Автор Тема: Няколко проблема !!!  (Прочетена 722 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен skyliner34

  • Knight
  • *
  • Публикации: 12
  • EVO Karma: -1
  • evo user
Няколко проблема !!!
« -: Юли 08, 2009, 08:01:57 pm »
Здравейте на всички!
Искам да попитам, 1. Защо някой път като скоча от високо и падна във някакъв басейн с вода, след това като изляза и умирам директно ?
2. На DK не работи все още Rune Strike, работи ли се по въпроса?
3. Играя със BloodElf Mage, и по някой път като пускам Arcane Missiles и един вид забива и неще да стреля, налага се пак да я пускам че да се оправи.
4. Има един много готин куест, особено за магьосниците, във Strangledhorn Valley - "Saving Yeniku", ако може по някакъв начин да го оправите.Проблема е там че като цъкна на Soul Gem-a, Yeniku става Frendly NPC, След което трябва да му взема Fill Soul Gem, но не става.
5. Някой от троловете във Strangledhorn Valley, са бъгнати по начин който немога си обясня :D. Значи, започвам да го пуцам с магии отдалече, трола започва да се приближава и в момента в който дойде до мене се изтрелва там от кадето е тръгнал, а действително той си е до мене и ме пуца, но странното е че аз ако трябва да направя някоя магия Short Range, ми го отчита че той е на далече и немога. След това като го убия, самият му труп започва да ме бие и трябва да бягам :D Предполагам че сте ме разбрали :P

Ами това е за сега. Успех на всички !!! ;)
« Последна редакция: Юли 08, 2009, 08:08:29 pm от skyliner34 »

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re:Няколко проблема !!!
« Отговор #1 -: Юли 10, 2009, 11:04:29 am »
1. Бъг в ядрото може би.
2. Бъг в ядрото, mangos мисля че знаят за проблема.
3. Магиите ти се резистват мисля.
4. Репортни куетта както трябва за да мога да го оправя.
5. Това за 1-ви път го чувам, вроятно е да е лаг от нета ти.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен Requiem_1

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2815
  • EVO Karma: 0
  • I was born an original I dont intend to die a copy
Re:Няколко проблема !!!
« Отговор #2 -: Юли 10, 2009, 11:25:59 am »
3.Магиите не се резизстват, с моя маг става същото 64лв в Zangarmarsh е проблема се появява само като влизам в комбат, ако започна боя срещу моб с тази магия то прави chaneling но не бие никакъв демидж, а моба идва към мен
5.Първата част от проблема не съм го чувал и аз, но това че след като се убият някой тролове и труповете им почват да те бият е вярно. Такъв трол e http://wow.allakhazam.com/db/mob.html?wmob=784