Автор Тема: Brothers in Arms [Ally]  (Прочетена 4953 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Radjinns

  • Гост
Brothers in Arms [Ally]
« -: Юни 26, 2009, 04:10:19 am »
Здравейте!
Реших да направя тема за скромния ни гилд (като знам колко гилдии има в сървара ми се виждат малко темите в този раздел  :confused: ).
Гилда ни в момента е ПвЕ ориентиран (поради скорошното ни започване на Наксрамас "чистене"),но се стремим към ПвП действия (някои повече от други  :wink: ).Основния критерий за приемането в гилда са не толкова качествата като играч,а отношението и държанието на човека (всички се учим).С политиката на неприемане на висок левел играчи в гилда успяхме да станем задружни и лоялни към гилда.Помагаме на всички,но игнорираме "ела да ми убиеш 10 моба в Дъскуоод 'щото са ми червени" подобен тип молби.Нетърсим нови членове в момента,но няма да подмина свестните хора.Може да се каже,че гилда е на тоталитарен режим (само ГМ-а повишава,понижава,киква и т.н.).
Очаквам в темата да чуя впечатленията,критиките и съветите ви към нас.Благодаря

Неактивен AlyYeah

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 104
  • EVO Karma: -6
Re:Brothers in Arms [Ally]
« Отговор #1 -: Септември 08, 2009, 11:20:11 pm »
Доколкото разбрах гилдията се е разпаднала... така ли е ? Какви са причините ? :confused:
A words, just a word til' you mean what you say ...and løve isn't løve til' you give it away.

cycnus

  • Гост
Re:Brothers in Arms [Ally]
« Отговор #2 -: Септември 09, 2009, 01:03:37 am »
Доколкото разбрах гилдията се е разпаднала... така ли е ? Какви са причините ? :confused:
Преместиха се в друг сървар,а аз изнесох целата банка  :mrgreen:

Неактивен AlyYeah

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 104
  • EVO Karma: -6
Re:Brothers in Arms [Ally]
« Отговор #3 -: Септември 11, 2009, 10:11:25 am »
Преместиха се в друг сървар,а аз изнесох целата банка  :mrgreen:
Това че са се преместили го разбрах, но какво стана с останалите хора?Разпръснаха се по другите гилдии, а бяха добре събрани.
A words, just a word til' you mean what you say ...and løve isn't løve til' you give it away.

Неактивен anti_roma92

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 935
  • EVO Karma: 41
  • Facilis descensus Infernus,Sel revocare gradum
Re:Brothers in Arms [Ally]
« Отговор #4 -: Септември 13, 2009, 01:00:50 pm »
В общи линии многото бъгове не понесоха на повечето.Някои се върнаха в Близз,други в други пиратски сървари.И наистина съжелявам за това защото това бяха най-печените уоу плеяри-и като характер,и като умения в играта

п.с. Силно се надявам Радо (maiya) ни събере отново :clover:
..::De Profundis Clamo Ad Te Domine::..

Неактивен RealKhim

  • Knight
  • *
  • Публикации: 27
  • EVO Karma: 0
  • evo user
Re:Brothers in Arms [Ally]
« Отговор #5 -: Декември 23, 2009, 11:45:07 pm »
Brother in Arms ме научиха на много неща  :up: 
И спокойно мога да кажа, че това беше НАЙ-разбраният гуилд  :)

Неактивен anti_roma92

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 935
  • EVO Karma: 41
  • Facilis descensus Infernus,Sel revocare gradum
Re:Brothers in Arms [Ally]
« Отговор #6 -: Декември 24, 2009, 02:40:00 am »
Brother in Arms ме научиха на много неща  :up: 
И спокойно мога да кажа, че това беше НАЙ-разбраният гуилд  :)
Разбира се Кхим4о,така беше..Но добре че си бях аз да ти покажа как се играе с шаман  :freak:
поздрави:thebluedemon
..::De Profundis Clamo Ad Te Domine::..

Неактивен Xdiv

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 264
  • EVO Karma: -27
Re:Brothers in Arms [Ally]
« Отговор #7 -: Май 25, 2010, 11:39:10 am »
Много лошо, че се разпадна тази гилдия.ГМ-то беше свестен човек и имаше много пичове.Заедно с тях аз се преместих в другия сървър да играя, но не след дълго спях да играя WOW. До колкото знам Mayia i Desisz в момента играя в Близард.Обмислям да направя нов бродърс ин армс, но за тази цел трябва спонсори хода естествено  :smart: :smart: :smart:
...избери си план, избери си вход, избери си нещо и спри да бъдеш идиот, не разбираш, че за тебе хвърляме пот...

Неактивен anti_roma92

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 935
  • EVO Karma: 41
  • Facilis descensus Infernus,Sel revocare gradum
Re:Brothers in Arms [Ally]
« Отговор #8 -: Май 25, 2010, 02:08:22 pm »
Много лошо, че се разпадна тази гилдия.ГМ-то беше свестен човек и имаше много пичове.Заедно с тях аз се преместих в другия сървър да играя, но не след дълго спях да играя WOW. До колкото знам Mayia i Desisz в момента играя в Близард.Обмислям да направя нов бродърс ин армс, но за тази цел трябва спонсори хода естествено  :smart: :smart: :smart:
не се засягай,но просто не ми се вярва да имаш лидерските качества на Радо :clover:Пък и основното ядро на гилда беше от 10ина човека( от който само аз останах ),без който гилдията просто няма как да бъде същата  :clover:
..::De Profundis Clamo Ad Te Domine::..

Неактивен Xdiv

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 264
  • EVO Karma: -27
Re:Brothers in Arms [Ally]
« Отговор #9 -: Май 25, 2010, 03:55:33 pm »
Не мога да имам неговите качества, но мога да нарпавя гилда. Бяхме много сплутени, но без Радо, Никито и Генчо няма да е същото... :sad: :)
...избери си план, избери си вход, избери си нещо и спри да бъдеш идиот, не разбираш, че за тебе хвърляме пот...

Неактивен anti_roma92

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 935
  • EVO Karma: 41
  • Facilis descensus Infernus,Sel revocare gradum
Re:Brothers in Arms [Ally]
« Отговор #10 -: Май 25, 2010, 06:21:52 pm »
Също така Станко,Дидо,Гошо и т.н.
п.п.Дидо го мяркам от време на време ,но мисля че не е реал :unsure:
..::De Profundis Clamo Ad Te Domine::..