влизала с акаунта му и продала нещо, всякакви глупости съм виждал.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database