Автор Тема: Доста проблеми с DK  (Прочетена 3372 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Sparrow

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 945
  • EVO Karma: -49
  • Mithrandir's Follower
Re:Доста проблеми с DK
« Отговор #15 -: Юли 19, 2009, 06:52:09 pm »
Излизаме доста от темата, но има нужда от това.

Алеин не разработва сървъра, той просто го прави достъпен за вас, като пуска негово копие 1 вид (на самото ядро). Под това ядро върви сървъра, а там се намират всички магии, куестове, животни, обекти и т.н. Той самия не разработва ядрото, а хората, които се занимават с това. Те си имат начини и се опитват да правят копия на истинския сървър, тоест близард. Засега няма сървър, който да работи на 100%, максимума е стигнат на ТБК до 70%, защото не всичко се върти около магиите и талантите. За по-добра игра отивайте близард, ево просто е алтернатива за тези, които не искат да си плащат. Радвайте се, че може да си дигате героя и да играете що годе добре с него. Аз съм се мъчил на 1.8.0 още на WoWEmu емулатор, а тогава не работеше нищо специялно... Като за пример Armor не даваше нищо реално, а само едни цифри. Strength & Agility по същия начин. Нямаше 1 уориър на армс, всичко дигаше протекшън. Шаманът можеше да танква босове, защото блок шанса се определяше от Block 245 примерно... Equip бонусите не работеха. Е при всичко това ми беше весело, защото тогава тепърва опитвах тази игра. Бях играл и на доста по-ранни версии, но не задълбочено и се по фънки. Нещата не са толкова розови, колкото смятате. Не всичко се върти върху алеин, той просто прави нещата достъпни за вас. Виждате, че той и МеКеТа оправят каквото могат, но не са богове и не са мислили те тези емулатори. Дано ви стане ясно и няма повече бъдещи питания, макар че се съмнявам.
« Последна редакция: Юли 20, 2009, 05:17:37 pm от Sparrow »
Master of doom, by doom mastered! - Nienor Niniel for Turin Turambar Dagnir Glaurunga.
As long as we are alive we will hope! - Gandalf.
...and Tolkien shall never die! - Me.

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re:Доста проблеми с DK
« Отговор #16 -: Юли 20, 2009, 11:27:07 am »
www.getmangos.com - ето тези момчета/момичета.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database